Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Top Sahası Millet Bahçesi Oluyor
 • Facebook da Paylaş
Top Sahası Millet Bahçesi Oluyor
 • 15-11-2018
 • 6 yorum
 • 3553 okunma
Kızılcahamam Top Sahası Millet Meydanı ve 400 araçlık otopark oluyor

KENT MEYDANI, MİLLET BAHÇESİ VE 400 ARAÇLIK OTOPARK

AK Partiden Kızılcahamam Belediye Başkan Aday Adayı olan Mustafa Özbekli Kızılcahamam için hazırladığı projelerinden biride, Kent meydan, Millet Bahçesi ve Otopark projesi oldu.

2019 yerel seçimlerinde AK Parti’den Kızılcahamam Belediye Başkanlığına Aday Adayı olan Mustafa Özbekli, Kızılcahamam için hayalim hayalimiz olsun sloganıyla çıktığı aday adaylığı sürecinde, Kızılcahamam için planladığı 10 günde 10 projesini basın aracılığı ile Kızılcahamamlı hemşerilerine ve tüm dünyaya duyurmaya devam ediyor.

Kızılcahamam için hazırladığı projelerinin 10’unu Aday Adaylığı sürecinde açıklayacağını belirten Mustafa Özbekli, KENT MEYDAN, MİLLET BAHÇESİ VE 400 ARAÇLIK OTOPARK projesini paylaştı.

AK Parti Kızılcahamam Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özbekli yaptığı açıklamada; Kızılcahamam’ı genişletme zamanı geldi. Spor hayatımızın önemli bir bölümünde yer almakta ve stadlarımızın daha modern hale gelmesi ve şehir dışına alınması en uygun kararlardan ve ülkemizin birçok ilinde bu uygulamalar başladı. Hatta en yakınımız Başkent Ankara’mızda 19 mayıs stadyumu bile yıkılarak yerini millet bahçesine bırakma olasılığı bile var. Bu nedenle bizde ilçemizi biraz daha ferahlatmak için ilçe stadımızı şehrimizin uygun bir yerine taşıyıp yerine Kent Meydanı, Millet Bahçesi ve altına 400 araçlık otopark yaparak projelerimizin arasına alacağız.

(Projemiz görseli projelendirme aşamasındadır.)

Etiketler : Top - Sahası - Millet - Bahçesi - Oluyor -
YORUMLAR
 • akdoğanlı avcı ali   16-11-2018 19:21

  sayın özbekli şunu bilin bu sıtad yazın çok takımın işine yarıyor birde bu sıtadı yıkında hem kızılcahamamda futbol diye birşey kalmasın hemde anadoluda gelen takımlar başka yerlerde kamp yapsın acaba soruyorum size sayın özbekli almanya işler böylemi sıtad yerine abuk sabuk şeylermi yaplıyor inşllah gelen gideni aratmaz iyigünler dillerim

 • hüseyin aydın   16-11-2018 19:06

  kesinlikle hayır stadımza dokumayın

 • Melih   16-11-2018 11:27

  O zaman butik bi stad yapın insan gibi bi futbol takımı kurun da milletin bi sosyal aktivitesi olsun. Allah Kur'an aşkına bana Türkiye'de futbol takımı olmayan 1 tane ilçe gösterebilir misiniz? Biriniz çıkın diyin şuranın futbol takımı yok diyin. Bu ilçede genç yok mu bu ilçede top oynamayı bilen yokmu? Masraf oluyor diye futbol takımı kurulmaz mı siz hangi devirde yaşıyosunuz? Yapılmasın demiyoruz millet bahçesi yapılsın ama güzel bir butik stad ve amatör de oynayan Kızılcahamam Belediyespor istiyoruz

 • Angaralı   16-11-2018 10:40

  Kızılcahamamspor içinde halı saha yap adama bak

 • Vatandaş    15-11-2018 22:46

  Mustafa bey Başkan olursan bir kere belediyedeki imardaki herkesi değiştir, onların yerine manav ercanı terzi Mustafayı getirsen bu kadar hatalı bina ve imarı inanki yapmaz.Kent estetiğ olmayan, dikey yapılaşmalı otopark olmayan binalara, eş dost ayağına verilmiş imar ve iskanlar, işin suyunu çıkardılar.Dağa bayıra park yapıyorlar, şehrin merkezinde birtane nefes alacak yer yok, eskiden cumhuriyet meydanında 3-5 ağaç vardı şimdi her taraf beton, Kızılcahamam’ın adını betonhamama çevirdiler.Böyle belediyecilik olmaz.Kafalarını çevirip en yakın ilçelerden bile örnekler almıyorlar.Beypazarı,Safranbolu, Çamlıdere, güdül e bir bakın Allah aşkına.Bize proje yapan başkanlar lazım, çevresini eşini dostunu zengin eden rant dağıtan belediye başkanları değil.Hayali olan sevdası olan projesi olan Başkan lazım.Mustafa beyi projelerin den dolayı kutluyorum.

  0

  0

  • Güzel    16-11-2018 21:54

   10 numara olmuş

   0

   0

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın