Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Yılda birde olsa gönüllerinde eğlenmeye devam ediyorlar
 • Facebook da Paylaş
Yılda birde olsa gönüllerinde eğlenmeye devam ediyorlar
 • 17-10-2014
 • 10 yorum
 • 5497 okunma
Kızılcahamam Belediyesi organizesinde Bodrum Cherry Club Kiraz Otel'de 5 gün boyunca ücretsiz tatil yapmak için Bodruma giden Engelli kardeşlerimiz tatilin keyfini çıkarmaya başladı.

Kızılcahamam Belediyesi organizesinde Bodrum Cherry Club Kiraz Otel'de 5 gün boyunca ücretsiz tatil yapmak için Bodruma giden Engelli kardeşlerimiz tatilin keyfini çıkarmaya başladı.

Belediye Meclis Üyeleri Songül Ergelen, Yusuf Şengül, Durali Uygun  eski Belediye Meclis üyesi aynı zamanda projenin fikir babası Mehmet Uslucan belediye görevlileri ile engelli ailelerinden oluşan kafile tatili keyfini çıkartmaya devam ediyor.

YORUMLAR
 • A.ER   22-10-2014 01:13

  Neden bu kadar rahatsız oldunuz eleştirilmekten.Bugüne kadar hiçbirşey yapamamış olmanın verdiği eziklikle mi?Umumi tuvaletler hariç.Kimin yaptığı önemli değilse boy boy görünen arkadaşlarınız neden fotoğraflarda?

  0

  0

  • alperen   23-10-2014 08:13

   Sayın A.ER sende suç yok. seni mmuhatap alıp cevap veren bende.. konu engelliler değilmi ? bende sana engelliler ve m.uslucan hakkında cevap verdim. şimdi lafı çevirip umumi wc den bahsediyorsun. ne alaka ? banane AK dan karadan mhpden şundan bundan. ben sana engelllilerin neşartlarda kiminle nereye gitiiğini kimin yardım edip etmediğini yazıyorum sen wc lerin durumundan yok neden rahatsız oluyormuşun eleştirmekten bahsediyorsun. siyasetinizi gidin başka yerde yapın .

   0

   0

 • alperen   21-10-2014 17:49

  ağzı olan konuşuyor ya. kardeşim birincisi bu kardeşlerimiz oraya kızılcahamam belediyesi tarafından gönderilmiştir.ikincisi otelin parası belediye tarafından karşılanmıştır.üçüncüsü Sayın mehmet uslucan otel sahibi,nin akrabası olduğundan dolayı otel sahibinin ricası üzerine davet ile götürülmüştür. bu işin siyaseti falan olmaz. herkesin yaptığı ortada . mehmet bey gece gündüz engelli kardeşlerimizle ilgilenmiştir. siyasi amaçla mı yapmış sanki. geçn dönemde de bu dönemde de engellli kardeşlerimize yardım etmiştir. ALLAH razı olsun. neyin peşindesiniz anlamıyorum . bu işin geçmişi geleceği siyaseti olmaz , engelli gördümü yolunuzu değiştirirsiniz,kafanızı çevirirsiniz sonrada oturur klavye kahramanlığı yaparsınız. engelliler için geçmişte de şimdi de gelecekte de kim neyaparsa yapsın hepsinden ALLAH RAZI OLSUN. ALLAH KİMSEYİ ENGELLİ YAPMASIN. oturun oturduğunuz yerde , şımarmayın.unutmayın sizde bir gün engelli olabilirsiniz.

  0

  0

  • A.ER   22-10-2014 01:51

   Şımarıklık küçücük ilçeyi AK,değil diye ayıranlara ait.Kime kafamızı çevirdiğimize gelince;üç kuruşluk menfaatler için kişiliklerini kaybedenlere.Bizler düşünebilen insanlarız.Kendi muhasebemizi yapabiliyoruz.Herkese nasip olur inşallah.

   0

   0

 • aylin   18-10-2014 15:44

  amaaan resimlerde gözüküyo zaten o yapmış bu yapmış ne sanki

 • Topal Kadir   18-10-2014 15:43

  Bu MHPlilerin kalp ve görme organları ile beyinleri kör Ayşeeeee abıla yazıyı bi oku yeter.

  0

  0

  • A.ER   22-10-2014 01:57

   Yeni dönem doktorlar türedi.Yorumdan muayene.Maaşallah ne düşüneceğimize de karar veriyorlar.Düşünemeyen daha kolay kullanılıyor heralde.Kusura bakmayın düşünüyoruz ve düşünmeye devam edeceğiz.

   0

   0

 • ayşe    18-10-2014 00:08

  editör bey yorumları yayınlamayacaksın ama en azından yaptığın haberleri okuyanların kör olmadığını anlarsın.

 • ayşe    18-10-2014 00:07

  ey ahali duyduk duymadık demeyin.. önceki dönem encümen üyemiz mehmet uslucan tarafından düzenlenen engelliler gezisini ak kardeşlerimiş kendilerine mal edip utanmadan mehmet uslucanın adını dahi geçirmiyorlar.

  0

  0

  • A.ER   18-10-2014 22:43

   Üçlü ve güçlü grup vatandaşlarını tatile bile gönderemiyor.Güçlü grubun başka ihtiyaçları varsa Kızılcahamam sevdalısı Coşkun Başkan'a veya encümenlerine başvurabilirler.

   0

   0

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın