Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Yabanabat derneğinden hemşehrilerine ziyaret
  • Facebook da Paylaş
Yabanabat derneğinden hemşehrilerine ziyaret
  • 01-01-1970
  • 1 yorum
  • 5916 okunma
Sosyal Güvenlik Kurumu Yönetim Kurulu Üyesi Hemşehrimiz Mehmet AÇIKEL'i makamında ziyaret ettik.

Sosyal Güvenlik Kurumu Yönetim Kurulu Üyesi Hemşehrimiz Mehmet AÇIKEL'i makamında ziyaret ettik.    

Türkiyemizin dev kurumlarından olan Sosyal Güvenlik Kurumuna bilgi, yetenek, kariyer olarak kendini yetiştirmiş, Hazine Müsteşarlığında Genel Müdürlük yapmış, gurur duyduğunuz hemşehrilerimizden olan Mehmet AÇIKEL'in atanmasından dolayı memnun olduklarını ifade eden dernek Genel Başkanımız Selim ŞENOL, diğer hemşehrilerimizinde hak ettikleri görevlerde olması dileğini ifade etti. 

Hemşehrimiz Mehmet AÇIKEL ise, kardeşlerimi burada görmekten kıvanç duyuyorum. hemşehrilerime kapımda, gönlümde her zaman açıktır diyerek ziyaret için teşekkür etti.
 
Derneğimizin yaptığı ziyarete Genel Başkanımız Selim ŞENOL, Genel Başkan Yardımcıları, Recep DURSUN, Durali KELEŞ. Sebahattin GÖKMEN, Genel Sekreter İsa SEVER, Genel Sayman Durmuş GÜRCAN. Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Tayyar TOPCU, Mecit ÖZKAN, S.Mehmet AYHAN katıldılar, 

SGK Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet AÇIKEL'e sağlık, başarı ve mutluluk dolu bir ömür

Yabanabat Kızılcahamam ve Köyleri Kültür Dayanışma Yardımlaşma Derneği Genel merkezi olarak Altındağ Belediye Başkan Yardimcısı Hemşehrimiz Durmuş Ali KILIÇ'ı makamında ziyaret ettik.

 

 

 

 

 

Bölgemizin yetiştirdiği değerlerden olan, bizim olan, bizle hemhal olan Durmuş Ali KILIÇ'ı bu vesile ile ziyaret etmekten mutluluk duydugunu ifade eden Dernek Genel Başkanımız Selim ŞENOL; kardeşimize başarılar diliyoruz dedi.
Durmuş Ali KILIÇ ise, kendi kardeşlerimin beni ziyaret ederek onurlandırmasından memnun olduğunu, hemşehrileri için elinden gelen her türlü yardıma hazır olduğunu belitti.

 Ziyaretimize Dernek Genel Başkanımız Selim ŞENOL, Genel Başkan Yardımcilarımız; Recep DURSUN, Durali KELEŞ, Sebahattin GÖKMEN, Genel Sekreter İsa SEVER, Genel Sayman Durmuş GÜRCAN. Yönetim Kurulu Üyeleri; Tayyar TOPCU, Ali GÖR, Seyit Mehmet AYHAN katıldılar.

 

YORUMLAR
  • berrin baloglu   30-11-2010 21:34

    mehmet acikle beye cok basarilar dilerim yabanabat dernek mensuplarina bu güzel ziyaretten dolayi tebrik ederim selamlar

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın