Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Yaşar Yıldırım üç esnaf gezdi.Kızılcahamam'da gündem oldu
 • Facebook da Paylaş
Yaşar Yıldırım üç esnaf gezdi.Kızılcahamam'da gündem oldu
 • 21-02-2018
 • 4 yorum
 • 5729 okunma
Kızılcahamam eski belediye başkanı MHP, MYK üyesi Yaşar Yıldırım'ın konuşması Kızılcahamam'ın siyasi havasını değiştirdi.

Kızılcahamam eski belediye başkanı Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyesi, Yaşar Yıldırım geçtiğimiz hafta ilçeye gerek ziyaret ettiği bir kaç esnafta, esnafların yerel seçimler ile ilgili sordukları soruya verdiği cevap Kızılcahamam'da siyasetin havasının değişmesine neden oldu. Siyasi partiler peş peşe açıklama yapmak durumunda kaldı.

Yaşar Yıldırım'ın ilçede esnaf arkadaşlarını ziyareti esnasında sorulan yerel seçimde ittifak olur mu? Kızılcahamam'ın adayı kim olur sorusuna, Yıldırım "MHP ile Ak Partinin birlikte yol aldıklarını dile getirerek Cumhurbaşkanlığında yapılan ittifakın yerelde de olacağını dile getirmesi ve Tahir TAŞKIN'ın ittifakın adayı olacağı yönündeki söylemi ilçedeki siyasi havayı bir anda hareketlendirdi. Bir haftadır Kızılcahamam'da çarşı pazarda bu konuşulmaya başladı.İyi Parti ve Ak Parti Konu ile ilgili açıklama yaptı.

Kızılcahamam Haber olarak usta siyasetçi Yaşar Yıldırıma meselenin aslını sorduk. Yıldırım Kızılcahamam Habere yaptığı açıklamada şunları söyledi. Kızılcahamamlı esnaf arkadaşlarımı ziyaret esnasında dile getirilen bir soruya cevap verdim. Ak Parti ile bir ortaklık sürecimiz var Cumhurbaşkanlığında bu şekillendi. Bunun yerel de olacağı kanısındayım, Eskişehir dahil birçok Büyükşehir belediyesini bu ortaklık ile CHP den alma durumu var. Kızılcahamam MHP ve genel başkanımız için önemli bir ilçe, hemen, hemen her ay buraya geliyor bu süreçte olur olmaz bilemem ama gündeme gelebilir dedim. Böyle bir süreç olursa bu ittifakın çatı adayı Tahir  TAŞKIN'dır, bu olmasa da MHP tek başına seçime girse de Kızılcahamam'ın adayı Tahir TAŞKIN'dır dedim.

Bu tabi en çok iyi partiyi ve Coşkun Ünalı panikletmiş bu paniğin sebebini anlamış değilim dedi., 

YORUMLAR
 • anti fetö   27-02-2018 08:58

  akpartinin yenimahalleyi chpye kaybetmesinin nedeni yaşar yıldırım değil miydi yav?

 • Esen Ali   22-02-2018 09:30

  Hiç kimse yorum yapmıyor galiba. sokaklarda, gidilen dükkanlarda konuşulan hep siyaset ve ittifak halbuki. hiç kimse yorum yazmasa Fatih Telli yazardı çok gaip.

 • Veysel BAYRAM   22-02-2018 00:32

  Muhterem editörün kurt/usta siyasetçi tanımlamasına saygı duymakla beraber, Muhterem Tahir TAŞKIN, 2019 Kızılcahamam Belediye Başkanı MHP li olacaksa senin olmadan memnuniyet duyarım ama. MHP adayı olarak seçime gir “tahmini” oy oranın % 35, Kurt/ Usta siyasetçi desteği ile seçime gir oy oranın % 15 bilgilerinize., ///////// . 2019 seçimleri için AK Parti + MHP ittifakının/siyasetinin kararlarına saygılı olmakla beraber, bu ittifakın Kızılcahamam'a kadar düşeceği kanaatında değilim. //////// Her yerel seçimde 11 - 15 Belediye Başkan aday adayı olan Ak Partinin 2009 yerel seçimlerinde Kızılcahamam Belediye Başkan adayı olmayacak iddiası "siyaset suyunu bulandırıp bulanıkta balık avlama taktiği değil ise,” bu görüş kurt/usta siyasetçi işi değil KIZILCAHAMAM SİYASETİNE FİTNE SOKMAKTIR.

 • Ankar_ALI   21-02-2018 07:43

  Hadi ya. Vay be.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

Instagram
ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın