Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Yenice Mahallesi Muhtarı Taşkın Makam Aracı kime ait
 • Facebook da Paylaş
Yenice Mahallesi Muhtarı Taşkın Makam Aracı kime ait
 • 20-12-2013
 • 47 yorum
 • 5956 okunma
Kızılcahamam Haber Sitesinde yayınlanan haber üzerine yaptığım araştırmalar ve önceden vakıf olduğum bilgiler doğrultusunda Yerel yönetimin bir parçası olarak bu açıklamayı yapma ihtiyacı hâsıl olmuştur.

YENİCE MAHALLESİ MUHTARI MUSTAFA TAŞKIN’IN  YENİ MAKAM ARACI İLE İLGİLİ AÇIKLAMASI

Kızılcahamam Haber Sitesinde yayınlanan haber üzerine yaptığım araştırmalar ve önceden vakıf olduğum bilgiler doğrultusunda Yerel yönetimin bir parçası olarak bu açıklamayı yapma ihtiyacı hâsıl olmuştur.

34 HU 8271 plaka sayılı önceki makam aracı Halk Finansal Kiralama A.Ş. adına kayıtlı olup, MNT Anatolia tarafından hediye edildiği söylenerek halk kandırılmıştı. MNT Anatolia ile Belediyenin işi bittiğinden araç geriye alındı. Şu anda habere konu olan 06 HBV 42 plakalı 2013 Model BMW marka araç ise MNT Anatolia’yı devir alan TH Atılım Ltd. Şirketinin %100 hissesine sahip Fatih TOKA adına tescillidir. Bu araç Fatih TOKA isimli kişi tarafından Belediye Başkanının altına çekilmiştir. Aralarında nasıl bir sözleşme var? çıkarları nedir?,durup dururken bu araç neden ve ne karşılığında verilmiştir? Bu soruların cevap bulması gerekir. Bu cevabı araştıracak olanlar da Merkezi İktidar olan ve Yerel Muhalefette bulunan AK PARTİ teşkilatıdır. Şimdiye kadar kış uykusunda olan AK PARTİ teşkilatını özellikle bu konuda göreve davet ediyorum. Belediye imkânlarını kullanarak ilçe protokolünü ve kamu yöneticilerini etkisi altına alan Belediye başkanına dur demenin zamanı gelmedi mi? Daha ne zamana kadar duracaksınız? Hedefiniz yine seçim kaybetmek mi? Bu kadar vurdumduymaz olmanız AK PARTİYE oy veren kişilere haksızlıktır. Ben Belediyenin yaptığı usulsüzlüklerle yılmadan yorulmadan mücadele ederken sizler neredesiniz?

34 HU 8271 plaka sayılı Önceki Makam aracının hediye edildiğine dair gösterilen tepki ve tenkitlere karşı verilen cevaplar aynen “Coşkun Ünal giderken götürecek mi? Yine Belediyede kalacak, halkın malı olacak” şeklindeydi. Hani hediye edildiği söylenerek Belediyeye kazandırıldığı iddia edilen bu araç nerede? Aynı durumda olan 06 HBV 42 plaka sayılı yeni makam aracı hakkında da gösterilen tepkilere karşı aynı cevapların verilmesi kaçınılmazdır. Ama bu sefer bu halk bunları yemez. Zira 06 HBV 42 plakalı araç, sahibi Fatih TOKA tarafından her an geri alınabilir, ya da bir başkasına özellikle de hizmetine verilen kişinin yakınlarına devredilebilir. Ama şu bir gerçek ki kesinlikle belediyede kalmaz. Kalsaydı önceki makam aracı kalırdı. Zira bu araç Belediyenin malı değildir.

Kendime vereceği zararı ve bazı kesimlerce hedef haline geleceğimi hatta ve hatta seçimi kaybetme riskini göze alarak konuya duyarlı olan kişilerin merakını gidermek ve bilgilendirmek amacıyla bu açıklamada bulunmayı görev addettim.

Haksızlığı yapan kardeşim de olsa gerekli mücadeleyi yapmaktan kaçınmam. Bu yapımdan dolayı da tarafıma atılan iftiralara göğüs gerdim ve geri adım atmadan mücadeleme devam ettim. Yılmadım, yıkılmadım, yorulmadım, dimdik ayaktayım ve yeniden adayım.

 Bu iddia ve tenkitlerimin aksini iddia edecek birileri varsa her ortamda tartışmaya hazırım. Hani şeffaf Belediyecilik nerede? Önceki makam aracının kabulünde yapılan tören ve kurban kesimi bu makam aracı için neden yapılmadı? Bu soruların cevabını yetkililerden bekliyor desteklerinizi esirgemeyeceğiniz ümidiyle saygılarımı sunuyorum.    

Etiketler : Yenice - Mahallesi - Muhtarı - Taşkın - Makam - Aracı - kime - ait -
YORUMLAR
 • alperentürk   25-12-2013 22:47

  arkadaşlar bukadar belediye ve başkan hakkında yazılıyor şikayetler oluyor halk şikayetci belediyede çalışan şikayetci peki bu yazılanları belediye başkanı okumuyormu veya çevresindekiler göstermiyormu biz vatandaş olarak aydınlanmak istiyoruz burdan başkana çağrı yapıyorum başkan bizler sana oy verdik bu araba konusunda bizi aydınlat hatta anatolya konusunda aydınlat aydınlatki verdiğimiz oyun karşılığını görelim herkeze saygılar sunarım...!

 • şimdi   23-12-2013 21:58

  şimdi bu muhtarın iddialarını biri ciddiye alsa o biri de başkan hakkında soruşturma başlatsa, başkan da vay bu bana komplo dese o soruşturmayı başlatanı görevden alsa..olu mu

  0

  0

  • şimdi   26-12-2013 11:31

   dimekki olmazmış..bakın yorumumu beğenmeyenlere..olmaz dimi..niye çünki bu adaletsiz olur..o zaman anlarız ki hakkaten bi sıkıntı var..demi

   0

   0

 • DELİ CAMCI    23-12-2013 20:48

  cok doğru bır tespıt yaptığın ıcın sana cok tesekkur ederım bu araç belediyeye kalmayacak senden daha ıyı bılıyorum bu aracı bazı sahıslar sahiplenecek teşekkürler...

 • Burak Yılmaz   23-12-2013 19:50

  Hala belediyeyi savunanlar muhtara sana mı düştü diyenler ne acımasızsınız. Hadi başkanınız düşünmüyorda siz de mi düşünmüyorsunuz anatoliada ki 5000 mağdur kişiyi, ama onlar önemli değil demi sizin başkanınız en kral arabaya binsin sizde muhtarı eleştirin akpyi eleştirin yazık halinize.onlar devremülke yatırdıkları parayı geri almaya çalışırlar şirketleride 200 bin tlye başkanın altına araba çeker bravo valla... gün gelir başta belediye olmak üzere hepinizden çıkar o 5000 kişinin hakkı.

 • vatandaş   23-12-2013 17:36

  sayın muktarım secim yanaştı akp adınamı konuşyorsun yoksa damadın yine ilçe başkanlıgınamı soyunyor akp ilçe başkanının agzı yokmu iş allah mahallemize iyi bir aday çıkar encümeni var mualefet bir yolsuzluk olsa heralde onlar karşı çıkarlar ilçe teşkilatına haber veririler birde muktarım şu sayın bakan bebeleri için bir araştırma yap akp yapmıyor tabi bunu sayın editör yayınlarsa

  0

  0

  • yazık   23-12-2013 20:04

   o dediğin encümen kıraldan fazla kıralcı oldu,sen merak etme bakan bebelerinin de haltını yeme,herkes haddi kadar araştırma yapar.Sen başkanının yediklerini niye araştımıyon da mahalleye muhtar arıyon,mahallemizde ilçemizde sahipsiz değil ve olmayacakta,oturun halinize yanın.

   0

   0

  • kurgu   23-12-2013 19:55

   kişileri yakınları ile karalamak sizin gibi ahlak ve insanlıktan nasibini alamamış kişilere aittir.Yazıyı iyi okursan muhtarımın ne dediğini anlarsı,ama sende o kafa nerde,yazılarından anlaşıldığı kadar kafan iyi gibi. Hem sen dert etne Yenica Mahallesi kimi seçeceğini bilir.Sen yinede aday aramaya devam et.

   0

   0

  • başka bir vatandaş   23-12-2013 19:47

   ilçe başkanının ağzı ve yaptırımı olsaydı bu işler muhtara düşmezdi heralde belediye başkanıda bukadar deyneksiz dolaşmazdı muhtarlık konusunada gelince burdan atacağına sen aday ol bizim mahalleyede görelim

   0

   0

 • Kaan Berra   23-12-2013 00:35

  demedi hatırlatmadı demeyin diye. Kızılcahamamlı artık ithal aday memur yapılı aday yıpranmış dönme aday istemiyor. Müracaat şart değil işte size seçim kazanacak bir aday. Özü Ak Partili Mali Müşavir Belediyeyi yakından tanır Süleyman ACAR

 • FATİH ŞAHİN   22-12-2013 22:41

  Cüneyt otobüsden aldıkların alnının akı değil mi HEY YAVRUM HEY ? Ayrıca; o ayakkabı kutusun daki para Tayyip ERDOĞAN ın değil , HALKBANKASI genel müdürünün sözde evindi çıktı (komplo değilse tabii) sözde biri ortaya çıkıp kahramanlık yaptığını zannediyor 3-5 trilyonu deşifre edeceğim diye ÜLKE yi MİLYAR DOLAR zarara soktulur, AMERİKA ve İSRAİL BU OLAYI TERTİP EDİP ŞİMDİ Bİ YERLERİYLE GÜLÜYORLAR,İran Türkiye arası yapılan para transferi AMERİKA veya İSRAİL bankaları tarafınca yapılmadığı için bu olayı tezgahladılar. Boşuna uğraşmayın TAYYİP ERDOĞAN bu süreçten inşaallah yine güçlenerek çıkacak çünkü yanında ALLAH ve bu MİLLET var. Tayyib Erdoğan ın bi hırsızlığı varsa o da BU MİLLETİN GÖNLÜNÜ ÇALMASIDIR. 1999 da MHP-DSP-ANAP koolisyonun da sizler bu milletin anasını ağlattınız, Bankaların içi boşaldı, ülke şuanki YUNANİSTAN gibi batağın içine girmişti. ALLAH Tayyib ERDOĞAN nı lütf etti de bu millet huzura kavuştu. Oyuna gelmeyin arkadaşlar, bakın DÜNYÜ ya savaşların olduğu yerler hep MÜSLÜMAN ülkeler, Suriye de, Irak da, Mısır da , Afganistan da ve daha birçok yerde bakıyorsun, Öldüren de ALLAHU EKBER diyor, ölen de, niye bir YAHUDİ,HRISTİYAN veya bi GAVUR ölmüyo , adamlar biz müslümanlar gibi salak değil , fitne, fesat ve şeytani planlarla MÜSLAMANI MÜSLÜMAN a kırdırıyor, Neymiş efendim operasyonu Fethullah GÜLEN yaptırdı , Hükümetten öç aldı bunlar boş işler inanmayın arkadaşlar. Varsa bi yolsuzluk bunu yapan zaten cezasını çeker, 89 kişi gözlatına alındı ama şuanda 14 kişi kaldı SAVCI iddiasını sundu bakalım HAKİM ne karar verecek , eğer gerçekten böyle birşey varsa o zaman hep beraber lanetleyelim.

  0

  0

  • sabahat   23-12-2013 21:56

   körmüsün arkadaş..yolsuzluk deniyor..hırsızlık deniyor..adamlar soruşturma yapan adamları değiştiriyor

   0

   0

  • ahmet    23-12-2013 10:18

   bu kadar cahilsiniz daha

   0

   0

 • cüneyt    22-12-2013 19:44

  sayın muhtarım makam aracını fabrikayı aradık ayakkabı kutusu yapacaklar yapsınlarda biliyosun ayakkabı kutusu olmadan olmuyo makam aracının derdine düşeceginize bu halka tirilyonların bir acıklamasını yaparsanız sevinirim yüce rabbime cok şükürki ter temiz anlımızın akıyla geziyoz

 • k hamamlı   22-12-2013 10:14

  degerli büyüklerim ve küçüklerim öncelikle insanda vicdan olacak fakir fukaranın yetimin hakkını koruyacak gözetecek şehrulemin olacak ama nerde etrafınıza bakın biraz şöyle izleyin dikkatlice hiç kontrol eden yok belediyenin araçları bazı belediye çalışanlarının kapısının önünde kendi şahsi arabası gibi kullanıyor çoşkun kendi derdine düşmüş acaba olurmu diye kimin ne yaptıgı belli degil insanlar alışmış götürmeye yemeyince akşam uyuyamıyorlar herhal lütfen rica ediyorum biz vatandaş olarak duyarlı olalım kontrol edelim cezasınıda 3 ay sonra verelim saygılar

 • yaşar   22-12-2013 01:07

  Muhtar aklı sıra Akp ye inceden dokundurarak tarafsız gözükmeye çalışıyor. Muhtarım Akp için dediğin uyuyorlar lafını küçük çocuklar bile söylüyorlar onun için tarafsız gibi davranmayı bırak.

  0

  0

  • vatandaş   22-12-2013 12:49

   yaşar gardaşım şimdi muhtarın yazdığını tam okuduysan anlamışındır bu yorumundan sen o yazıyı ya okumadın yada anlamadın akp ye inceden deyil iyice dokunuyor ilçe yönetimini uyarıyor yaşar çok yaşa emi memleket yararına bir haberde sen yapta elinden öpelim sayende bir gerçeği daha öğrenelim...!

   0

   0

 • Hasan   21-12-2013 10:48

  Yanlışların üzerine gidecek yürekli insanlar çanakkalede şehit edildi geriye kalanların nesilleri klavye kahramanları oldu. Mertlikte genetik. Hala buraya gelmiş akp yardım edemez kendi derdine düştü diyecek kadar körler var.

 • fettah   21-12-2013 00:43

  Bilgi belge 30 marttan sonra sandıktan çıkacak.Bekle görürsün.Borazancılık yaptığını iddia ettiğin muhtarı eleştireceğine senede bir değiştirilen makam aracının neyin karşılığında alındığını sende araştır.Bu vebal hepimizin.

 • Memur..   20-12-2013 22:53

  Muhtarım araştırma yaptım diyorsun güzel, elinde bilgi belge varsa savcılığa başvurunuz lütfen, ayrıca muhtarlık şu bu partinin borazanlık MAKAMI değildir, muhtarlar bağımsızdır herkesten iyi biliyorsunuz sanırım.

  0

  0

  • sait   21-12-2013 00:24

   Memur bey başlığa dikkat edersen muhtarım her iki partiyede dokunmuş.Hangi partiye borazanlık yapmış.Biraz hakkaniyetli ol.

   0

   0

 • tayyip   20-12-2013 21:13

  sevgili tayyip ve sevenleri, bu lafım sizlere.. Bu gönül hep seninle,dik dur eğilme,eğdirme.. muhtarım sende eğilme..dik dur..allah haklıların yanında olacaktır..

 • muktar   20-12-2013 21:11

  ah muktarım seni çok seviyorum ve saygı duyuyorum muhalefet olan bir belediye başkanı var bu belediyede eminimki müfettiler geliyordur ve kontrol yapılıyordur böyle herkezin gözü önünde olan bir araç müfettişlerin gözünden kaçar mı tamam bilgin vardır eşrafın vardır sana tekrar saygı duyarım ama bırak böyle şeyleri ha başkanlıga asaysan partı fark etmez sen o zaman bu bilgilerini kullanırsın BENCE SAYGILARLAR

 • mehmet   20-12-2013 20:28

  haklısınız muhtarım ama akp ilçe başkanı oldugunu zanneden şahıs aslnoglunun adaylıgının peşinde şu an bütün umudunu ona baglamış durumda bütün enerjisini oraya sarfetmekte ilgilenemez şu an mazur görün

 • erkan   20-12-2013 20:22

  helal olsun sana muhtarım sende ki bu hassasiyetin zerresi akp ilçe teşkilatın da olsa keşke ma ne gezer bir ak partili olarak gerçekten çok üzülüyorum böyle bir ilçe teşkilatı ak partiye gerçekten yakışmıyor

 • Veysel BAYRAM   20-12-2013 19:08

  “Savaş, hoşunuza giden bir iş olmadığı halde size farz kılındı. Bazen hoşunuza gitmeyen bir şey hakkınızda hayırlı olabilir, buna karşılık hoşunuza giden bir şey de hakkınızda kötü olabilir. Allah bilir, fakat siz bilmezsiniz.” (Bakara 216 “Fizilal-il Kuran”) 2009 Yerel yönetim seçimlerinde sadece ama sadece Sayın Âdem ÖZBEKLERE ve halka rağmen dayatma aday ile seçim kazanılmayacağına katkı için. İthal aday yerine yerli aday ile daha iyi olunacağına katkı için (kesinlikle MHP desteği olmayıp) Sayın Coşkun ÜNAL’A açık destek verdim. Yani bir bit için bir yorganın yakılmasına destek verenlerdenim. Yapılanları inkâr edenlerden değil ama yapılan israfları bilenlerden ama desteklediğimiz bir adayın yanlışlarını görerek hayal bile edemeyeceği makamın hakkını vereceği günleri beklerken. Sadece makam egosunu (Sayın Âdem ÖZBEKLERİN başka bir uygulama türü) tatmin için yapılan hatalar yanında son yapılan hata yani daha yüksek model/güçte ve hala BEYAZ plakalı yeni bir BMV nin çekilmesi şaibeleri artıran ve yapılan hızlı çalışmaları gölgeleyen bir yanlış uygulamadır. Beyaz plakalı makam aracı kimin hayrına kimin kötülüğüne bunu yaşayarak göreceğiz. Ama, Pek çok yetkilinin kişisel risk almadan korktuğu günümüzde, 2014 yerel seçimlerde bir bit için bir yorganın yakılmasına engel olamaya can siperhane destek olan ve Halkın çocukların yaşlıların (seçmenin) sağlığını hiç’e sayarak Tepebaşı Sokak Sarıtepe parkına dikilen baz istasyonunun kaldırılmasının da mimarı (hedefi) olan sayın muhtarımı birkezdaha tebrik ve takdir ediyor tedbiri elden bırakmaması dileği ile gözlerinden öpüyorum NOT: Mustafa kardeş, Yorumlar köşesinin çok rağbet gördüğü günümüzde bu bölümü gölgeleyen el (yeşil ve kırmızı renkli) figürlerinin en kısa zamanda kaldırılması ve hatta eski yorumlar uygulamasına geçilmesi dileği ile

  0

  0

  • BİRİSİ   21-12-2013 11:10

   Ak Partinin 2009 seçimini neden kaybettiği şimdi anlaşıldı.Sen desteklemediğin için herhalde.

   0

   0

 • yaşar    20-12-2013 18:46

  kesin kuyruk acısı var

 • Ramazan   20-12-2013 17:59

  Ah Muhtar ah..belediyenin yolsuzlukları için AKP den mi medet umuyosun..Onlar kendi derdine düştü be Muhtar..

 • fatih.b   20-12-2013 16:35

  ilçe başkanının derdi seçim kazanmak değil istediği kişiyi aday göstermektir.sayın muhtarım ilçe başkanı olsaydı yeminle bunların çarşıya çıkacak yüzü olmazdı...

 • Veli Kavlak   20-12-2013 13:38

  Yeter artık akp ilçe teşkilatı biraz çalışın artık bu işler oturmakla olmuyor uyanın artık kış uykusundan koskoca iktidar partisisiniz

 • levent   20-12-2013 12:40

  muhtara helal olsun tek kelimeyle... herkesin düşündüğü ve dedikodusunu dahi edemediği bir konuyu delikanlıca ortada konuşması ve bunu kamu oyuyla paylaşması takdir edici. ellerinden öpülmesi gerekir. ne varki bu yazıyı okuyunca sefa yıldırım ve yanındaki iş bilir(aslında hiçbirşey bilmez) tayfa ne düşünmüştür. yoksa ak parti de belediyeyle ortak hareket edip nemalanıyor mu? ben burda en çok başbakana üzülüyorum. onun teşkilatı ne halde... yazık bu durumu bir muhtarın savunması, malum kişilerin sokağa çıkmaya utanmasına sebeb olması gerekir(utansalardı böyle konular hakkında daha orda ne işleri var buda ayrı bir konu)

  0

  0

  • ŞADİ KURNAZ   23-12-2013 11:30

   muhtarım çok tşk.ler gerçekleri ve göz boyayarak halkı kandırmak için yapılan bu tür oyunları gündeme getirdin helal olsun sana

   0

   0

 • vatandaşş   20-12-2013 12:12

  sen muhtarlıgını kazan ilk önce bakalım seçile bilecekmisin kendi yolsuzluklarıdan aklandın mı ?

  0

  0

  • ali   20-12-2013 16:03

   sen vatandaş değil yandaşsın.muhtarın ne yolsuzluğu olacakki,muhtarıma iftira atanlar utansın.bizim muhtarımız her zaman seçilmeyi hak ediyor.Ayrıca Yenice Mahallesi kimi seçeceğini bilir.sen tasa etme.

   0

   0

 • Sayın Muhtarım Mustafa Taşkın   20-12-2013 11:53

  iş siyasetçilere düşüyor. ancak onlar bulanık suda balık avlama peşinde. ellerini taşın altına sokmuyorlar. aslında iddialar ciddi kimse üstüne bir şey almıyor. belediye yetkililerinin bir basın toplantısı yaparak konuya açıklık getirmeleri gerekir bekleyip göreceğiz. ben size yardımcı olayım. ortada görünen olay 'şartsız bağış'dır. belediye bakkal dükkanı değil ki bağışın bile bir yasal yolu vardır.1-araç bağışlanırken bağış sözü yazılı şekilde yapılmalıdır. örnek eski araç için yazılı bir bağış sözleşmesi yapılmamış herhalde.TBK.md.288 f.1. aksi halde şekil şartına uyulmadığı sürece hüküm ve sonuç doğurmaz. 2- 237 sayılı taşıt yasanın 10. md. son fıkrasına göre bu bağışlar zaten olamaz. kısaca bu araçlar zaten yabancı menşeli.3- hadi yasayı yok saydık etik davranış yönetmeliği ilkeleri yok mu? özellikle 15/a hükümleri hiç dikkate alınmamış görünüyor. söylenecek çok şey var aslında. sayın muhtarım soru sorarak kendinizi yormayın. bu işin mantıklı, yasalara uygun bir cevabı olamaz. bence oynananlar oyun anlatılanlarda masal aslında. yersen. inşaallah necip ilçe halkımız hakkınızı teslim eder. benim fikrimse siz ilçemizin aklı, kulağı, dili, gözü ve en önemlisi de vicdanı oldunuz.

 • Raşit Duman   20-12-2013 11:31

  ya muhtar sen şu mahalleyle ilgilen biraz 3 haftadır elektirik kesintisi yaşıyoruz kömür belli bir kısmın istediklerine gidiyor ve doğalgazda mahallemizde mükemmel şekilde ihmalkarlık var sen onlara bak nabacan ilin arabasını birde şu odanda bi dursa para alıyosun ordan haram haram

  0

  0

  • Haberin varmı   20-12-2013 15:58

   Kömür işini Akçay muhtarı ile çüküren muhtarı organize ediyor.Yenice Muhtarı kömür için girişimde bulunmuyor.Belliki sen kömür alamadın.

   0

   0

  • Habersiz   20-12-2013 15:52

   Sen diğer muhtarları görmüyosun herhalde,diğer muhtarların nerede olduğunu hep yenice mahallesi muhtarından sorarlar.Buda yenice mahallesi muhtarlığının devamlı açık olduğunu gösterir.Belliki taraf tutuyosun.Hakkı hakkı olana ver.

   0

   0

 • ali   20-12-2013 11:27

  sanamı düşmüş elin arabası

  0

  0

  • Veli Kavlak   20-12-2013 17:34

   zaten hep sizin gibiler yüzünden güzelim memleketim ilerlemiyor. millet yesin içsin gezsin tozsun kimse ses çıkarmasın değil mi? oh ne güzel. İyiki sana düşmemiş elin arabası...

   0

   0

  • Acemi   20-12-2013 15:56

   elin arabasına binmek için yetim yetimenin haklarının nasıl hiç edildiğini düşün.Bu arabaya binmek için acaba belediyeden ne çıktı.

   0

   0

  • Yazık   20-12-2013 15:54

   evet Muhtarıma düşmüş. Köpeksiz köyde deyneksiz gezilmemesi için bu usulsüzleklere bir dur diyen elbette çıkacak.Helal sana muhtarım.

   0

   0

 • yeniceli   20-12-2013 10:35

  helal muhtarım her zaman yanındayız

 • çıtak   20-12-2013 10:20

  sevgili muhtarım göstermiş olduğun cesaretinden dolayı seni kutluyorum insanları saf yerine koyarak aldatmaca göz boyama herkesin yetimin hakkını zalimce savuran bu yönetimde allah korkusu yok her şey ortaya çıkacak işçilerin paralarıyla maaşlarıyla dilenciye sadaka verir gibi para vermesi 45 günde 300 tl maaş yatırması yaptıkları bütün işde kendilerine pay çıkartmaları gibi

 • yenice mahalleli    20-12-2013 09:35

  mustafa bey sizin bu söylediklerinizin doğruluğu aşikar bunu biz zaten biliyorduk ama sizin kadar konuya vakıf deyildik sayenizde öğreniyoruz, sizi kutluyorum. bunun sizin muhtarlık seçimine bence zararı dokunmaz sadece mahallede deyil ilçemizdede olan haksızlıklara karşı duyarllılığınız bizleri memnun ediyor keşke her muhtar sizin kadar duyarlı ve bilgili olsa saygılarımla...!

  0

  0

  • vatandaş   21-12-2013 07:27

   sanane muhtar araba nasıl alınmış alınmamış sen oturda başka şeylerle ilgilen

   0

   0

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın