Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  YADO Geleneksel Başköy Kalesi İftar, Sahur ve Gece Yürüyüşü 2019
  • Facebook da Paylaş
YADO Geleneksel Başköy Kalesi İftar, Sahur ve Gece Yürüyüşü 2019
  • 01-06-2019
  • 0 yorum
  • 4137 okunma
Yabanabad Doğa Dostları Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak yapılan Başköy Kalesi gece yürüyüşü ve iftar programı yapıldı

Kızılcahamam Yabanabat Doğa Dostları (YADO) Derneğ tarafından her yıl geleneksel olarak yapılan Başköy Kalesi iftar sahur ve gece yürüyüşü programı busenede yapıldı.

YADO tarafından Başköy Kalesinin zirvesinnde yapılan etkinlik iftar programı ile başladı. Harika doğası eşsiz manzarası ile görülmeye değer mekanlardan olan Başköy Kalesinde YADO bu sene 10 .cusunu düzenledği İftar Sahur ve Gece yürüyüşü programına Bayram Arslanoğlu, Belediye Meclis üyesi Adem Emin ATAKUL, Mustaf Özdemir, Eyüp Odabaş, Uğur Kalender, Necip Aydın, Osman Gökalp, Hamza Akbaş, Ahmet Özdemir ve ALi Yaman katıldı. 

Kalede doyumsuz manzaralı iftar programının ardından Yado üyeleri 8 km gece yürüyüşü yaptı, Yürüyüşün ardından yapılan sahur programı ile bu seneki geleneksel Başköy Kalesi etkinliğini tamamlayan Yado üyeleri Haziran veya Temmuz aylarında bir gece kamp kurma kararı alarak etkinlik tamamladı.

Etiketler : YADO - Geleneksel - Başköy - Kalesi - İftar - - Sahur - ve - Gece - Yürüyüşü - 2019 -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın