Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Şafak Operasyonunda Göz Altına Alınan Şüphelilerden 5’i Tutuklandı.
  • Facebook da Paylaş
Şafak Operasyonunda Göz Altına Alınan Şüphelilerden 5’i Tutuklandı.
  • 21-04-2018
  • 2 yorum
  • 5930 okunma
Kızılcahamam Emniyet Müdürlüğü tarafından şafak baskını ile gözaltına alınan 6 kişiden beşi tutuklandı

Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak soruşturması kapsamında Kızılcahamam’da uyuşturucu satan ve kullanan şahıslara yönelik Polis ekipleri tarafından adres ve isimleri daha önceden belirlenen kişilere yönelik yapılan operasyonda yakalanan ve gözaltında bulunan 6 şüpheliden 5’i tutuklandı..

Uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapan şahısların yakalanmasına yönelik Polis tarafından yapılan kapsamlı çalışmalar sonucu isimleri ve adresleri tespit edilen şüphelilere yönelik Kızılcahamam İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Ankara Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından ortaklaşa olarak 17.04.2018 günü saat 06.45’te narkotik köpeklerinin de görev aldığı Kızılcahamam ve Ankara’daki 6 adrese yönelik yapılan eş zamanlı şafak operasyonunda 6 kişi göz altına alınarak işlemlerinin yapılması için İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürülmüştü. Daha önceden uyuşturucu başta olmak üzere çeşitli suç kayıtları bulunan şüphelilerin üzerlerinde ve ikametlerinde bir miktar uyuşturucu madde, 1 adet ruhsatsız pompalı tüfek, bu tüfeğe ait fişekler, uyuşturucu ticaretinde kullanıldığı değerlendirilen 8 adet cep telefonu ve bu telefonlara ait sim kartlar ile 1 adet laptop ve 1 adet hardisk ele geçirilmiş ve şüpheliler göz altına alınmıştı.

Kızılcahamam merkezli operasyonda yakalanan ve göz altına alınan 6 şüpheli İ.Ç, (29) M.K (26), N.Ö (30), M.Ş(27), M.Ç(34) ve  Y.B(24) İlçe Emniyet Müdürlüğünde yapılan işlemlerin ardından Kızılcahamam Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edildi. Şüphelilerden Y.B(24) Savcılık ifadesinin ardından serbest bırakılarak diğer Şüpheliler tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi. Hakim karşısına çıkan şüpheliler İ.Ç, (29) M.K (26), N.Ö (30), M.Ş(27) ve M.Ç(34) Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçuyla bugün tutuklandı.

YORUMLAR
  • kızılcahamamlı    26-04-2018 09:00

    böyle insanların yüzlerini kapatmamak lazım çünkü görünsünlerde tehlikeyi bilelim çocuklarımız da kimler olduğunu bilsin

  • ali   24-04-2018 10:26

    bide şu namussuzların yüzünü gösterip ifşa etseler isimleriyle

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın