Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Terör devleti katil İsraili lanetle kınıyoruz
 • Facebook da Paylaş
Terör devleti katil İsraili lanetle kınıyoruz
 • 31-05-2010
 • 22 yorum
 • 5796 okunma
Filistin topraklarını işgal altında bulunduran ve etnik temizlik yapan katil İsrail devleti, büyük çoğunluğunu Türk vatandaşı olan 50 ülkeden yüzlerce sivil barış gönüllüsüne saldırdı

Aralarında Türk vatandaşının da bulunduğu çok sayıda masum yardım gönüllüsü uluslararası karasularda İsrail'li teröristler tarafından katledildi. Saldırıda şu ana kadar gelen haberlere göre en az 19 kişi şehit oldu. İsrail'e ve gerçekleştirdiği kanlı saldırıya öfke çok büyük.

Gazze'ye yardım konvoyundaki gemilere İsrail askerleri tarafından kanlı bir operasyon düzenlendi. Operasyonda ölenlerin sayısına  ilişkin çelişkili bilgiler geliyor. İsrail hükümetine göre 10, İsrail basınına göre ise 16 ile 20 arasında kişi hayatını kaybetti.
El Cezire televizyonu ise ölenlerin 9'unun Türk olduğunu duyurdu.

İSRAİL TV'LERİ: GÖZALTINA ALINANLAR HAPSE ATILACAK
İsrail basını ölü ve yaralı sayısına ilişkin bilgileri, İsrail kaynaklarına değil yabancı kaynaklara atıfta bulunarak verdi.

YARALILAR AŞKELON'A SEVK EDİLDİ
İsrail televizyon kanalları, yaralıların Aşkelon'daki hastaneye sevkedildiklerini belirtirken, operasyonda yaralı askerler de bulunduğunu, bunlardan ağır yaralı birinin de Hayfa'ya nakledildiğini duyurdular.

GÖZALTINA ALINANLAR DA CEZAEVİNE GİRECEK
Bu arada Kanal 10 televizyonu, gözaltına alınanların bir kısmının cezaevlerine konulması için hazırlıklar yapıldığına bültenlerinde yer verdi.

GAZZE KIYILARI ABLUKA ALTINDA
Televizyon ayrıca, Gazze Şeridi'nden botların denize açılmasını önlemek için, Gazze kıyılarının da tümüyle abluka altına alındığını kaydetti.

Kanal 2 televizyonu, gemidekilerin daha önce söyledikleri gibi pasif bir direniş içinde olmadıklarını, askerlere bıçak ve çubuklarla saldırdıklarını da ifade etti.

Gazze'ye insani yardım götüren gemilere yapılan operasyonun ardından, helikopterlerle Tel Aviv'e getirilen yaralılar İsrailli askerler tarafından ambulanslara taşındı.

İsrail baskınında yaralanan aktivistlerin ilk görüntüleri ajanslara düştü.Yaralıların boyun ve baş bölgelerinden vurulduğu görüldü.Aktivistlerin ağır yaralarına rağmen sevkiyat sırasında ellerinde plastik kelepçeler olması ise dikkat çekti.
İsrail baskınında yaralanan aktivistlerin ilk görüntüleri ajanslara düştü.

İsrail saldırısına Türkiye'den tepkiler


Gazze'ye insani yardım götüren gemilere yapılan operasyonun ardından, helikopterlerle Tel Aviv'e getirilen yaralılar İsrailli askerler tarafından ambulanslara taşındı.

İsrail saldırısına Türkiye'den tepkiler

 


Yaralıların boyun ve baş bölgelerinden vurulduğu görüldü.

İsrail saldırısına Türkiye'den tepkiler

 


Aktivistlerin ağır yaralarına rağmen sevkiyat sırasında ellerinde plastik kelepçeler olması ise dikkat çekti.Dışişleri Bakanlığı'na çağrılan İsrail Büyükelçisi Gabi Levy'e, İsrail'in yaralıları bir an önce Türkiye'ye göndermesi istendi.Türkiye, olayla ilgili ayrıntılı bir rapor talep ederken, uluslararası sularda seyreden gemilerin serbest bırakılması istendi...Levy ile yapılan konuşmada, Türkiye'nin uluslararası hukuktan doğan haklarının saklı bulunduğu hatırlatıldı. Yazılı bir nota verilmedi. Talepler sözlü olarak iletildi.Dışişleri Bakanlığı'na çağrılan İsrail Büyükelçisi Gabi Levy'e, İsrail'in yaralıları bir an önce Türkiye'ye göndermesi istendi.

İsrail saldırısına Türkiye'den tepkiler

İsrail saldırısına Türkiye'den tepkiler

 

Etiketler : Terör - devleti - katil - İsraili - lanetle - kınıyoruz -
YORUMLAR
 • kerim   15-06-2010 21:18

  şu israil ordusu var ama türk askerleri hiç pes etmez onları yenmeden...

 • dilara aybüke topaktaş   06-06-2010 12:05

  insan olsalardı böyle bir şey yapmazlardı bir avuç toprak için değermi....

 • SeRiYyE   04-06-2010 09:26

  EDİTÖR: Hakaret, küfür, aşağılama vb. ifadeler içeren, BÜYÜK HARFLE yazılan ,isimsiz ve bir habere birden fazla değişik isimlerle yapılan yorumlar yayınlanmamaktadır. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz...

 • HAYRETTİN ÖZGEN   03-06-2010 20:00

  EDİTÖR: Hakaret, küfür, aşağılama vb. ifadeler içeren, BÜYÜK HARFLE yazılan ,isimsiz ve bir habere birden fazla değişik isimlerle yapılan yorumlar yayınlanmamaktadır. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz...

 • EDANUR   03-06-2010 16:45

  evet israil e değil bize yazıklar olsun....israil görevini en iyi şekilde yapıyor zülüm zülüm onun vazifesi o onun için yaşıyor.biz ne yapıyoruz sözüm ona israil i kınıyoruz masalarda coca cola lar elimizde nokia cep telefonu eeee kahrolsun israil.....ne bu kardeşim dalgamı geçiyorsun.hem israil i maddi bakımdan destekle bide utanmadan kahrolsun israil israil kahrolmuyor sayende dahada büyüyor.yaaa adamlar haritada nokta kadar her müslüman bir bardak su dökse suda boğulurlar ama parasal güç ellerinde olduğu için zavallı müslümanlarda maddi bakımdan desteklediği için insanlığın başbelası oldular.bunun hesabı ağır belki benim bir colamlamı batacak dersin ama o içtiğin bir cola nın eseri işte bu yaşananlar....evet yazıklar olsun bize nefsimize bir colayı dahi engelleyemediğimiz için.......

 • Ahmet Baysal   02-06-2010 16:45

  İsrail er geç yaptıklarının cezasını çekecektir !!! Ben ve benim gibi düşünen kimselerin en çok zoruna giden hadise ; Geçen yıl İSRAİL askeri LÜBNANDA telef olmasın diye ,takviye kuvvet için gönderilen MEHMETÇİK,niye bu masum insanların yanlarına gönderilmedi !!! İsrail bu KATLİAMI yapacağını günler öncesinden bildirirken AKEPE hükümeti ne yapıyordu !! Anlaşılan ÖLEN ÖLDÜĞÜ ile kalacak !!

 • Rıfkı   02-06-2010 14:46

  Evet, evet ürünlerini almıyalım.Neyi almıyorsun allah aşkına.Tür sigarası var da alınmıyor mu?Vardı özelleşti.Bir tane tür gsm, telefon şebekesi kalmadı. Senin birşey almana gerek kalmadı.Attığın adımda para onlara gidiyor. Elektirik şirketleri özelleşti. Araba markalarının hangisi türk? fiat'tan tut da mercedese kadar. Arabaya binme, telefon etme, şampuan alma, süt içme..... Bunlar bizim yaşamımızı kontrol altına almış durumda.Ne oalcak başbakan iki laf edecek, herkese tamam rahat olun diyecek, diğer ülkeler formaliteden bir kınayacak, türk büyükelçi geri çekilecek, manşetten verilecek bunlar...Bir ay sonra sesiz sedasız Türk büyükelçi geri göndercek(yakın zamanda oalna olayda olduğu gibi) kimsenin haberi olmayacak, İsarail'e destek veren ve gazzeye yadım etmeyen arap ülkeleri v.b. ile anlaşmalar imzalanacak, A.B.D. ziyaret edilek felan haftalarca olacak bitecek işte...

 • berrin baloglu   02-06-2010 14:07

  her kullandigimiz esya arac gerec kimlerin mali.hangi hodinglerin ürünlerini kullandigimizin farkinda bile degiliz . biraz bilincli davransak...

 • Fahrettin NUR   01-06-2010 21:41

  EDİTÖR: Hakaret, küfür, aşağılama vb. ifadeler içeren, BÜYÜK HARFLE yazılan ,isimsiz ve bir habere birden fazla değişik isimlerle yapılan yorumlar, başka sitelerden alıntı yazılar yayınlanmamaktadır. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz...

 • yolcu   01-06-2010 20:24

  Kınamamak mümkün mü?peki ya elimzdeki cola bardakları, kullandığımız onca israil malı ürün..Onları da bıraksak bir kenara da öyle kınasak..Kullanmasak almasak bu adamların ürünlerini..

 • kıvanç   01-06-2010 13:55

  millet burda akp ye sallıyor adam ne güzel açıklama yaptı gereken neyse yapacağız ve gazze lilerin arkasındayız dedi ama bahçeli denen adam diyoruki filistin hemen özür dilemeli yahu adamlar ölmüş onlarca yaralı var ve hala diyorki israil özür dilemeli işte bahçeli zihniyeti işte sizlerin istedğiniz adam...

 • DURALİ GÜLLÜ   01-06-2010 11:18

  İsrailin Türk Yardım Gemisindeki yapmış olduğu insanlık dışı, bu devlet terörünü şiddetle kınıyorum.. Allah yapanların belalırın er veya geç, verir.

 • misafir07   01-06-2010 10:41

  "Bir gün öldürmediğim her yahudi için bana lanet okuyacaksınız" Adolf Hitler - 1945

 • enfal arda   31-05-2010 23:23

  iran tehdit ediyor vururuz diyor bizim uyuntular neden bişey diyemiyo bunlar Türk Milletini temsil edemz.......

 • Aydın   31-05-2010 22:25

  Tüm islam devletlerini yanımızda görmek istiyoruz. Bize ABD den AB den hayır gelmez. Bunun bi türlü farkına varamadılar. Tüm islam devletleri birlik olsak kimse tırnak geçiremez bize.

 • YUSUF DEMİRCAN   31-05-2010 19:08

  Şeref ve Haysiyyet Yoksunu Katiller Sürüsnü Şiddetle Kınıyorum. HAKİMLER VEREMEZ HÜKMÜNÜ BU CELSENİN, HAZIR OL TÜRK SOYU HÜKÜM SIRASI SENİN......

 • zehra   31-05-2010 17:43

  bu israil ne zaman kendine gelipde gazzenin halini anlayacak? şiddetle kınıyorum.insanlık ölmüş.o masumları ezenlerin elleri ayakları aletleri heryerleri inşallah kopsun .

 • bed.Eng.derneğinden.   31-05-2010 17:17

  Tüm dünya olup bitenleri seyrediyor,yazıklar olsun ve lanet olsun bu alçakca saldırıyı yapan o küçük amerikaya ortadoğunun her zaman baş belası israil denen o ülkeye .bizi yönetenler acaba seyircimi kalacaklar bu çirkin saldırı karşılıklsızmı kalacak ve merak ediyoruz,derslerini vermek lazım bu başbelası ülkeye,haydi Türkiye göster kendini.

 • Mehmet   31-05-2010 16:16

  Lanet olsun. Kendi sonunu hazırlar inşallah. Bunlara dur demenin zamanı geldi.

 • Mehmedim   31-05-2010 15:34

  Sen bir devsin,yükü ağırdır devin! Kalk ayağa,dimdik doğrul ve sevin! Mehmed'im,sevinin ,başlar yüksekte! Ölsek de sevinin,eve dönsek de! Sanma bu tekerlek kalır tümsekte! Yarın elbet bizim,elbet bizimdir! Gün doğmuş ,gün batmış ,ebed bizimdir

 • insanlık dışı   31-05-2010 14:10

  insanlık dışı dir devlete yakşıan budur

 • Fatih Eker   31-05-2010 14:05

  israil ülkesinin yaptığı bu tür salakça ve ahmakça yaptığı davranışlar bununla sınırlı değil hatırlayın kara operasyonu düzenledi sebeb yok gemilere el koydu sebeb yok hergün filistin topraklarına füze atarlar sebeb yok dünya bunun karşısında susmaya devam ediyor ama artık bu ülkeye birilerinin haddini bildirmesi lazım bizim hükümetimiz islam devletleri tarafından ortadoğunun bir numaralı ülkesidir başbakanımıız keza öyle uğruna şarkılar yazılan bir başbakanımız var orta doğunun en sevilen başbakanı onun için bizim devletimiz bu işinde üstesinden gelcek ortadoğunun lideri çok yakında TÜRKİYE olcak

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın