Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Şehitlerimize Saygı Yürüyüşüne Davet
  • Facebook da Paylaş
Şehitlerimize Saygı Yürüyüşüne Davet
  • 04-03-2020
  • 0 yorum
  • 3318 okunma
Kızılcahamam Belediyesi tarafından şehitlerimize saygı yürüyüşü düzenlenecek. Cuma günü yapılacak yürüyüşe bütün Kızılcahamamlılar davetli

Suriye’nin İdlib kentindeki hain saldırıda şehit olan Kahraman askerlerimiz için 06 Mart 2020 Cuma günü saat 14:00’de 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’ndan başlayarak “Şehitlerimize Saygı Yürüyüşü” gerçekleştirilecek. Tüm Kızılcahamamlı Hemşehrilerini yürüyüşe davet eden Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, “Şehitlerimiz için tek ses, tek yürek olacağız” dedi.

Geçtiğimiz günlerde şehit olan kahraman askerlerimiz ve bu vatan uğruna hayatını kaybetmiş tüm kahraman Mehmetçiklerimiz adına Kızılcahamam Belediyesi tarafından “Şehitlerimize Saygı Yürüyüşü” gerçekleştirilecek. Yürüyüş ile ilgili Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar yaptığı açıklamada “Şehitlerimizin acısını hala yüreğimizde taşıyoruz ve yaşanan bu olaylar Kızılcahamam olarak hepimizi çok derinden yaraladı. İdlib’te yaşanan kalleşçe saldırının ardından hayatını kaybeden şehitlerimiz ve ordumuza destek olmak için 06 Mart 2020 Cuma günü saat 14:00’de 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda  başlayacak olan ‘Şehitlerimize Saygı Yürüyüşümüzde’ buluşuyoruz” ifadelerine yer verildi.

Şehitlerin Künyesi Şehit Ağacına Asılacak

Şehitlerimize Saygı Yürüyüşünün ardından Kızılcahamam’da bulunan Şehit Ağacına Suriye’nin İdlib kentindeki hain saldırıda şehit olan kahraman askerimizin künyeleri asılacak.

Tek yürek vurgusu

Gerçekleştirilecek olan yürüyüşte hiçbir siyasi parti, kişi, kurum ve kuruluşları temsil eden pankart veya görsellerin bulundurulmayacağını belirten Başkan Acar; “Sadece Türk Bayrağı altında tek ses, tek yürek olacağımız yürüyüşümüze tüm Kızılcahamamlı hemşerilerimizi görmek bizleri onurlandıracaktır. Bu vesile ile başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatan uğruna hayatını kaybetmiş tüm kahraman askerlerimizi rahmet ile anıyor, tüm gazilerimize minnet duygularım ile birlikte saygılarımı sunuyorum” dedi.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın