Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Şehit Polis Memuru Zekeriya Yurdakul kabri başında anıldı
  • Facebook da Paylaş
Şehit Polis Memuru Zekeriya Yurdakul kabri başında anıldı
  • 09-04-2018
  • 1 yorum
  • 5352 okunma
Polis haftasında İstanbulda şehit olan polis memuru Zekeriya Yurdakul kabri başında dualar ile anıldı

Türk Polis Teşkilatının 173. Kuruluş Yıldönümü ve Polis Haftası etkinlikleri kapsamında, 2012 yılında İstanbul’da şehit düşen Şehit Polis Memuru Zekeriya YURDAKUL İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli tarafından kabri başında anıldı.

İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından 10 Nisan Türk Polis Teşkilatının 173. Kuruluş Yıldönümü ve Polis Haftası etkinlikleri kapsamında, 2012 yılında İstanbul’da terör örgütü tarafından yemek yediği sırada düzenlenen saldırıda şehit düşen Şehit Polis Memuru Zekeriya YURDAKUL’un Engürel Sokakta bulunan baba ocağına ziyarette bulunuldu.

Ziyarete İlçe Emniyet Müdürü Halil İbrahim ULUBEY, İlçe Müftüsü Selçuk KILIÇBAY, Polis Merkezi Amiri Yasan YABACI ve İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli katıldı. Şehit Babası Hayrettin YURDAKUL’un hayır duasını alan ziyaretçiler ardından Şehidimizin İlçe mezarlığında bulunan kabrini ziyaret ettiler. Mezarlıkta İlçe Müftüsü Selçuk KILIÇBAY tarafından, Aziz vatanın mukaddesatı, milletin birliği ve bütünlüğü uğruna canlarını feda eden tüm şehitlerin ruhuna hediye edilmek üzere Kura’n-ı Kerim ve dualar okundu.

Türk Polis Teşkilatının 173. Kuruluş Yıldönümü ve Polis Haftası etkinlikleri 10 Nisan 2018 günü (Yarın)15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanında düzenlenecek olan Çelenk koyma töreni ve ardından İlçe Emniyet Müdürlüğünde verilecek kokteyl ile devam edecektir

YORUMLAR
Diğer Haberler
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

Instagram
ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın