Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Terminal ve Kültür merkezi ihale ediliyor
 • Facebook da Paylaş
Terminal ve Kültür merkezi ihale ediliyor
 • 09-02-2007
 • 3 yorum
 • 5364 okunma
Kızılcahamam Belediye otobus işletmesi ihale ediliyor.Mart ayı içerisinde ihale edilecek olan tesisin Kızılcahamam Belediyesine Maliyeti 3 Tirilyon Belediye Başkanı Adem Özbekler 2 yıl içerisinde teslim edilecek şekilde kendi öz kaynaklarımızla yapacağız dedi.
                            TERMİNAL BİNASI ve KÜLTÜR MERKEZİ

Belediye Başkanı Adem Özbekler'den büyük bir yatırım daha maliyeti 3 milyon 500 bin YTL olarak hesaplanan ve Mart ayı içerisinde ihale edilecek olan Kızılcahamam Otobus Terminali,Düğün Salonu ve alışveriş merkezi binası ilçenin özlediği bir yatırım,içerisinde her şey düşünülerek projelendirilen tesis önümüzdeki ay ihale edilip 2 yıl içerisinde teslim alınacak.

        1.YAPILACAK İŞ: 6 pafta 27 ada 28 nolu 1536 m2 miktarındaki parsel ve bitişiğindeki 6 pafta 27 ada 9, 11 ve 8 nolu parseller üzerine yapılacak olan Kızılcahamam Şehirler arası Otobüs Terminali Kültür Merkezi yapım işidir.

Kültür Merkezi ön cephe görünüş

 2.İŞİN YAPIM TİPİ: Anahtar teslimi Götürü Bedel şeklinde yapılacaktır.

 

          3.İŞİN SÜRESİ: Yüklenici yükümlüğünde bulunan işi yer tesliminden itibaren sözleşme ve eklerine uygun olarak -2- yıl (730) günde tamamlayarak geçici kabule hazır hale getirmekle yükümlüdür. İş bitirme tarihi her türlü iklim şartları ve sairçalışmaya engel olabilecek sebepler göz önünde tutularak tespit edilmiştir

Terminal binası ön cephe görünüş

 

kızılcahamamhaber.com

 

Etiketler : Terminal - ve - Kültür - merkezi - ihale - ediliyor -
YORUMLAR
 • ALİİHSAN KAYABAŞIOĞLU   13-02-2007 09:29

  TERMİNALLER TURİZMDE İNSANLARIN DAHA İYİ HIZLI VEGÜVENLİ ULŞIMLARIN DURAK YERİ OLUP TURİSTİN İLK AYAK BASTIĞI YERDİR BUNUN İÇİN BEN İLK DEFA GİTTİĞİM BİR YERDE İLK TEBESSÜM ÇOK ÖNEMLİDİR HİZMET GÜLERYÜZ TESİSLERİN İNŞAASINDAN ÖNEMLİSİ DEVAMI İŞLETMECİLİĞİN SAĞLAM OLMASI BURDAKİ İŞLEV GÖRECEK FİRMALARIN İŞ BİLİR OLMASI ÖRNEĞİN BİR MARANGOZA ÇAY OCAĞI ARABA ŞÖFÖRÜNE OTOBÜS TESLİMEDİLMEMELİDİR KALBE KANI POMPAYAN DAMAR TURİSTİ İLÇEYE TAŞIYAN OTOBÜSTÜR DAMAR TIKANIRSA KALP FAZLA YAŞAMAZ AYNEN İLÇEMİZİN DURUMUDA ÖYLE ULŞIM BÜYÜYECEĞİ YERDE KÜÇÜLDÜ BUDA KALP GİBİ İLÇEYİ TEHLİKEYE SOKTU HİZMET BELEDİYENİN ZARAR ESNAFIN İŞİDŞİR GÖREVLER BUDA KARIŞTI BELEDİYECİLİK TİCARETHANE DEĞİL HİZMETHANEDİR ZARAR SÖZ KON USUOLAMAZ OTBÜS ZARAR EDER HAMAM KAZANIR AT BİNENİN KILIÇ KUŞANANIN HER KEZİN YAPACAĞI BİR İŞ HERKEZ BİLDİĞİ İŞİ YAPSIN EVE MİSAFİR GELİNCE EVİMİZİ TEMİZ TUTAR İKRAMLAR YAPARIZ BELEDİYE BUNU YAPIYORMU

 • hasan   12-02-2007 08:45

  inşallah ilçemiz için hayırlı olur

 • Murat   10-02-2007 10:47

  insallah bu sefer dügün salonu biseye benzer, dügün olunca simdiki binada maalesef erkekler ya disarda yada balkonda kalmak zorunda oluyordu. Buranin sadece dügünler icin degil diger organizasyonolar icinde düsülümüs kutlamalin sergilerin yapilabilecegi multufonksiyonel bi salon olmasini umarim. Aslinda madem yapiliyor belediyede bu binanin icinde olsa 1 tasla iki kus vurulur. hatta bu binanin icinde turistlerin basvurabilecegi bir " i noktasi = informasyon danisma merkezi kurulmali", gelen turistlere nereleri gezebileceklerine dail bilgiler verilmeli, turizm okuluna giden ögrencilerimiz icin bir nevi deneyim sahasi olabilir. Birde artik modern normal halkinda girebilecegi icinde yüzebilecegimiz fizik tedavi merkezinin spor merkezinin bulundugu ismini zikrettigimiz zaman gururlanacagimiz bir Hamam istiyoruz. Not: lütfen artik haberlerde Trilyon Milyar kelimelerini kullanmiyalim, YTL diye yazalim. Simdiki parayla 3 trilyona kizilcahamami satin alabilirsiniz, lütfen daha dikkatli olun.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

Instagram
ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın