Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Yeni Emniyet Müdürü Göreve Başladı
 • Facebook da Paylaş
Yeni Emniyet Müdürü Göreve Başladı
 • 01-01-1970
 • 3 yorum
 • 6039 okunma
Kızılcahamam’a atanan Emniyet Müdürü Sedat KARAKAŞ göreve başladı.
Kızılcahamam’a atanan Emniyet Müdürü Sedat KARAKAŞ göreve başladı. İçişleri Bakanlığı’nın Kararnamesiyle Ankara Bölge Trafik Müdürlüğüne Atanan Avni Yazıcı’nın yerine ataması yapılan müdürünün sağlık sebepleri ile ilçeye gelmemesi sonucu yerine atanan Sedat KARAKAŞ görevine başladı.
 
1967 Ankara Polatlı doğumlu olan Emniyet Müdürü Sedat KARAKAŞ 1990-1994 Aksaray Emniyet müdürü, 1994 – 1998 Van Erciş Emniyet Müdürü, 1998 – 2010 yılları arasında Ankara’da asayiş ve diğer birimlerde görev yaptı.2010 yılında Kızılcahamam emniyet müdürlüğü görevine atanan KARAKAŞ evli ve iki çocuk babası.
 
Kızılcahamamhaber olarak yeni emniyet müdürünü makamında ziyaret ederek Kızılcahamam hakkında düşüncelerini aldık. Emniyet Müdürü Sedat KARAKAŞ yaptığı açıklamada şunları söyledi. “Biz vatandaşımızın hizmetindeyiz, onlara hizmet için çalışacağız, onları ezmeyeceğiz, devletin otoritesinde ezdirmeyeceğiz, vatandaşla diyalog düzgün olursa sorun düzelir diye düşünüyorum halk ve devletin kurumları ile bütünleşeceğiz, Özellikle hafta sonları vatandaşlarımız ve ilçemizi ziyarete gelen misafirlerimizin rahat, güvenli bir ortamda bulunmaları için 24 saat emek sarf edeceğiz” dedi. 

Kızılcahamam’ın en önemli problemi trafik sorununa da değinen Emniyet Müdürü Sedat KARAKAŞ bu önemli sorunu çözmek için herkesin destek olması gerekiyor. Hafta sonu Pazar günü yapılan trafik denetimlerinde 41 kişiye ceza kesildi, 5 ehliyetsiz sürücü ve alkollü sürücüye de ceza kesildiğini ifade eden Emniyet Müdürü Sedat KARAKAŞ biz asla cezadan yana değiliz insanlarımıza ceza kesmek istemiyoruz diyen emniyet müdürü otopark sorununun çözümü ile ilgili çalışmalarında başladığını dile getirdi.

Emniyet müdürü Sedat KARAKAŞ'a yeni görevinde kızılcahamamhaber olarak başarılar diliyoruz.

 

Etiketler : Yeni - Emniyet - Müdürü - Göreve - Başladı -
YORUMLAR
 • Garipler Adına   30-09-2010 13:52

  Sayın Müdür bey hoş geldin. Hastaneden hamama kadar. Postaneden adliyeye kadar. Özdemir marketten müftülekadar olar yerlere park eden arabaların her biri Pkk mayını gibi. İki araba boyu sonra on abralık park yeri var ama adam terbiyesiz arabasını yolun ortasına çekmiş ciğara almaya gitmiş. Toptancı yanına durmuş gazoz büsküit indiriyor. Biride karşı kaldırımın dibine arabasını çekmiş bankaya girmiş. geç aradan geçebilirsen. Terbiyesiz adama niye buruya park ettin de diyebilirsen. Adam pkk mayını gibi anında patlayıp kanununa saygılı vatandaşa hakaret ediyor olmadı dövüyor. Kanuna saygılı vatandaş hakarete uğradığını dövüldüğünü polise zabıtaya anlatsa yine terbiyesiz haklı görülüyor. Müdür bağ zabıtadan bize fayda yok neolur kanuna saygılı vatandaşı çocukları kadırnları bu oto park terbiyesizlerinden kurtar.

 • Bedensel Engelliler derneğinden   27-09-2010 11:31

  Yeni Emniyet Müdürümüz ilçemize hayırlı olsun,kendisine sağlıklı,,engelsiz ve başarı dolu çalışmalar temenni ediyoruz.

 • şahin   25-09-2010 12:23

  Sayın Müdürümüze hayırlın olsun der yeni görevinde başarılar dilerim fakat bir konuya değinecem !Kızılcahamamda

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın