Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Yasemen Lokantası Perşembe Günü açılıyor
 • Facebook da Paylaş
Yasemen Lokantası Perşembe Günü açılıyor
 • 01-01-1970
 • 6 yorum
 • 5812 okunma
İşletmeciliğini Bahattin Öztürk'ün gerçekleştirdiği Yasemen Lokantasının açılışı Perşembe günü eski Filiz petrolde bulunan yerinde gerçekleşecek.

İşletmeciliğini Bahattin Öztürk'ün gerçekleştirdiği Yasemen Lokantasının açılışı Perşembe günü eski Filiz petrolde bulunan yerinde gerçekleşecek.

Sektöre pastane ile başlayan ve Lokanta ile büyüme kararı olan ilçemiz esnaflarından Bahattin Öztürk ve ortakları tarafından açılacak Yasemen Lokantasında son hazılıklar yapıldı.Yasemen Lokantasının işletmecisi Bahattin Öztürk Kızılcahamamhabere yaptığı açıklamada "Lokantamızı turizm ilçesine yakışır bir şekilde dizayn ederek hizmet vermeyi amaçladıklarını dile getirerek, ilçemize güzel bir tesis kazandırmak için çalışıyoruz. Ortalama 150 kişi kapasiteli işletmede 15 Personelimiz müşterlerilerimize hizmet verecek"  dedi.

Bütün islam alemi ve hemşehrilerimizin Mevlit Kandilini kutladığını da belirten Yasemen Lokantası işletmecisi Bahattin Öztürk  Lokantamızı Perşembe Günü müşterilerimizin hizmetine açmanın mutluluğunu birlikte yaşamak istediklerini belirtti.

YORUMLAR
 • feridun ünsal   23-01-2013 23:06

  bahattin arkadaşımız pastanesinde gösterdiği başarılı işletmeciliği lokanta sektöründe de gösterereceğinden eminim.Allah hayırlı uğurlu eylesin.Kıdemli olsun.İlçemiz yeni bir istihdam kapısı kazandı.

 • Tuncer Ünsal   23-01-2013 20:47

  Hayırlı olsun kardeşim Başarıların daim olsun, Allah yardımcın olsun.

 • ALİ İHSAN KAYABAŞIOĞLU   23-01-2013 10:52

  Öcelikle Bahattin Abimizi ve ortaklarını bu girişimlerinden dolayı kurlar. Cenab-I Hak' tan hayırlı bereketli bol kazançlar niyaz edrim.

 • Bedensel Engelliler Derneğinden   23-01-2013 10:39

  Hayırlı ,uğurlu olsun,Allah hayırlı müşteriler ve bol kazançlar ihsan etsin.

 • süleyman keçeci   23-01-2013 09:54

  bahattin kardeşime başarılarının devamını diler.yeni mekanı hayırlı olsun.

 • yusuf ziya ertürk   23-01-2013 09:29

  ilçemizde pastahanede göstermiş oldugu, ilklerle adından söz etiren sevgili arkadaşımız bahattin öztürk lokantacılıktada ilkleri yapacagandan dolayı ilcemize türizim acısından katkılarından hepimizin iftihar edecegi ortadadır. başarılarından dolayı kendisine teşekkür eder yeni tesisin hayırlı olmasını cenabı allahtan niyaz ederim .kızılcahamam engeliler dernegi.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın