Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Sazlı sözlü turizm haftası kutlaması
 • Facebook da Paylaş
Sazlı sözlü turizm haftası kutlaması
 • 01-01-1970
 • 10 yorum
 • 5532 okunma
Turizm haftası etkinlikleri kapsamında kızılcahamam Belediyesi tarafından Asay termal Spor tesislerinde uçurtma şenliği düzenlendi.Akşam ise kaplıca parkında yöresel sanatçılar tarafından sazlı sözlü oyun havaları vardı.

Turizm haftası etkinlikleri kapsamında kızılcahamam Belediyesi tarafından Asay termal Spor tesislerinde uçurtma şenliği düzenlendi.Akşam ise kaplıca parkında yöresel sanatçılar tarafından sazlı sözlü oyun havaları vardı.

Kaplıca parkında gerçekleşen geceye havanın soğuk olması dolayısı ile Kızılcahamam'lılar beklenen ilgiyi göstermedi.Gecede Kızılcahamamlı Oğuzhan, Ankaralı İbocan ve Çubuklu Cem sahne aldı. 

Gecenin ilerleyen saatlerinde havai fişek gösterisi ile gün sano erdi.

Turizm haftası dolayısı ile Pazar günü ise sabah Atatürk çamında Kızılcahamam Belediyesi tarafından Ankaradan gelen 400 kişilik bir gruba sabah kahvaltısı, öğlen ise Beşkonak köyünde öğle yemeği ikramında bulunalacak. 

Etiketler : Sazlı - sözlü - turizm - haftası - kutlaması - -
YORUMLAR
 • Ülkü   25-04-2013 22:04

  Salim Dündar çok haklı. Bırakın kendilerinin kutlamasını miniklerimizin kutlamalarını bile kısıtladılar. Ama şangırtılı eğlencelere gelince gece yarılarına kadar dinletiyorlar. Ona zaman kısıtlaması yok. Dahada festival zamanları gelecek.

 • Salim DİNDAR   23-04-2013 06:34

  Önce sözüm Belediye Başkanına sen Nisanın 20.sinin ne olduğunu biliyormusun?Bilmiyorsan öğren :Bugün Peygamberimizin Doğum Günü.Nisanın 13 ile 20 sinde KUTLU DOĞUM Haftası yapılır.Turizm haftası etkinliğini 1 gün sonra yapsan ne olurdu be.Dervişin Fikri neyse zikri o dur.senin destekleyen bir sürü muhafazakar ve dindar geçinen cemaat ve sivil toplum örgütleri var.onlardamı sana hatırlatmadı.Nisanın 20 sini.2.sözüm dindar muhafazakar geçinen halkımıza gidip şakur şukur oyun havasında oynarken hiçmi vizdanınız sızlamadı.sizdemi hatırlamadınız bugünü sevgililer sevgilisi Peygamberimizin doğum gününü. başınız kapatmışsınzı her yerde oynayın kıvırta kıvırta derer ya altı kaval üstü şişhane aynen öyle.ahhhh ahhhhh affet bizi sevgililer sevgilisi sen yine ümmetini şefaatinden mahrum etme son nefesinde ÜMMETİ ÜMMETİ diye aramızdan ayrılan sevgililer sevgilisi.Allah bizi sana Layık olan kullarından eylesin

 • salim   22-04-2013 18:55

  aşını karıştır recep yıldız... ne yaptın sen ilçenin gençleri için bugüne kadar. daha ne olduğunu bile anlayamadık.

 • Kadir Yılmaz Hayranı   22-04-2013 09:23

  Önceliğin hemşerimiz Kadir YILMAZ ' a verilmesi gerektiğini düşünüyorum...Yaptığı programlarda Kızılcahamam ' ı en iyi şekilde temsil ediyor.Gerekli yerler ne dediğimi anlayacaklardır...Duyuruma hareketli davranmanızı isterim...KADİR YILMAZ OLMADAN OLMAZ

 • adnan dursun   22-04-2013 08:18

  turizm haftasıy miş coşkun ançak kendı reklamını yapıyor kaç para harcandı oparayla işci kardeşlerımızin maaşi ödenseydı daha iyi olmaz mıydı başka bir şey demeyeceyım

 • Mehmet Emin    22-04-2013 07:25

  Miladi takvimle 20 Nisan:Efendiler Efendisi yedi Cihan Güneşi Peygamberimiz ,Hazreti Muhammed(SAV) ;in Doğum Günüdür.,Dindarın oyunu almak için Kuranı Kerim Tilaveti yaptıran ,aslı 2004 seçimlerinde n sonra Kızılcahamam Spor KülübüBaşkanı olarak Şehir Kulübünde TOMBALA oynattıran,Başkanımız Coşkun ÜNAL 20 Nisan Günü aslında asıl suretini bize göstermiştir.EYYY Dindar geçinenler bu size bir şey ifade etmiyormu?Titreyin ve kendinize gelin.bir daha Bu adama oy vermeyin.verirseniz sizi her yerde yaftalarız. İnsan içine çıkacak yüzünüz kalmaz ona göre.......

 • Seyit Ali ÖZTÜRK   21-04-2013 15:33

  Kaplıca parkında gerçekleşen geceye havanın soğuk olması dolayısı ile Kızılca hamam’lılar beklenen ilgiyi göstermedi sayın editörün iyi niyetli yaklaşımı ama İşin aslı ise şu. Bir gsm firmasının ticari geleceği ve iflas etmiş belediye bütçesine 10 milyarlık bir kira katkısı için Kızılcahamlıların sağlığını hiçe sayan Belediye Başkanına tepkimizi göstertmek için bu ve bunun gibi programlara katılmama kararı ile 2014 seçimlerinde Belediye Başkanını ve partisini hiçe sayma kararı aldık.

 • Recep Yıldız   21-04-2013 14:35

  turizm haftasıyla ilgili yapılan bu eğlence keşke peygamber efendimizin doğum gününde değilde başka gün yapılsaydı bu gibi olaylara pavyon şarkıcıları değil de iyi sanatçılar getirilebilirdi bu arada pavyon demişken ilçede bulunan radyomuzunda pavyondan canlı yayın yapmasını esefle kınıyorum ilçe gençliğimiz sanki buralara çekmeye çalışılıyor .

 • Seyit Ali Öztürk   21-04-2013 13:13

  MHP nin görünen yüzü Allah adına siyaset. Görünmeyen yüzü ise üç oy için Allah düşmanı partilerle iş birliği yapmak. Coşkun Ünalda bu güne kadar görünen yüzünü sergileyerek makyaj çalışmalarını sürdürürken 10 bin lira kira için insanların sağlığını tehlikeye atan çalışması ile görünmeyen yüzünü gösterdi. Bundan sora MHPye Coşkuna Ünalda oy verirsem elim kırılsın

 • hatıp   21-04-2013 03:22

  sadece oğuzhanın sahne aldığı bölüme gelipte katılım az oldu demeye hakkın yok. haber yapıyosan sonuna kadar bekleyip doğruyu yazacaksın. programın ilk kısımlarında katılım az ama daha sonra doldu taştı. hala habercilik yapıyorum demeye hakkın yok. yazıklar olsun. işiniz gücünüz oyun havalarını aşağılamak.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın