Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Şampiyonlar Kızılcahamam'da
  • Facebook da Paylaş
Şampiyonlar Kızılcahamam'da
  • 15-07-2017
  • 0 yorum
  • 2178 okunma
Kızılcahamam Gençlik hizmetleri spor ilçe müdürlüğü ilçeyi sporun cazibe merkezi haline getirdi.

ŞAMPİYONLAR KIZILCAHAMAM’DA

23. ‘’Deaflympics’’ Yaz Olimpiyat Oyunları Ülkemizin ev sahipliğinde 18 Temmuz 2017 Tarihinde de Samsun’da muhteşem bir açılış ile başlayacak.

Güreş Milli Takımları son hazırlıklarını Kızılcahamam Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, Milli Takımlar Güreş Antrenman Salonunda gerçekleştiriyorlar.

Serbest ve Greko-Romen stilde Ülkemizi temsil edecek sporcular arasında, daha önceki yıllarda Olimpiyat ve Dünya Şampiyonu önemli isimler yer alıyor.

Bu isimlerden, İlhan ÇITAK 4 Olimpiyat, 7 Dünya ve 8 Avrupa şampiyonluğu ile ülkemizde bütün branşlar da en çok madalyası olan bir rekortmen.

Takımın en genç adayı 18 yaşındaki Kızılcahamam İlçesinden yetişen ve Serbest 57 kg da güreşecek olan İsmail Hakkı BOSTANCI’da Kızılcahamam’lı merhum Dünya Şampiyonu Rıza DOĞAN gibi ismini altın harflerle tarihe yazdırmak isteyen 2016 yılında Gençler kategorisinde Avrupa ve Dünya Şampiyonu olan Bostancı madalya için mindere çıkacak.

Serbest stil Teknik Direktörü Necmi GENÇALP ‘’iyi bir hazırlık devresi geçirdiklerini bu şampiyona Ülkemizde yapıldığı için daha çok önem arz ediyor, bizler daha önceki yıllarda görevimizi en iyi şekilde yaptık, Samsun’da da Ülkemize birçok kiloda Altın Madalya getireceğiz’’ dedi.

Greko-Romen Stil Teknik Direktörü Rüstem KOYUNCU ‘’yine serbest stil gibi bizlerde hazırlıklarımızı tamamladık, şampiyonaya hazırız ve bu şampiyona bizim için çok önemli takımımızda çok tecrübeli isimler var ve Samsun’da tarihi yazmak istiyoruz’’ dedi.

Kızılcahamam Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Nahit ŞAHİN, eski Avrupa 3.sü milli güreşçi ve akademisyen olmanın avantajı ile Kızılcahamam’a Milli Takımları çekme gayreti olumlu sonuçlanmış durumda. Spor Bakanlığı tarafından Yapımı tamamlanan 4 minderli Milli Takımlar Güreş Antrenman salonunu Türkiye’deki en büyük ikinci Salon, teknik heyet ve sporcular tarafından çok beğenilen salonda sporcular antrenmanlarını gerçekleştiriyorlar.

Takımlar İlçemizden Greko-Romen Stil 17 Temmuz’da, Serbest Stil 22 Temmuzda ayrılacaklar.

Etiketler : Şampiyonlar - Kızılcahamam'da - -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın