Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Şahinler köyü gençlerinden örnek bir davranış
  • Facebook da Paylaş
Şahinler köyü gençlerinden örnek bir davranış
  • 11-02-2020
  • 2 yorum
  • 5329 okunma
Kızılcahamam Şahinler Köyü Gençleri hafta sonu köylerinde kar festivali düzenledi.

Kızılcahamam'ın 104 köyü içerisinde eski muhteşem köy evlerinin en çok olduğu köylerinden bir tanesi olan olan Şahinler köyü gençleri kışın karlı köy ortamında birlik, beraberlik, kaynaşma örf ve adetlerinin sürdürülmesi açısından güzel bir organizasyon gerçekleştirdiler.

Kızılcahamam Şahinler köyü gençleri hafta sonu köylerinde bir araya gelerek kar festivali düzenledi. Programda akşam kar yağışı altında mangal keyfi, köy odasında geleneksel oyunlarımızın eğlencesi, sıra gecesi , Yöresel oyunlarımız ile Ankara oyun havası eşliğinde eğlendiler. Pazar sabah kahvaltısı mezarlık ziyareti ve kayak yapıldı. Gençler köyde yaşayan büyüklerimiz ile birlikte tanışma, kaynaşma ve birlik, beraberlik içinde mutlu bir hafta sonu geçirdikler.

Büyükşehrin stresli ortamından köyün sessiz ve nostaljik havasında güzel bir hafta sonu geçirmenin mutluluğunu yaşadılar.

Kızılcahamamhaber olarak organizasyonu yapan ve köylerinde güzel bir hafta sonu geçiren gençlere örnek davranışları için teşekkür ediyoruz.

YORUMLAR
  • Ayyıldız   13-02-2020 18:52

    burada fakirler yardımda önemli

  • Aziz BOSTAN    12-02-2020 07:32

    Beyhan Bu milletin evlatları Çanakkale harbi'nde dumlupınar'da malazgirt'te bir oldukları için kazandılar. İnşallah bizler de gençler olarak bir olacağız bir kalacağız milli ve manevi değerlere sahip çıkarak bu vatanı ebed müttet ayakta tutacağız. Saygılarımla Aziz BOSTAN Şahinler köyü dernek başkanı.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın