Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Soğuksu Yeşil Cami Yurtoğlu Kız Kuran Kursu İftar verdi
  • Facebook da Paylaş
Soğuksu Yeşil Cami Yurtoğlu Kız Kuran Kursu İftar verdi
  • 09-07-2014
  • 1 yorum
  • 5985 okunma
Kızılcahamam Soğuksu Yeşil Cami Yurtoğlu Kız Kuran Kursu yaz döneminde Kuran kursuna giden öğrencilere Tok Doyuran restorantta iftar yemeği verdi.

Kızılcahamam Soğuksu Yeşil Cami  Yurtoğlu Kız Kuran Kursu yaz döneminde Kuran kursuna giden öğrencilere Tok Doyuran restorantta iftar yemeği verdi.

Yaz kuran kurslarına katılan öğrencilerine değişik aktivitelerde yaptıran kurs yöneticileri, çocuklara Kuran Pkumayı sevdirmek ve onlarla değişik bir etkinlik yapmak amacı ile her yıl yaz kurslarında düzenlediği etkinliğe Kuran Kursu Hocası Demet Ünal, Kuran kursu öğrencileri ve veliler  katıldı.

Soğuksu Yeşil Camii yerleşkesinde bulunan Yurtoğlu Kız Kuran Kursu  öğrencileri yapılan bu etkinlik dolayısı ile farklı bir ortamda iftar açmanın sevincini, Ramazan ayının bereketini hep birlikte yaşadılar.

Etiketler : Soğuksu - Yeşil - Cami - Yurtoğlu - Kız - Kuran - Kursu - İftar - verdi -
YORUMLAR
  • Hakkı   09-07-2014 06:50

    Hacı Kamil yurtoğlu ilçenin büyük hayırseveri senin hayırların her yerde her ilde her ilçede her mahallade konuşuluyor insanlar sana dua ediyor iyi varsın iyi ki kızılcahamamlısın sayende Bu çocuklarımız bu kuran Kursu'nda okuyor minnetle anıyoruz

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın