Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Süleyman ACAR İlçe Başkanlığından İstifa Etti.
 • Facebook da Paylaş
Süleyman ACAR İlçe Başkanlığından İstifa Etti.
 • 01-12-2018
 • 3 yorum
 • 4629 okunma
Ak Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Süleyman ACAR Belediye Başkan Adayı olmak için partisindeki görevinden istifa etti.

Ak Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Süleyman ACAR Kızılcahamam Belediye Başkan Adayı Olmak için bugün ilçe başkanlığından istifa etti.

Süleyman ACAR'IN ismi uzun zamandır Belediye Başkan adaylığı için geçiyordu.01.12.2017 Tarihinde yapılan ilçe Kongresinde İlçe Başkanı olan  Süleyman ACAR'IN bugün ilçe yönetim kurulunu toplayarak istifasını açıkladı.

31 Mart 2019’da  yapılacak yerel seçimler öncesi ilçe başkanlarının istifa etmesindeki son gün olan 01 Aralık 2018 tarihinde istifasını açıklayan Süleyman ACAR'IN  Genel Merkez ve Ankara İl Başkanlığı tarafından Belediye Başkan Adayı gösterilmek üzere partisinden istifa ettirildiği söyleniyor.

Süleyman ACAR istifa etmesinin ardından Kızılcahamam Belediye Başkan Adayı olmak için müracaatını yaptı.

YORUMLAR
 • İsmet   03-12-2018 09:17

  Diğer aday adayları demekki iyi çalışamamış genel merkezin gözüne girememiş olacak ki zorla aday yapacaklar Süleyman Beyi

 • KIZILCAHAMAMLI   01-12-2018 20:17

  SÜleyman Acar herşeyden önce içimizden biri olduğu için çok isabetli bir karar olmuş. başarılı olması tüm Kızılcahamam için hayr olacaktır. gerçi Akp çok kan kaybetti yerel yönetimlerde. inşallah kaybedilen zaman ve emek tekrar yerine konur. beklentimiz şudur. gerçekçi olmak lazım öyle milenyum belediyeceliği uçursun kaçırsın gibi ütopik şeyler beklemek yerine Hizmetlerde eşitlik ve hakkaniyet kibir gurura kapılmadan herkesle dertleşme işi ehline verme millet hukukuna kul hakkına riayet son olarak ta o bmw ye binme kardeşim hayırlı olsun.

  0

  0

  • ahmet köroglu   30-12-2018 14:51

   Hayirlara vesile olması dileği ile başarilar dilerim

   0

   0

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın