Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Tevfik Özcan Emekli Oldu
 • Facebook da Paylaş
Tevfik Özcan Emekli Oldu
 • 19-02-2018
 • 3 yorum
 • 5845 okunma
Kızılcahamam Akdoğan Köyü İlkokulu Müdür Yardımcısı 42 yıllık öğretmenimiz güzel insan Tevfik ÖZCAN emekli oldu

İlçemizin sevilen simalarından Akdoğan İlkokulu ve Ortaokulu Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Eğitim Camiasını 42 yılını vermiş adam gibi adam güzel insan Tevfik ÖZCAN öğretmenimiz  emekli oldu.

1975 yılında Erzincan Ulular İlkokulunda göreve başlayan, 42 yıl süre ile memleketin çeşitli yerlerinde ve ilçemizin de Kuşcuören, Uğurlu, Yanıközbekler, Perihan Erdoğan, Orhangazi ve Akdoğan ilk ve ortaokullarında öğretmen ve idareci olarak görev alan Tevfik ÖZCAN kendi isteği ile emekliye ayrıldı. Bu vesile ile görev yaptığı okullardan öğretmen ve idarecilerin katıldığı bir veda yemeği düzenlendi.

Akdoğan İlkokulu Müdürü Mehmet GÜRSOY kendisine bir plaket vererek yapmış olduğu hizmetler için teşekkür etti. Hizmetlerinin unutulmayacağını ve kendisinin tüm öğretmen, idareci ve öğrenciler tarafından çok sevildiğini söyledi. Daima güzel anılarla hatırlanacağını belirtti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli KARAKUŞ’ta yemeğe katılarak Milli Eğitim camiasına yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür ederek hediyeler sundu. Tevfik ÖZCAN’ın herkese yardımcı olmaya çalışan bir idarece olarak hatırlayacağını söyledi.

Neşe içinde geçen yemeğin ardından hüzünlü şekilde vedalaşıldı tüm katılanlar tarafından bundan sonraki yaşamının sağlık, mutlu ve huzurlu geçmesi temennilerinde bulundular.

Kızılcahamam Haber olarak kendisine bundan sonraki yaşamında mutluluklar diliyoruz.

 

  

 

Etiketler : Tevfik - Özcan - Emekli - Oldu -
YORUMLAR
 • hasan göktaş   22-02-2018 16:24

  Hayırlı olsun hocam

 • Kızılcahamamlı   20-02-2018 08:34

  Hayırlı olsun Tevfik Öğretmenime.Kendisine emeklilik hayatında sağlık mutluluk diliyorum.Güzel insan Tevfik öğretmenim için demiyorum ama, darısı diğer 40 yıllıkların başına, dadında bırakmak lazım,zorlamamak lazım.

 • Veysel BAYRAM   19-02-2018 23:12

  Hayırlı olsun inşallah.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın