Ana Sayfa  /  Spor  /  Voleybol Turnuvasından Dördüncü gün maçları oynandı.
  • Facebook da Paylaş
Voleybol Turnuvasından Dördüncü gün maçları oynandı.
  • 19-03-2016
  • 0 yorum
  • 5538 okunma
Kızılcahamam Kaymakamlık Kupası Voleybol Turnuvasında dördünci gün maçları oynandı.

KAYMAKAMLIK KUPASI DÖRDÜNCÜ GÜNÜ MAÇLARI BUGÜN OYNANDI.

AYŞE BEZCİ OTELCİLİK - KATEM   Voleybol turnuvasının 4.günü bu maçla açıldı. Grubun güçlü takımı takımlarından Otelciliğin üstünlüğü ile başlayan maçta Mustafa Çelebi geçen haftaki performansının aksine bu maçı sırtlayan oyunculardan oldu. Anadolu Lisesi maçının ön provası niteliğindeki maçta Çelebi ve takım arkadaşları KATEM'e şans tanımadı. ve Maç Otelciliğin 3-0 üstünlüğü ile sona erdi.

HASTANE - ÇAĞATAY ORTAOKULU  Günün ikinci maçıydı C- grubunda durum karışık en çekişmeli maçların bu grupta oynadığı Turnuvada grubun iddialı iki takımı karşı karşıya geldi, ilk maçını kazanan Hastane ile 2-0 önde olduğu maçı veren Çağatay puan almak için sahaya çıktı. Türübünlerin dolu olduğu bu çekişmeli maçı devlet hastanesi seyircinin desteği ile zorda olsa almayı başardı. ve grubunda lider oldu.

HÜKÜMET - JANDARMA  günün son maçı C- grubunda mücadele eden bu iki takım arasında oynandı. Hastaneyi ilk maçında elinden kaçıran Hükümet Konağı bu maça daha organize çıktı. İlk maçını kazanan ve sürpriz yapan Jandarma karşısında işi şansa bırakmak istemeyen Hükümet oynadığı oyun ile maçın başından itibaren Jandarma karşısında üstünlüğü elinden bırakmadı.Grupta kimin kalıp kimin çıkacağı belli olmayan tek grup olan C- grubunun bu maçını jandarma karşısında güzel bir oyun ortaya koyan Hükümet 3-0 maçı kazanarak bende varım dedi ve puanını dörde çıkartarak grubunda ikinci oldu.

CD3

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın