Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Tek başına çalmadık kapı bırakmadı, çok oy aldı
  • Facebook da Paylaş
Tek başına çalmadık kapı bırakmadı, çok oy aldı
  • 09-04-2019
  • 1 yorum
  • 4054 okunma
31 Mart yerel seçimlerinde BBP meclis üyesi olan Selim Erol sandıkta aldığı oyla şaşırttı.

31 Mart 2019 yerelk seçimlerinde MHP Belediye meclis üyesi olarak aday adayı olan fakat daha sonra gördüğüm luzum üzerine diyerek başlayan ve arkadaşlarımıza yer açmak üzere diye biten bir istifa ile partiden ayrıldı.

BBP Partisi Kızılcahamam Belediye Meclis Üyeliğine birinci sıradan aday oldu. Kızılcahamam'da "İttifakların değil, Milletin Adayı" sloganı ile çalışmalara başlayan Selim Erol çalmadık kapı bırakmadı,tek başına çalıştı, ulaşabildiği seçmene ulaştı,sandıktan 1352 olarak byük bir başarı elde eden Selim Erol yaptığı açıklamada köylere ulaşamadım, amacım memeleketime hizmet etmek bunun için yola çıktım, bana oy veren vermeyen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

BBP belediye meclisinde 1352 oy alarak, belediye meclisinde kendisi meclis üyesi çıkartamasada milletin gönlüne girerek bu seçimin en çok alışanı olarak seçmenin gönlünü kazandı

Etiketler : Tek - başına - çalmadık - kapı - bırakmadı - - çok - oy - aldı - -
YORUMLAR
  • Murat ÖRNEK   10-04-2019 12:38

    Abi nasıl bir anlatım yapıyorsunuz böyle?? Hem o kadar oy aldı diyorsunuz. Büyük başarı ile birincilik aldı diyorsunuz. Hemde kazanamadı diyorsunuz. Ne kadar çelişkili yanıltıcı haber... Selim abi madem kazandı neden meclis üyeliğine girmedi?

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın