Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Temel Karamollaoğlu'nun oyu yüzde 0,9'da kaldı
 • Facebook da Paylaş
Temel Karamollaoğlu'nun oyu yüzde 0,9'da kaldı
 • 24-06-2018
 • 3 yorum
 • 5891 okunma
Cumhurbaşkanı adaylarından Temel Karamollaoğlu'nun şimdiye kadar açılan sandıklara göre aldığı oy oranı yüzde 1'den 0,9'a düştü.

Oylar kullanıldı. Sandıklar sayılmaya başlandı. Sayımın ise yüzde 25'i tamamlandı. Buraya kadar Temel Karamollaoğlu'nun oy oranı bekleneni vermedi.

YÜZDE 1'DEN DÜŞTÜ

Sandıkların yüzde 25'inin açıldığı şu sırada Saadet Partisi'nin Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu'nun aldığı oy oranı yüzde 1 olarak açıklandı. Bu rakam daha sonra 0,9'a düştü.

İTTİFAK BOŞA GİTTİ

Muhazafakarlara hayatı zindan etmiş kitle ile girdiği ittifakla iktidara nefret kussa da,HDP'ye göz kırpıp Selahattin Demirtaş'a serbestlik istese de Saadet Partisi ve onun lideri Temel Karamollaoğlu'nun aldığı oy oranı tüm çalışmalarını boşa çıkardı.

Etiketler : Temel - Karamollaoğlu'nun - oyu - yüzde - 0 - 9'da - kaldı -
YORUMLAR
 • Kızılcahamlı   26-06-2018 20:59

  Selamalkm Degerli hemşerilerim ben birKızılcahamalıolarak Sadet Partili arkadaşları yadırgıyrumvede kınıyorum Başta Çokdeğeli Necip Hocamızın oğlu Abdukkadir ve Sadık Turası yadırgıyorum vekınıyorum Allah akıl ve zeka versin Sadık Turası her bayaya girer yarın İYİ partilide olur ama Abdulkadir bence dava adamıdır ama davamdediği adamlar onu bile kandırmışlardır Saygılarımla.

 • ali   26-06-2018 11:24

  fetva makamları çalışmış -admin--

 • Veysel BAYRAM   25-06-2018 13:40

  Pek çok “ÖZET” Ayet ve HŞ. buyurulur ki, "Hayırda ser, şerde hayır vardır da bilmezsiniz Allah cc. bilir".... "İmanlı iken Allah'ın cc. bir ayetini, bir helalı/haramı vb inkar eden dinden çıkmış (Mürted) tır".... Zerre kadar hayr ve zerre kadar şer işleyen karşılığını göreceklerdir, bu hayr ve şer'i kabul eden destek veren /verenlerde onlarla birlikte haşr olacaktır. milli şeften buyana chp, hdp (birbirinden farkı yo) Ezan-ı Muhammedîyi Türkçe okutarak, Kur'an okumayı/okutmayı yasaklayarak ve Kur'an-ı suç aleti olarak kabul ederek vb ile, 2002 öncesi Başörtülüleri (MUSLÜMANLARI) TBMM, hastane, okul, askeri kurum ve alanlardan (TC den), kovarak, İslam'ı yaşamı rahatlatacak yasaları AYM durdurarak, feto “Dinler arssı diyalog “ ile 7 Haziran seçiminden buyana da hepsi bereber, okullardan din derslerini kaldırarak (chp,hdp) diyaneti laikleştirerek(chp) kaldırarak (hdp), feto "dinler arası diyalog" ile TC de ve dünyada İslam'ı yaşatmayacaklarını, kaldıracaklarını açıklarken, dünkü ve bugünkü Chp, hdp feto vb. misyonlarını hizmetlerini icra ediyorlar da,.... OLAN Milli Görüş adı altında Allah cc, İslam, Müslümanlar için siyaset yaptıklarını söyleyen ama, "SADECE RTE KISKANCLIĞI" ile İslam’ı TC den ve Dünyadan siyaseten kaldıracaklarını,siyaseten muvaffak olamazlar ise sokak eylemleri ve hatta ilan terör ile yapacaklarını ilan eden, chp hdp feto ip ittifakına destek veren Kamalak'ı, karamolla'lı ÇAKMA sp ve sevdalıları CAKMA milli görüşçülere oluyor...ama yine de Allah'ın cc. tövbe ve hidayet kapıları her an acık. İsteyen fetva makamından durumunu öğrenip tövbe edebiler.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın