Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Snower Antifirizli Cam Suyu Kızılcahamam'da Üretiliyor
  • Facebook da Paylaş
Snower Antifirizli Cam Suyu Kızılcahamam'da Üretiliyor
  • 14-11-2018
  • 1 yorum
  • 10526 okunma
Kızılcahamam Sanayi sitesinden Türkiye'nin değişik bölgelerine sevk edilen ve Kışın Otomobillerin vazgeçilmezi olan Snower Antifrizli Cam suları kışa hazır

Kızılcahamam MAS Ticaret bünyesinde üretilen Snower camsuları bu kış da Türkiye'nin dört bir tarafına dağılmaya devam ediyor. MAS Ticaret, yazın çıkarmış olduğu ön cam şampuanı ile büyük beğeni topladı. Büyük alışveriş sitelerinde de yer alan Snower markası, hızla büyümeye ve Kızılcahamamlıların gururu olmaya devam ediyor.

Kış aylarında çok kullanılan antifrizli cam sularının çok önemli olduğunu belirten şirket yetkilileri merdiven altı üretimlere dikkat çekerek bu ürünlerin sıkıntılarını şöyle sıraladılar:

Her üründe  olduğu gibi cam suyunda da kaliteli olan markaların tercih edilmesi gerektiğini belirterek, olması gereken  derecelerde üretilmeyen cam suları, cam suyu haznesini donduruyor ve cam suyu motorunun arızalanmasına sebep oluyor. Kullanılan kimyasal maddeler aracınızın boyasının zarar  görerek dökülmesine sebep oluyor.Ayrıca fabrikalardan ikinci el olarak alınan kullanılmış alkollerden elde edilen cam suları donma yapmasa bile su püskürtme sisteminde tıkanma ve  yağlanmaya  sebep oluyor.

MAS Ticaret olarak ürettiğimiz ürünlerde daima kaliteyi ön pplanda tutuyoruz, para kazanmaktan ziyade müşterşi kazanmayı hedefliyoruz. Üretime başladığımız 2016 yılından buyana Kızılcahamam halkının ve  esnafının verdiği destekten dolayı da memnuniyetlerini dile getirerek sonsuz teşekkürlerini ilettiler. Bizler de yeni bir üretim kapısı açarak ilçemize hizmet ettikleri için teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

İLETİŞİM TELEFON

0535 432 14 87 - 0505 224 71 46

YORUMLAR
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın