Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Sevgisini Dağlara Taşlara Yazdı.
  • Facebook da Paylaş
Sevgisini Dağlara Taşlara Yazdı.
  • 25-04-2016
  • 2 yorum
  • 5520 okunma
Kızılcahamam'lı iş adamı bayrağa olan sevgisini dağlara taşlara yazarak ifade ediyor.

Kızılcahamam'da sevgisini dağlara taşlara yazan bir iş adamımız var, ilçemiz esnaflarından Metin Ünlü bayrağa olan sevgisini dağlara taşlara yazarak ifade ediyor.

Geçtiğimiz yılın sonlarında istasyonun karşısında bulunan yüksek tepenin zirvesine çıkarak en yüksek noktaya Ay Yıldızlı Bayrağımızı asarak orada dalgalandıran Metin Ünlü önceki gün benzinliğinde bulunan dev Totemlerinden bir tanesini Ayyıldızlı Bayrağa dönüştürdü. Böyle örenek ve güzel bir davranış sergileyen ilçemiz  iş adamların Metin Ünlü'nün yapmış olduğu bu güzellik ile ilgili görüşlerini aldığımız Ünlü şunları söyledi. " Bayrak sevgimiz herşeyin önünde gelir, istasyonumuzda bulunan dev totemlerden bir tanesine ay yıldızlı bayrağımızı asalım dedik ve önceki gün bu özlemimizi giderdik. Burada bayrağı gören misafirlerimiz bizi arayarak teşekkür ediyorlar, görenler memnuniyetlerini ifade ediyır buda bizi çok mutlu ediyor" dedi.

ÜNLÜ

IMG 8325

IMG 8328

IMG 8360

IMG 8372

IMG 8371

IMG 8373

Etiketler : Sevgisini - Dağlara - Taşlara - Yazdı. -
YORUMLAR
  • mb   04-05-2016 09:57

    bu adama esnaf olarak güveniyorum ve inşallah güvenimizi boşa çıkarmaz.. yani dürüstlükten daha fazla kazanç uğruna vazgeçmez

  • atilla    25-04-2016 22:59

    helal olsun

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın