Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Sanayi Yönetimi Esnafla İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi
  • Facebook da Paylaş
Sanayi Yönetimi Esnafla İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi
  • 17-06-2017
  • 0 yorum
  • 5588 okunma
Kızılcahamam Sanayi Yönetimi Esnafa İftar Yemeği Verdi.

Kızılcahamam Sanayi Sitesi Yönetimi tarafından sanayi esnafına İftar yemeği verildi.

Kızılcahamam Akasya Termal tesislerinde verilen iftar yemeğine gelen davetlileri Sanayi sitesi yöneticilerinden Hacı İset, Ahmet Özkan ve Selahattin Ünsal kapıda karşıladı.

Yemeğe Sanayi esnaflarının yanı sıra eski ustalar ve çıraklar katıldı. İftar yemeğinden önce İlahiler okundu Sanayi Camii İmam Hatibi tarafından Kur'an-ı Kerim okunarak dua edildi.Yemekte yapılan konuşmada;

Sanayi esnafının ve davetlilerin Ramazan ayı tebrik edilerek, Kadir gecesine ve Bayrama erişilmesi dilekleri iletildi.

İlki düzenlenen iftarın her yıl yapılmasını hedeflediklerini belirten sanayi yönetimi, Sanayi sitesinin yapımından bu güne kadar iş yerlerinin bakım ve onarımı yapılamamıştır. bil hassa çatılırımızın bacalarımızın acilen yapılması gerekmektedir. Bizler yönetim olarak sanayi teknoloji ve bilim Bakanlığından gerekli destek arayışı içindeyiz. Bu konuyla ilgili ilerleyen tarihte  sizlerinde onayı olursan bir toplantı düzenleyerek konuyu görüşmeyi diliyoruz. Siz kıymetli  ustalarımızın planladığımız toplantımıza katılacağına inanıyoruz.

Çeltikçi yolu üzerinde bulunan bir saha da mini sanayi yapmak için Kaymakamımızın ve Belediye Başkanımızın da desteği ile gerekli çalışma başlatılmıştır. Huzurlarınızda onlara da teşekkür ediyoruz.

Büyükşehir Belediyemizin ve yine Kızılcahamam Belediyemizin sanayimize yol genişletme çalışmaları, istinat duvarı çalışması, asfalt ve kaldırım çalışmaları gibi vermiş oldukları ve verecekleri hizmetlerden dolayı siz sayın ustalarımız adına huzurlarınızda teşekkür ediyoruz. 

Etiketler : Sanayi - Yönetimi - Esnafla - İftar - Yemeğinde - Bir - Araya - Geldi -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın