Kızılcahamam (İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 11.04.2015 - 18:08, Güncelleme: 11.04.2015 - 18:08

Saadet Partisi BBP Milletvekili aday listesi

 

Saadet Partisi BBP Milletvekili aday listesi

SP ve BBP milletvekili sıralaması belli oldu
7 Haziran 2015 Saadet Partisi milletvekili aday listeleri açıklandı. Saadet Partisi'nin aday listesi yayımladı. YSK'ya teslim edilen Saadet Partisi aday listesinde Hatay, İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Balıkesir, Tunceli illerinde birinci sıra merak konusuydu. İşte Saadet Partisi'nin 2015 genel seçimleri milletvekili aday listesinin tamamı. Saadet Partisi Lideri Mustafa Kamalak, İstanbul 1. Bölge 1 sıradan, BBP Lideri Mustafa Destici Ankara 2. Bölge 1. sıradan aday gösterildi. Saadet Partisi'nin 2015 genel seçim listesinin sürpriz ismi ise, Mardin 1. sıradan aday gösterilen Ahmet Özal oldu. Eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in, İzmir 1. Bölge 1 sıradan aday gösterileceği iddia edilmişti. Ama Şahin'in hiçbir yerden aday gösterilmedi. ADANA 1 YAKUP BUDAK ADANA 2 AHMET ŞAHİN ADANA 3 İBRAHİM ÖNER ADANA 4 RİFAT ÖREK ADANA 5 HAMZA ÇALIŞKAN ADANA 6 VELİ ŞAHİN ADANA 7 SÜLEYMAN ŞENOGUL ADANA 8 MEHMET ÖZTÜRK ADANA 9 MUSA AKTAŞ ADANA 10 YILDIRAY SARI ADANA 11 İSMAİL AKTAŞ ADANA 12 HALİL RÜZGAR ADANA 13 HUZEYFE TURUNÇ ADANA 14 HAKAN BALCI ADIYAMAN 1 MEHMET FATİH ÇİÇEK ADIYAMAN 2 ERDEM ASLANCAN ADIYAMAN 3 RAMAZAN ÖZBEY ADIYAMAN 4 ALİ SALIK ADIYAMAN 5 BEKİR DURMUŞ AFYONKARAHİSAR 1 HALİT KUŞ AFYONKARAHİSAR 2 KADİRCAN AKİŞ AFYONKARAHİSAR 3 YAŞAR KARAKAYA AFYONKARAHİSAR 4 BEKİR DALDAL AFYONKARAHİSAR 5 MEHMET AKKOYUN AĞRI 1 KEMAL ATMACA AĞRI 2 ÖMER AKBULUT AĞRI 3 MEHMET FARUK ÇETİNEL AĞRI 4 İDRİS YILDIRIM AMASYA 1 HASAN ARSLAN AMASYA 2 LEVENT ŞENOL AMASYA 3 MURAT DANIŞKAN ANKARA 1 1 REMZİ ÇAYIR ANKARA 1 2 TEVFİK EREN ANKARA 1 3 MEHMET ZİYATTİN TOKAR ANKARA 1 4 GÖKHAN TÜZÜN ANKARA 1 5 İSRAFİL BAYRAKCİ ANKARA 1 6 HİKMET KARACA ANKARA 1 7 ERSAN BİLGİN ANKARA 1 8 ORHAN ŞAHİN ANKARA 1 9 YUSUF SUNAR ANKARA 1 10 FATMA BAĞÇECİ ANKARA 1 11 ZÜBEYT BOZKURT ANKARA 1 12 ABDURRAHMAN YILMAZ ANKARA 1 13 ALİ İHSAN KAYAASLAN ANKARA 1 14 FAZLI CENTİLMEN ANKARA 1 15 İRFAN AKBAYIR ANKARA 1 16 BARIŞ EZER ANKARA 1 17 YASİN ŞEN ANKARA 1 18 ALİ ÇIRAK ANKARA 2 1 MUSTAFA DESTİCİ ANKARA 2 2 SELAHATTİN ŞENLİLER ANKARA 2 3 İLYAS TONGÜÇ ANKARA 2 4 HAYRETTİN ÇAL ANKARA 2 5 MUSTAFA YILMAZ ANKARA 2 6 ÖMER EREN ANKARA 2 7 FATİH BEYAZIT ANKARA 2 8 GÖKHAN TEZCAN ANKARA 2 9 MURAT KILIÇ ANKARA 2 10 AYLA ŞAN ANKARA 2 11 BURHAN GÜMRÜKÇÜ ANKARA 2 12 YILMAZ YARAR ANKARA 2 13 YENER KILIÇ ANKARA 2 14 MAHMUT DEMİR ANTALYA 1 SÜLEYMAN BURGAN ANTALYA 2 VEYSEL DEMİR ANTALYA 3 HÜSEYİN SARICA ANTALYA 4 HALİL GÜZEL ANTALYA 5 MEHMET İSLAMOĞLU ANTALYA 6 YILMAZ DERİN ANTALYA 7 İLHAMİ DEMİRAL ANTALYA 8 GÜLBEYAZ KURT ANTALYA 9 FATİME ÜRAZ ANTALYA 10 MAHMUT BAKIR ANTALYA 11 HÜSNÜ UYSAL ANTALYA 12 EKREM ASLAN ANTALYA 13 AYTUR ÇETECİ ANTALYA 14 MEHMET AKBURAK ARTVİN 1 GÜLTEKİN SOYDAN ARTVİN 2 METİN SAYAR AYDIN 1 MEHMET YETER AYDIN 2 ŞERAFETTİN AKYÜZ AYDIN 3 ALİ İHSAN YILMAZ AYDIN 4 MUSTAFA GÜYÜM AYDIN 5 AKMAN GÜLER AYDIN 6 SÜLEYMAN ATEŞ AYDIN 7 RIZA EKŞİ BALIKESİR 1 KADİR TALYURT BALIKESİR 2 ZEKİ UÇAR BALIKESİR 3 AHMET PINAR BALIKESİR 4 OSMAN DOLANBAY BALIKESİR 5 İSMAİL GÜGEN BALIKESİR 6 HATİCE EREN BALIKESİR 7 BARBAROS MURAT ŞAVKIN BALIKESİR 8 MEHMET ÖNAL BİLECİK 1 EBUBEKİR DEMİRKAN BİLECİK 2 MEVLÜT ÖZDEMİR BİNGÖL 1 SÜLEYMAN AYTUNÇ BİNGÖL 2 İLHAN UZUN BİNGÖL 3 NURETTİN ÇİFTÇİ BİTLİS 1 BÜLENT ASLANHAN BİTLİS 2 RESUL DENİZ BİTLİS 3 YUNUS BİŞKİN BOLU 1 VEYSEL ÇETİNKAYA BOLU 2 MEHMET TAN BOLU 3 GÖKHAN YILMAZ BURDUR 1 MUSTAFA DÜZGÜN BURDUR 2 ABDURRAHMAN SARI BURDUR 3 ABDULLAH ACAR BURSA 1 TEMEL KARAMOLLAOĞLU BURSA 2 SELİM SAİT TERZİOĞLU BURSA 3 SALİH UÇAK BURSA 4 GÖKHAN GERÇEK BURSA 5 ABDULAZİZ ÖZKILIÇ BURSA 6 İSMAİL ÖZDEMİR BURSA 7 SELAHATTİN ÇELT BURSA 8 BURAK ÇELİK BURSA 9 İSMAİL ASLAN BURSA 10 SEVİM ÇİÇEK BURSA 11 MURAT ÇALIŞKAN BURSA 12 BAHRİ URGUN BURSA 13 ZAFER BİRİNÇ BURSA 14 MEHMET AKBABA BURSA 15 DOĞAN MÜFTÜOĞLU BURSA 16 AYŞE BENLİOĞLU BURSA 17 TANER KELEŞ BURSA 18 METİN ÇORAKLIK ÇANAKKALE 1 ŞABAN SARI ÇANAKKALE 2 CEM HAKAN ŞALCİ ÇANAKKALE 3 ALİ ALGÜL ÇANAKKALE 4 YUSUF HURŞİTOĞULLARI ÇANKIRI 1 MURAT ÇİFTCİ ÇANKIRI 2 SAİT YILMAZ ÇORUM 1 AHMET BÖLÜKBAŞ ÇORUM 2 YUSUF YILDIZ ÇORUM 3 MEHMET BALOĞLU ÇORUM 4 SİNAN YILMAZ DENİZLİ 1 MEHMET EFE DENİZLİ 2 HÜSEYİN KÜÇÜKTAŞÇI DENİZLİ 3 NAMIK SELCUK DENİZLİ 4 HALİL İBRAHİM ERİM DENİZLİ 5 FATMA KARACA DENİZLİ 6 BEKİR GİRİTOĞLU DENİZLİ 7 KAMİL SELCUK DİYARBAKIR 1 MEHMET DADAK DİYARBAKIR 2 MUHAMMET MUHYETTİN KAYAN DİYARBAKIR 3 MEHMET NAFİ EZGİN DİYARBAKIR 4 SAİT TUTUŞ DİYARBAKIR 5 YUNUS YILDIRIM DİYARBAKIR 6 YUSUF YILDIRIM DİYARBAKIR 7 SULTAN TOPCU DİYARBAKIR 8 MAHMUT ALTUN DİYARBAKIR 9 MURAT ÖKSİZ DİYARBAKIR 10 HASAN KARABULUT DİYARBAKIR 11 ENGİN DOĞRU EDİRNE 1 ALİ ERHAN DEMİRKIRAN EDİRNE 2 ARİF KÖROĞLU EDİRNE 3 SEÇKİN ÖZTÜRK ELAZIĞ 1 MUSTAFA SELAMİ EKİCİ ELAZIĞ 2 BEKİR KILIÇ ELAZIĞ 3 İBRAHİM ÖCAL ELAZIĞ 4 MUSA HACIBEKİROĞLU ERZİNCAN 1 BEKİR GÜZEL ERZİNCAN 2 ALİ CEBECİ ERZURUM 1 ATİK AĞDAĞ ERZURUM 2 HÜSEYİN FARUK ŞAHİN ERZURUM 3 FAİK ÇALIK ERZURUM 4 AHMET EŞREF YILMAZ ERZURUM 5 CAHİT KARADAĞ ERZURUM 6 SAVAŞ DİLER ESKİŞEHİR 1 FESİH BİNGÖL ESKİŞEHİR 2 HALİL EVGİ ESKİŞEHİR 3 MURAT ÇİNİTAŞ ESKİŞEHİR 4 ARMAĞAN BULUR ESKİŞEHİR 5 NAZİF AYAZ ESKİŞEHİR 6 YASİN YENTÜRK GAZİANTEP 1 İHSAN KAYA GAZİANTEP 2 AHMET NECATİ ÜLKER GAZİANTEP 3 ATİLLA GÖKÇEK GAZİANTEP 4 ABDULLAH ÖZTÜRK GAZİANTEP 5 AYŞE DEMİRÇUBUK GAZİANTEP 6 ATİLLA AKBULUT GAZİANTEP 7 MEHMET GÖKÇEK GAZİANTEP 8 ŞIHMÜSLÜM YILDIRIM GAZİANTEP 9 İLYAS GÖBELEK GAZİANTEP 10 EYYÜP KILIÇ GAZİANTEP 11 AHMET ANAR GAZİANTEP 12 MEHMET HAYRİ GÖREN GİRESUN 1 SÜLEYMAN TEKBAŞ GİRESUN 2 ZÜHDÜ TAHTACI GİRESUN 3 DAVUT TEPEYURT GİRESUN 4 SÜMEYYE GÜNDOĞDU GÜMÜŞHANE 1 ŞERİF ERDAL GÜMÜŞHANE 2 ADEM KAYA HAKKARİ 1 YAĞIZ KIZILKAYAĞ HAKKARİ 2 İDRİS ÇİFTÇİ HAKKARİ 3 MEHMET MERMER HATAY 1 NECMETTİN ÇALIŞKAN HATAY 2 NEVİN ZEYTİNELİ HATAY 3 METİN YEŞİLKAYA HATAY 4 YAŞAR NARLI HATAY 5 ATİLA EROL HATAY 6 FATİH ÖZER HATAY 7 MEDET REÇBER HATAY 8 BESTAMİ AVCI HATAY 9 MEHMET NURETTİN HOCAOĞLU HATAY 10 MUSTAFA ERTAÇ ISPARTA 1 CEVAT GENÇAY ISPARTA 2 AYŞE TAŞÖREN ISPARTA 3 DİNÇER DEMİREZEN ISPARTA 4 ÖMÜR BARBAROS MERSİN 1 KAPTAN KARTAL MERSİN 2 SONER ÇONTAR MERSİN 3 ALİ İHSAN KAYA MERSİN 4 FATİH YENEN MERSİN 5 HASAN KÖSE MERSİN 6 BEKİR AYDIN MERSİN 7 HASAN ERDEM MERSİN 8 REMZİ YİĞİTALP MERSİN 9 OBEN BAŞAR MERSİN 10 MEHMET POLAT MERSİN 11 SIDIKA RABİA YILMAZ İSTANBUL 1 1 MUSTAFA KAMALAK İSTANBUL 1 2 OSMAN TÜFEKÇİ İSTANBUL 1 3 YILMAZ BAYAT İSTANBUL 1 4 MUSTAFA MİCAN İSTANBUL 1 5 ABDULLAH SEVİM İSTANBUL 1 6 İLYAS BURUNAK İSTANBUL 1 7 MEHMET DERYA ONUK İSTANBUL 1 8 İMDAT KÖSOĞLU İSTANBUL 1 9 DİCLE ŞİT İSTANBUL 1 10 SAMİ DALTABAN İSTANBUL 1 11 SELAHATTİN ACAROĞLU İSTANBUL 1 12 MÜJDAT DURAK İSTANBUL 1 13 ABDÜLKADİR ARSLAN İSTANBUL 1 14 KAMİL MUSTAFA BAĞCILAR İSTANBUL 1 15 YASİN KADIOĞLU İSTANBUL 1 16 MUHAMMER YİĞİT İSTANBUL 1 17 MEHMET HAMDEMİRCİ İSTANBUL 1 18 HASAN KIZILTOPRAK İSTANBUL 1 19 MEHMET FATİH AKDAĞOĞLU İSTANBUL 1 20 FEVZİ ARDA İSTANBUL 1 21 MEHMET HİKMET ERGÜR İSTANBUL 1 22 SERKAN ARSLAN İSTANBUL 1 23 AYSUN BAYRAKTAR İSTANBUL 1 24 MUSTAFA ŞİMŞEK İSTANBUL 1 25 MUSTAFA ÖNÜGÖREN İSTANBUL 1 26 KADİR TURAN İSTANBUL 1 27 HASAN KAHVECİ İSTANBUL 1 28 SELMA ÖZLÜ İSTANBUL 1 29 BURAK DÖNMEZ İSTANBUL 1 30 MUAMMER ATMACA İSTANBUL 1 31 ABDULHALİM MEŞE İSTANBUL 2 1 BİROL AYDIN İSTANBUL 2 2 FİKRET DAŞ İSTANBUL 2 3 MUSTAFA KAYA İSTANBUL 2 4 MUSTAFA ARABUL İSTANBUL 2 5 LÜTFİ KİBİROĞLU İSTANBUL 2 6 ADEM KARACA İSTANBUL 2 7 BİLAL AY İSTANBUL 2 8 YAŞAR SAYAN İSTANBUL 2 9 ZEYNEL KESKİN İSTANBUL 2 10 CİHAN ŞERBET İSTANBUL 2 11 FATMA NEVİN GÖKÇE İSTANBUL 2 12 HASAN KARAASLAN İSTANBUL 2 13 ERGÜN KAYA İSTANBUL 2 14 KENAN HELVALI İSTANBUL 2 15 EROL URHAN İSTANBUL 2 16 İBRAHİM SÖĞÜT İSTANBUL 2 17 ADEM AKBULUT İSTANBUL 2 18 NAZMİ KALKAR İSTANBUL 2 19 PAKİZE YÜZBAŞIOĞLU İSTANBUL 2 20 AYTEKİN KURT İSTANBUL 2 21 ABDULKADİR BEKTAŞ İSTANBUL 2 22 EROL HACİGÜL İSTANBUL 2 23 MUHAMMED EMİN TOPSAKAL İSTANBUL 2 24 ŞEREF KANBER İSTANBUL 2 25 LEVENT ÇOTUK İSTANBUL 2 26 TEVFİK DAG İSTANBUL 3 1 MESUT DOĞAN İSTANBUL 3 2 BAYRAM KARACAN İSTANBUL 3 3 ALİ İHSAN GÜNDOĞDU İSTANBUL 3 4 TOLGA ARAL İSTANBUL 3 5 NAGEHAN GÜL ASİLTÜRK İSTANBUL 3 6 HÜSEYİN AKTAŞ İSTANBUL 3 7 BEKİR DEMİRKAYA İSTANBUL 3 8 METİN TÜRKOĞLU İSTANBUL 3 9 BÜLENT KAYA İSTANBUL 3 10 HASAN AYDIN İSTANBUL 3 11 MUSTAFA BAĞRIAÇIK İSTANBUL 3 12 AYHAN ÖZDEMİR İSTANBUL 3 13 OSMAN BAŞ İSTANBUL 3 14 İRFAN BULUT İSTANBUL 3 15 YAŞAR AVCI İSTANBUL 3 16 SAVAŞ ÜNGÖR İSTANBUL 3 17 ADNAN ŞAHİN İSTANBUL 3 18 ALİ KARAHASANOĞLU İSTANBUL 3 19 TUNCER KOĞA İSTANBUL 3 20 HALİS GÜRKAN EREN İSTANBUL 3 21 EBRAR BEZCİ İSTANBUL 3 22 SAADET KAYA İSTANBUL 3 23 MUHAMMET RESULOĞLU İSTANBUL 3 24 GÜVEN KÜÇÜKHÜSEYİN İSTANBUL 3 25 YAŞAR ÇERİBAŞ İSTANBUL 3 26 HANDAN GEZEN İSTANBUL 3 27 MESUDE DÖNMEZ İSTANBUL 3 28 ŞABAN YAVUZ İSTANBUL 3 29 YAŞAR YILMAZ İSTANBUL 3 30 MUSTAFA DUMAN İSTANBUL 3 31 ORHAN BABACAN İZMİR 1 1 AHMET GÜRHAN İZMİR 1 2 TURHAN TUTUMLU İZMİR 1 3 EMİN GÖKTAŞ İZMİR 1 4 SELÇUK KAVUŞAN İZMİR 1 5 ZEMZEM YILDIZ İZMİR 1 6 CEMAL ARIKAN İZMİR 1 7 SERKAN UYAR İZMİR 1 8 MÜMİN BAŞTÜRK İZMİR 1 9 MUSTAFA ESER İZMİR 1 10 MEHMET BOZBEY İZMİR 1 11 CAVİT BABUR İZMİR 1 12 MUSTAFA ÇAĞLAR İZMİR 1 13 NAZİLE ŞANAL İZMİR 2 1 BAYRAM SAKARTEPE İZMİR 2 2 YAŞAR BİÇİNCİ İZMİR 2 3 CENK KILIÇ İZMİR 2 4 ARİF GEMİCİ İZMİR 2 5 SUNA CANITEZ İZMİR 2 6 FAHRETDİN SAÇ İZMİR 2 7 VEDAT KOLUKISA İZMİR 2 8 SEZAİ ÖZCAN İZMİR 2 9 ORHAN YILDIRIM İZMİR 2 10 MENDERES BOZKURT İZMİR 2 11 MURAT ZAHRAN İZMİR 2 12 ALİ KOYUGÖLGE İZMİR 2 13 İMDAT SEDAT FİDAN KARS 1 MEVLÜT AYÇİÇEK KARS 2 ERKAN USLU KARS 3 SELAMİ ALTUN KASTAMONU 1 MUHAMMED EMİN TİTİZ KASTAMONU 2 SATILMIŞ KÜLÇE KASTAMONU 3 AYHAN GÜNDOĞDU KAYSERİ 1 ALİ SARAÇOĞLU KAYSERİ 2 DURAN SOYUĞUR KAYSERİ 3 RAMAZAN SİLAY KAYSERİ 4 MÜKREMİN ÇUHADAR KAYSERİ 5 ADNAN COŞKUN KAYSERİ 6 MEHMET AYDIN KAYSERİ 7 AYSEL BÜYÜKBAŞ KAYSERİ 8 İSMAİL ÇELEBİ KAYSERİ 9 İBRAHİM ÖZBEK KIRKLARELİ 1 ALİ DEMİR KIRKLARELİ 2 SEVİM SEZGİ DEMİR KIRKLARELİ 3 SALİH MEHMET AYDIN KIRŞEHİR 1 HÜSEYİN ESERER KIRŞEHİR 2 MUSA BÜLBÜL KOCAELİ 1 HASAN BİTMEZ KOCAELİ 2 SERHAT DUYAR KOCAELİ 3 ZAFER MUTLU KOCAELİ 4 REMZİ KAYA KOCAELİ 5 RECEP SARIDOĞAN KOCAELİ 6 REYHAN ŞENGÜN KOCAELİ 7 KADİR EFE KOCAELİ 8 YUSUF AKSU KOCAELİ 9 İBRAHİM BIYIKLI KOCAELİ 10 METİN TUNCA KOCAELİ 11 FATİH POLAT KONYA 1 TACETTİN ÇETİNKAYA KONYA 2 MEHMET CEMAL ERKOÇ KONYA 3 HASAN HÜSEYİN UYAR KONYA 4 MEHMET EMİN BOZKULAK KONYA 5 MUSTAFA DERBENTLİ KONYA 6 MAHMUT SEMİH AÇA KONYA 7 HÜSEYİN SAYDAM KONYA 8 HASAN TÜRKSOY KONYA 9 MEHMET PARLAK KONYA 10 ABDULKADİR GÜZEL KONYA 11 FATİH ORUÇ KONYA 12 MEHMET RÜŞTÜ AÇIKSÖZ KONYA 13 SİNAN TOPRAK KONYA 14 YASİN BAĞCİVAN KÜTAHYA 1 HALİL HAMZAOĞLU KÜTAHYA 2 MEHMET CEMAL TANRIKULU KÜTAHYA 3 FATİH BOZAN KÜTAHYA 4 GÖKALP ÖZCENGİZ MALATYA 1 OSMAN CEMALİ MARASALI MALATYA 2 SEMA ALTUNTAŞ MALATYA 3 MUSTAFA SERTKAYA MALATYA 4 TURAN ODABAŞ MALATYA 5 DERVİŞ ERDOĞAN MALATYA 6 CUMALİ AKÇA MANİSA 1 MURAT SANCAK MANİSA 2 ADNAN YÜKALAN MANİSA 3 SÜLEYMAN AVCI MANİSA 4 AHMET ÇİFTÇİ MANİSA 5 SEVİM KURAN MANİSA 6 MUHİTTİN SADAN MANİSA 7 SEYDİ AHMET ŞEN MANİSA 8 ABDULLAH YILMAZ MANİSA 9 AYDAN İLTER KAHRAMANMARAŞ 1 HAŞİM YANAR KAHRAMANMARAŞ 2 ÖMER POLAT KAHRAMANMARAŞ 3 ALİ KIVRAK KAHRAMANMARAŞ 4 ERKAN PINARBAŞI KAHRAMANMARAŞ 5 HASAN KIZILDAĞ KAHRAMANMARAŞ 6 KADİR GÜNDEŞ KAHRAMANMARAŞ 7 AHMET HOCAOĞLU KAHRAMANMARAŞ 8 ABDİ ASLAN MARDİN 1 TEVFİK AHMET ÖZAL MARDİN 2 ABDURRAHMAN KIZILBOĞA MARDİN 3 AHMET İLETMİŞ MARDİN 4 ABDULLAH ÇELİK MARDİN 5 ARİFE TÜRKMEN MARDİN 6 AHMET OĞUZ MUĞLA 1 ÖMER ULUDAĞ MUĞLA 2 ALİ ÇELİK MUĞLA 3 GÜLFEM OKUR MUĞLA 4 ARİF BURAK YILMAZ MUĞLA 5 İLHAN ÖZLER MUĞLA 6 HASAN ALÖKMEN MUŞ 1 ABDULLAH SAĞLIK MUŞ 2 KEMAL İNDİÇ MUŞ 3 MEHMET ŞAH SABAK NEVŞEHİR 1 UĞUR KELEŞ NEVŞEHİR 2 ALİ KOLBAŞI NEVŞEHİR 3 ABBAS BÜKEN NİĞDE 1 NİHAT ALTIPARMAK NİĞDE 2 İSMAİL YILDIRIM NİĞDE 3 OSMAN AKTAŞ ORDU 1 MUHİTTİN AÇICI ORDU 2 MUAMMER BİLGİÇ ORDU 3 NECATİ KIRIŞ ORDU 4 ABDULLAH İSTİKBAL ORDU 5 ÜMİT AKDENİZ RİZE 1 SALİH UZUN RİZE 2 SAİT EKSİLMEZ RİZE 3 ŞABAN ALİ DİLSİZ SAKARYA 1 İSMET AKSOY SAKARYA 2 EYÜP YILDIRIM SAKARYA 3 SUAT HAYRİ ÇİLLİOĞLU SAKARYA 4 FİKRET ÖZER SAKARYA 5 GÜRBÜZ PERTEV SAKARYA 6 OĞUZHAN COŞKUN SAKARYA 7 ABDULLAH SATIR SAMSUN 1 ALİ VURAL SAMSUN 2 HÜSEYİN KÖZ SAMSUN 3 SALİH ŞEN SAMSUN 4 TURHAN BAYRAKTAR SAMSUN 5 BİLAL ARSLAN SAMSUN 6 SEÇKİN KATRANCI SAMSUN 7 HASAN ÖZTÜRK SAMSUN 8 FATİH AY SAMSUN 9 TALİP SANÇAR SİİRT 1 FAHRETTİN NAZLIER SİİRT 2 HİDAYET ÇETİN SİİRT 3 BARIŞ ÖZCAN SİNOP 1 MEHMET ALİ ÖZGÜR SİNOP 2 HASAN ÜÇÜNCÜOĞLU SİVAS 1 DOĞAN ÜRGÜP SİVAS 2 DURSUN COŞAR SİVAS 3 MERYEM ÜSTÜNDAĞ SİVAS 4 ÜZEYİR MARAŞLI SİVAS 5 FATİH RÜŞTÜ GÖKÇEN TEKİRDAĞ 1 TURAN DEMİRCAN TEKİRDAĞ 2 AHMET KARABACAK TEKİRDAĞ 3 FATMA BİRNUR TAMCI TEKİRDAĞ 4 MUSTAFA ÖZKAN TEKİRDAĞ 5 ZEKERİYA YILDIZ TEKİRDAĞ 6 KEMAL SÜRAT TOKAT 1 NİZAMETTİN AYDIN TOKAT 2 YAVUZ AYIK TOKAT 3 SADİ ARHAN TOKAT 4 MEHMET ŞAHİN TOKAT 5 ALİ KÜÇÜK TRABZON 1 MUHİTTİN HAMDİ YILDIRIM TRABZON 2 YAHYA AKSU TRABZON 3 SELÇUK ÖZDERYA TRABZON 4 ALİ ÜZÜM TRABZON 5 MUSTAFA YILMAZ TRABZON 6 MEHMET KOÇ TUNCELİ 1 MUHAMMED NEDİM SADAK TUNCELİ 2 FETHİ KAYA ŞANLIURFA 1 OSMAN YILDIRIM ŞANLIURFA 2 MUSTAFA ÇAVCI ŞANLIURFA 3 YASİN KURT ŞANLIURFA 4 NECMETTİN TEKİN ŞANLIURFA 5 HALİL YİĞİT ŞANLIURFA 6 TARIK ÇINAR ŞANLIURFA 7 HACI KARADAŞ ŞANLIURFA 8 FERHAT TAMBURACI ŞANLIURFA 9 ESMA ÇİFTÇİ ŞANLIURFA 10 ALİ TARKUN ŞANLIURFA 11 İBRAHİM CULFA ŞANLIURFA 12 YILMAZ BAKİ UŞAK 1 RAMAZAN YAVUZ ACAR UŞAK 2 ALTAN ARAS UŞAK 3 YASİR KARATURP VAN 1 ÖZAY İLHAN VAN 2 MEHMET SAİT SEVEN VAN 3 UĞUR ÇİÇEKEL VAN 4 FATİH GÜLEŞCE VAN 5 AYHAN GÜLMEZ VAN 6 MEHMET FATİH EBİNÇ VAN 7 AYŞE AKSONA VAN 8 MUSTAFA TERİM YOZGAT 1 BİNAT DOĞAN YOZGAT 2 EKREM DEMİREL YOZGAT 3 ALİ CEYLAN TEKİN YOZGAT 4 HÜSNÜ ZEKİ ZONGULDAK 1 YUSUF ÇETİN ZONGULDAK 2 AHMET ÇOLAK ZONGULDAK 3 DERYA ÖZMEKİK ZONGULDAK 4 ABDULLAH GÜNAYDIN ZONGULDAK 5 MUSTAFA TAŞCI AKSARAY 1 AHMET KARAMAN AKSARAY 2 YUSUF ÇEKİÇ AKSARAY 3 MUHAMMET BOZTOPRAK BAYBURT 1 ÜNSAL KARABULUT BAYBURT 2 ŞAHİN ERKUL KARAMAN 1 ALİ ÇİFTÇİ KARAMAN 2 HÜSEYİN ÇOBAN KIRIKKALE 1 FARUK VURGUN KIRIKKALE 2 EMİNE KÖKSAL KIRIKKALE 3 RAMAZAN GÖZALAN BATMAN 1 RECEP ER BATMAN 2 RIZA KARABULUT BATMAN 3 MURAT KURTBAŞ BATMAN 4 İBRAHİM GÜNEŞ ŞIRNAK 1 HACİ GÜNEŞ ŞIRNAK 2 MEHMET İPEK ŞIRNAK 3 MEHMET ŞERİF EKMEN ŞIRNAK 4 ZEKİ BEGİŞ BARTIN 1 ÜNAL YURTBAY BARTIN 2 SELAMİ ÜNSAL ARDAHAN 1 HAKAN ÇAPAN ARDAHAN 2 SALİH AKYÜZ IĞDIR 1 MEHMET ŞAKİR KADIOĞLU IĞDIR 2 YUSUF UZGUR YALOVA 1 TALİP BAYBURTLU YALOVA 2 MEHMET SELAMİ METE KARABÜK 1 SONER MALKOÇ KARABÜK 2 HÜSNÜ LATİF ALPER KİLİS 1 ŞERİF KARAKURT KİLİS 2 MEHMET SALİH ÖZOĞUZ OSMANİYE 1 OSMAN EROĞLU OSMANİYE 2 FUAT ARIKAN OSMANİYE 3 RECEP KÖKEN OSMANİYE 4 MEHMET ALİ KAYA DÜZCE 1 BİRKAN MERTOL DÜZCE 2 YELİZ ALTINKAYNAK DÜZCE 3 AHMET SERDAR ERDEM
SP ve BBP milletvekili sıralaması belli oldu

7 Haziran 2015 Saadet Partisi milletvekili aday listeleri açıklandı. Saadet Partisi'nin aday listesi yayımladı. YSK'ya teslim edilen Saadet Partisi aday listesinde Hatay, İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Balıkesir, Tunceli illerinde birinci sıra merak konusuydu. İşte Saadet Partisi'nin 2015 genel seçimleri milletvekili aday listesinin tamamı.

Saadet Partisi Lideri Mustafa Kamalak, İstanbul 1. Bölge 1 sıradan, BBP Lideri Mustafa Destici Ankara 2. Bölge 1. sıradan aday gösterildi.

Saadet Partisi'nin 2015 genel seçim listesinin sürpriz ismi ise, Mardin 1. sıradan aday gösterilen Ahmet Özal oldu.

Eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in, İzmir 1. Bölge 1 sıradan aday gösterileceği iddia edilmişti. Ama Şahin'in hiçbir yerden aday gösterilmedi.

ADANA 1 YAKUP BUDAK
ADANA 2 AHMET ŞAHİN
ADANA 3 İBRAHİM ÖNER
ADANA 4 RİFAT ÖREK
ADANA 5 HAMZA ÇALIŞKAN
ADANA 6 VELİ ŞAHİN
ADANA 7 SÜLEYMAN ŞENOGUL
ADANA 8 MEHMET ÖZTÜRK
ADANA 9 MUSA AKTAŞ
ADANA 10 YILDIRAY SARI
ADANA 11 İSMAİL AKTAŞ
ADANA 12 HALİL RÜZGAR
ADANA 13 HUZEYFE TURUNÇ
ADANA 14 HAKAN BALCI

ADIYAMAN 1 MEHMET FATİH ÇİÇEK
ADIYAMAN 2 ERDEM ASLANCAN
ADIYAMAN 3 RAMAZAN ÖZBEY
ADIYAMAN 4 ALİ SALIK
ADIYAMAN 5 BEKİR DURMUŞ

AFYONKARAHİSAR 1 HALİT KUŞ
AFYONKARAHİSAR 2 KADİRCAN AKİŞ
AFYONKARAHİSAR 3 YAŞAR KARAKAYA
AFYONKARAHİSAR 4 BEKİR DALDAL
AFYONKARAHİSAR 5 MEHMET AKKOYUN

AĞRI 1 KEMAL ATMACA
AĞRI 2 ÖMER AKBULUT
AĞRI 3 MEHMET FARUK ÇETİNEL
AĞRI 4 İDRİS YILDIRIM

AMASYA 1 HASAN ARSLAN
AMASYA 2 LEVENT ŞENOL
AMASYA 3 MURAT DANIŞKAN
ANKARA 1 1 REMZİ ÇAYIR
ANKARA 1 2 TEVFİK EREN
ANKARA 1 3 MEHMET ZİYATTİN TOKAR
ANKARA 1 4 GÖKHAN TÜZÜN
ANKARA 1 5 İSRAFİL BAYRAKCİ
ANKARA 1 6 HİKMET KARACA
ANKARA 1 7 ERSAN BİLGİN
ANKARA 1 8 ORHAN ŞAHİN
ANKARA 1 9 YUSUF SUNAR
ANKARA 1 10 FATMA BAĞÇECİ
ANKARA 1 11 ZÜBEYT BOZKURT
ANKARA 1 12 ABDURRAHMAN YILMAZ
ANKARA 1 13 ALİ İHSAN KAYAASLAN
ANKARA 1 14 FAZLI CENTİLMEN
ANKARA 1 15 İRFAN AKBAYIR
ANKARA 1 16 BARIŞ EZER
ANKARA 1 17 YASİN ŞEN
ANKARA 1 18 ALİ ÇIRAK

ANKARA 2 1 MUSTAFA DESTİCİ
ANKARA 2 2 SELAHATTİN ŞENLİLER
ANKARA 2 3 İLYAS TONGÜÇ
ANKARA 2 4 HAYRETTİN ÇAL
ANKARA 2 5 MUSTAFA YILMAZ
ANKARA 2 6 ÖMER EREN
ANKARA 2 7 FATİH BEYAZIT
ANKARA 2 8 GÖKHAN TEZCAN
ANKARA 2 9 MURAT KILIÇ
ANKARA 2 10 AYLA ŞAN
ANKARA 2 11 BURHAN GÜMRÜKÇÜ
ANKARA 2 12 YILMAZ YARAR
ANKARA 2 13 YENER KILIÇ
ANKARA 2 14 MAHMUT DEMİR

ANTALYA 1 SÜLEYMAN BURGAN
ANTALYA 2 VEYSEL DEMİR
ANTALYA 3 HÜSEYİN SARICA
ANTALYA 4 HALİL GÜZEL
ANTALYA 5 MEHMET İSLAMOĞLU
ANTALYA 6 YILMAZ DERİN
ANTALYA 7 İLHAMİ DEMİRAL
ANTALYA 8 GÜLBEYAZ KURT
ANTALYA 9 FATİME ÜRAZ
ANTALYA 10 MAHMUT BAKIR
ANTALYA 11 HÜSNÜ UYSAL
ANTALYA 12 EKREM ASLAN
ANTALYA 13 AYTUR ÇETECİ
ANTALYA 14 MEHMET AKBURAK

ARTVİN 1 GÜLTEKİN SOYDAN
ARTVİN 2 METİN SAYAR

AYDIN 1 MEHMET YETER
AYDIN 2 ŞERAFETTİN AKYÜZ
AYDIN 3 ALİ İHSAN YILMAZ
AYDIN 4 MUSTAFA GÜYÜM
AYDIN 5 AKMAN GÜLER
AYDIN 6 SÜLEYMAN ATEŞ
AYDIN 7 RIZA EKŞİ

BALIKESİR 1 KADİR TALYURT
BALIKESİR 2 ZEKİ UÇAR
BALIKESİR 3 AHMET PINAR
BALIKESİR 4 OSMAN DOLANBAY
BALIKESİR 5 İSMAİL GÜGEN
BALIKESİR 6 HATİCE EREN
BALIKESİR 7 BARBAROS MURAT ŞAVKIN
BALIKESİR 8 MEHMET ÖNAL

BİLECİK 1 EBUBEKİR DEMİRKAN
BİLECİK 2 MEVLÜT ÖZDEMİR

BİNGÖL 1 SÜLEYMAN AYTUNÇ
BİNGÖL 2 İLHAN UZUN
BİNGÖL 3 NURETTİN ÇİFTÇİ

BİTLİS 1 BÜLENT ASLANHAN
BİTLİS 2 RESUL DENİZ
BİTLİS 3 YUNUS BİŞKİN

BOLU 1 VEYSEL ÇETİNKAYA
BOLU 2 MEHMET TAN
BOLU 3 GÖKHAN YILMAZ

BURDUR 1 MUSTAFA DÜZGÜN
BURDUR 2 ABDURRAHMAN SARI
BURDUR 3 ABDULLAH ACAR

BURSA 1 TEMEL KARAMOLLAOĞLU
BURSA 2 SELİM SAİT TERZİOĞLU
BURSA 3 SALİH UÇAK
BURSA 4 GÖKHAN GERÇEK
BURSA 5 ABDULAZİZ ÖZKILIÇ
BURSA 6 İSMAİL ÖZDEMİR
BURSA 7 SELAHATTİN ÇELT
BURSA 8 BURAK ÇELİK
BURSA 9 İSMAİL ASLAN
BURSA 10 SEVİM ÇİÇEK
BURSA 11 MURAT ÇALIŞKAN
BURSA 12 BAHRİ URGUN
BURSA 13 ZAFER BİRİNÇ
BURSA 14 MEHMET AKBABA
BURSA 15 DOĞAN MÜFTÜOĞLU
BURSA 16 AYŞE BENLİOĞLU
BURSA 17 TANER KELEŞ
BURSA 18 METİN ÇORAKLIK

ÇANAKKALE 1 ŞABAN SARI
ÇANAKKALE 2 CEM HAKAN ŞALCİ
ÇANAKKALE 3 ALİ ALGÜL
ÇANAKKALE 4 YUSUF HURŞİTOĞULLARI

ÇANKIRI 1 MURAT ÇİFTCİ
ÇANKIRI 2 SAİT YILMAZ

ÇORUM 1 AHMET BÖLÜKBAŞ
ÇORUM 2 YUSUF YILDIZ
ÇORUM 3 MEHMET BALOĞLU
ÇORUM 4 SİNAN YILMAZ

DENİZLİ 1 MEHMET EFE
DENİZLİ 2 HÜSEYİN KÜÇÜKTAŞÇI
DENİZLİ 3 NAMIK SELCUK
DENİZLİ 4 HALİL İBRAHİM ERİM
DENİZLİ 5 FATMA KARACA
DENİZLİ 6 BEKİR GİRİTOĞLU
DENİZLİ 7 KAMİL SELCUK

DİYARBAKIR 1 MEHMET DADAK
DİYARBAKIR 2 MUHAMMET MUHYETTİN KAYAN
DİYARBAKIR 3 MEHMET NAFİ EZGİN
DİYARBAKIR 4 SAİT TUTUŞ
DİYARBAKIR 5 YUNUS YILDIRIM
DİYARBAKIR 6 YUSUF YILDIRIM
DİYARBAKIR 7 SULTAN TOPCU
DİYARBAKIR 8 MAHMUT ALTUN
DİYARBAKIR 9 MURAT ÖKSİZ
DİYARBAKIR 10 HASAN KARABULUT
DİYARBAKIR 11 ENGİN DOĞRU

EDİRNE 1 ALİ ERHAN DEMİRKIRAN
EDİRNE 2 ARİF KÖROĞLU
EDİRNE 3 SEÇKİN ÖZTÜRK
ELAZIĞ 1 MUSTAFA SELAMİ EKİCİ
ELAZIĞ 2 BEKİR KILIÇ
ELAZIĞ 3 İBRAHİM ÖCAL
ELAZIĞ 4 MUSA HACIBEKİROĞLU

ERZİNCAN 1 BEKİR GÜZEL
ERZİNCAN 2 ALİ CEBECİ
ERZURUM 1 ATİK AĞDAĞ
ERZURUM 2 HÜSEYİN FARUK ŞAHİN
ERZURUM 3 FAİK ÇALIK
ERZURUM 4 AHMET EŞREF YILMAZ
ERZURUM 5 CAHİT KARADAĞ
ERZURUM 6 SAVAŞ DİLER

ESKİŞEHİR 1 FESİH BİNGÖL
ESKİŞEHİR 2 HALİL EVGİ
ESKİŞEHİR 3 MURAT ÇİNİTAŞ
ESKİŞEHİR 4 ARMAĞAN BULUR
ESKİŞEHİR 5 NAZİF AYAZ
ESKİŞEHİR 6 YASİN YENTÜRK

GAZİANTEP 1 İHSAN KAYA
GAZİANTEP 2 AHMET NECATİ ÜLKER
GAZİANTEP 3 ATİLLA GÖKÇEK
GAZİANTEP 4 ABDULLAH ÖZTÜRK
GAZİANTEP 5 AYŞE DEMİRÇUBUK
GAZİANTEP 6 ATİLLA AKBULUT
GAZİANTEP 7 MEHMET GÖKÇEK
GAZİANTEP 8 ŞIHMÜSLÜM YILDIRIM
GAZİANTEP 9 İLYAS GÖBELEK
GAZİANTEP 10 EYYÜP KILIÇ
GAZİANTEP 11 AHMET ANAR
GAZİANTEP 12 MEHMET HAYRİ GÖREN

GİRESUN 1 SÜLEYMAN TEKBAŞ
GİRESUN 2 ZÜHDÜ TAHTACI
GİRESUN 3 DAVUT TEPEYURT
GİRESUN 4 SÜMEYYE GÜNDOĞDU

GÜMÜŞHANE 1 ŞERİF ERDAL
GÜMÜŞHANE 2 ADEM KAYA

HAKKARİ 1 YAĞIZ KIZILKAYAĞ
HAKKARİ 2 İDRİS ÇİFTÇİ
HAKKARİ 3 MEHMET MERMER

HATAY 1 NECMETTİN ÇALIŞKAN
HATAY 2 NEVİN ZEYTİNELİ
HATAY 3 METİN YEŞİLKAYA
HATAY 4 YAŞAR NARLI
HATAY 5 ATİLA EROL
HATAY 6 FATİH ÖZER
HATAY 7 MEDET REÇBER
HATAY 8 BESTAMİ AVCI
HATAY 9 MEHMET NURETTİN HOCAOĞLU
HATAY 10 MUSTAFA ERTAÇ

ISPARTA 1 CEVAT GENÇAY
ISPARTA 2 AYŞE TAŞÖREN
ISPARTA 3 DİNÇER DEMİREZEN
ISPARTA 4 ÖMÜR BARBAROS

MERSİN 1 KAPTAN KARTAL
MERSİN 2 SONER ÇONTAR
MERSİN 3 ALİ İHSAN KAYA
MERSİN 4 FATİH YENEN
MERSİN 5 HASAN KÖSE
MERSİN 6 BEKİR AYDIN
MERSİN 7 HASAN ERDEM
MERSİN 8 REMZİ YİĞİTALP
MERSİN 9 OBEN BAŞAR
MERSİN 10 MEHMET POLAT
MERSİN 11 SIDIKA RABİA YILMAZ

İSTANBUL 1 1 MUSTAFA KAMALAK
İSTANBUL 1 2 OSMAN TÜFEKÇİ
İSTANBUL 1 3 YILMAZ BAYAT
İSTANBUL 1 4 MUSTAFA MİCAN
İSTANBUL 1 5 ABDULLAH SEVİM
İSTANBUL 1 6 İLYAS BURUNAK
İSTANBUL 1 7 MEHMET DERYA ONUK
İSTANBUL 1 8 İMDAT KÖSOĞLU
İSTANBUL 1 9 DİCLE ŞİT
İSTANBUL 1 10 SAMİ DALTABAN
İSTANBUL 1 11 SELAHATTİN ACAROĞLU
İSTANBUL 1 12 MÜJDAT DURAK
İSTANBUL 1 13 ABDÜLKADİR ARSLAN
İSTANBUL 1 14 KAMİL MUSTAFA BAĞCILAR
İSTANBUL 1 15 YASİN KADIOĞLU
İSTANBUL 1 16 MUHAMMER YİĞİT
İSTANBUL 1 17 MEHMET HAMDEMİRCİ
İSTANBUL 1 18 HASAN KIZILTOPRAK
İSTANBUL 1 19 MEHMET FATİH AKDAĞOĞLU
İSTANBUL 1 20 FEVZİ ARDA
İSTANBUL 1 21 MEHMET HİKMET ERGÜR
İSTANBUL 1 22 SERKAN ARSLAN
İSTANBUL 1 23 AYSUN BAYRAKTAR
İSTANBUL 1 24 MUSTAFA ŞİMŞEK
İSTANBUL 1 25 MUSTAFA ÖNÜGÖREN
İSTANBUL 1 26 KADİR TURAN
İSTANBUL 1 27 HASAN KAHVECİ
İSTANBUL 1 28 SELMA ÖZLÜ
İSTANBUL 1 29 BURAK DÖNMEZ
İSTANBUL 1 30 MUAMMER ATMACA
İSTANBUL 1 31 ABDULHALİM MEŞE

İSTANBUL 2 1 BİROL AYDIN
İSTANBUL 2 2 FİKRET DAŞ
İSTANBUL 2 3 MUSTAFA KAYA
İSTANBUL 2 4 MUSTAFA ARABUL
İSTANBUL 2 5 LÜTFİ KİBİROĞLU
İSTANBUL 2 6 ADEM KARACA
İSTANBUL 2 7 BİLAL AY
İSTANBUL 2 8 YAŞAR SAYAN
İSTANBUL 2 9 ZEYNEL KESKİN
İSTANBUL 2 10 CİHAN ŞERBET
İSTANBUL 2 11 FATMA NEVİN GÖKÇE
İSTANBUL 2 12 HASAN KARAASLAN
İSTANBUL 2 13 ERGÜN KAYA
İSTANBUL 2 14 KENAN HELVALI
İSTANBUL 2 15 EROL URHAN
İSTANBUL 2 16 İBRAHİM SÖĞÜT
İSTANBUL 2 17 ADEM AKBULUT
İSTANBUL 2 18 NAZMİ KALKAR
İSTANBUL 2 19 PAKİZE YÜZBAŞIOĞLU
İSTANBUL 2 20 AYTEKİN KURT
İSTANBUL 2 21 ABDULKADİR BEKTAŞ
İSTANBUL 2 22 EROL HACİGÜL
İSTANBUL 2 23 MUHAMMED EMİN TOPSAKAL
İSTANBUL 2 24 ŞEREF KANBER
İSTANBUL 2 25 LEVENT ÇOTUK
İSTANBUL 2 26 TEVFİK DAG

İSTANBUL 3 1 MESUT DOĞAN
İSTANBUL 3 2 BAYRAM KARACAN
İSTANBUL 3 3 ALİ İHSAN GÜNDOĞDU
İSTANBUL 3 4 TOLGA ARAL
İSTANBUL 3 5 NAGEHAN GÜL ASİLTÜRK
İSTANBUL 3 6 HÜSEYİN AKTAŞ
İSTANBUL 3 7 BEKİR DEMİRKAYA
İSTANBUL 3 8 METİN TÜRKOĞLU
İSTANBUL 3 9 BÜLENT KAYA
İSTANBUL 3 10 HASAN AYDIN
İSTANBUL 3 11 MUSTAFA BAĞRIAÇIK
İSTANBUL 3 12 AYHAN ÖZDEMİR
İSTANBUL 3 13 OSMAN BAŞ
İSTANBUL 3 14 İRFAN BULUT
İSTANBUL 3 15 YAŞAR AVCI
İSTANBUL 3 16 SAVAŞ ÜNGÖR
İSTANBUL 3 17 ADNAN ŞAHİN
İSTANBUL 3 18 ALİ KARAHASANOĞLU
İSTANBUL 3 19 TUNCER KOĞA
İSTANBUL 3 20 HALİS GÜRKAN EREN
İSTANBUL 3 21 EBRAR BEZCİ
İSTANBUL 3 22 SAADET KAYA
İSTANBUL 3 23 MUHAMMET RESULOĞLU
İSTANBUL 3 24 GÜVEN KÜÇÜKHÜSEYİN
İSTANBUL 3 25 YAŞAR ÇERİBAŞ
İSTANBUL 3 26 HANDAN GEZEN
İSTANBUL 3 27 MESUDE DÖNMEZ
İSTANBUL 3 28 ŞABAN YAVUZ
İSTANBUL 3 29 YAŞAR YILMAZ
İSTANBUL 3 30 MUSTAFA DUMAN
İSTANBUL 3 31 ORHAN BABACAN

İZMİR 1 1 AHMET GÜRHAN
İZMİR 1 2 TURHAN TUTUMLU
İZMİR 1 3 EMİN GÖKTAŞ
İZMİR 1 4 SELÇUK KAVUŞAN
İZMİR 1 5 ZEMZEM YILDIZ
İZMİR 1 6 CEMAL ARIKAN
İZMİR 1 7 SERKAN UYAR
İZMİR 1 8 MÜMİN BAŞTÜRK
İZMİR 1 9 MUSTAFA ESER
İZMİR 1 10 MEHMET BOZBEY
İZMİR 1 11 CAVİT BABUR
İZMİR 1 12 MUSTAFA ÇAĞLAR
İZMİR 1 13 NAZİLE ŞANAL

İZMİR 2 1 BAYRAM SAKARTEPE
İZMİR 2 2 YAŞAR BİÇİNCİ
İZMİR 2 3 CENK KILIÇ
İZMİR 2 4 ARİF GEMİCİ
İZMİR 2 5 SUNA CANITEZ
İZMİR 2 6 FAHRETDİN SAÇ
İZMİR 2 7 VEDAT KOLUKISA
İZMİR 2 8 SEZAİ ÖZCAN
İZMİR 2 9 ORHAN YILDIRIM
İZMİR 2 10 MENDERES BOZKURT
İZMİR 2 11 MURAT ZAHRAN
İZMİR 2 12 ALİ KOYUGÖLGE
İZMİR 2 13 İMDAT SEDAT FİDAN

KARS 1 MEVLÜT AYÇİÇEK
KARS 2 ERKAN USLU
KARS 3 SELAMİ ALTUN

KASTAMONU 1 MUHAMMED EMİN TİTİZ
KASTAMONU 2 SATILMIŞ KÜLÇE
KASTAMONU 3 AYHAN GÜNDOĞDU

KAYSERİ 1 ALİ SARAÇOĞLU
KAYSERİ 2 DURAN SOYUĞUR
KAYSERİ 3 RAMAZAN SİLAY
KAYSERİ 4 MÜKREMİN ÇUHADAR
KAYSERİ 5 ADNAN COŞKUN
KAYSERİ 6 MEHMET AYDIN
KAYSERİ 7 AYSEL BÜYÜKBAŞ
KAYSERİ 8 İSMAİL ÇELEBİ
KAYSERİ 9 İBRAHİM ÖZBEK

KIRKLARELİ 1 ALİ DEMİR
KIRKLARELİ 2 SEVİM SEZGİ DEMİR
KIRKLARELİ 3 SALİH MEHMET AYDIN
KIRŞEHİR 1 HÜSEYİN ESERER
KIRŞEHİR 2 MUSA BÜLBÜL

KOCAELİ 1 HASAN BİTMEZ
KOCAELİ 2 SERHAT DUYAR
KOCAELİ 3 ZAFER MUTLU
KOCAELİ 4 REMZİ KAYA
KOCAELİ 5 RECEP SARIDOĞAN
KOCAELİ 6 REYHAN ŞENGÜN
KOCAELİ 7 KADİR EFE
KOCAELİ 8 YUSUF AKSU
KOCAELİ 9 İBRAHİM BIYIKLI
KOCAELİ 10 METİN TUNCA
KOCAELİ 11 FATİH POLAT

KONYA 1 TACETTİN ÇETİNKAYA
KONYA 2 MEHMET CEMAL ERKOÇ
KONYA 3 HASAN HÜSEYİN UYAR
KONYA 4 MEHMET EMİN BOZKULAK
KONYA 5 MUSTAFA DERBENTLİ
KONYA 6 MAHMUT SEMİH AÇA
KONYA 7 HÜSEYİN SAYDAM
KONYA 8 HASAN TÜRKSOY
KONYA 9 MEHMET PARLAK
KONYA 10 ABDULKADİR GÜZEL
KONYA 11 FATİH ORUÇ
KONYA 12 MEHMET RÜŞTÜ AÇIKSÖZ
KONYA 13 SİNAN TOPRAK
KONYA 14 YASİN BAĞCİVAN

KÜTAHYA 1 HALİL HAMZAOĞLU
KÜTAHYA 2 MEHMET CEMAL TANRIKULU
KÜTAHYA 3 FATİH BOZAN
KÜTAHYA 4 GÖKALP ÖZCENGİZ

MALATYA 1 OSMAN CEMALİ MARASALI
MALATYA 2 SEMA ALTUNTAŞ
MALATYA 3 MUSTAFA SERTKAYA
MALATYA 4 TURAN ODABAŞ
MALATYA 5 DERVİŞ ERDOĞAN
MALATYA 6 CUMALİ AKÇA

MANİSA 1 MURAT SANCAK
MANİSA 2 ADNAN YÜKALAN
MANİSA 3 SÜLEYMAN AVCI
MANİSA 4 AHMET ÇİFTÇİ
MANİSA 5 SEVİM KURAN
MANİSA 6 MUHİTTİN SADAN
MANİSA 7 SEYDİ AHMET ŞEN
MANİSA 8 ABDULLAH YILMAZ
MANİSA 9 AYDAN İLTER

KAHRAMANMARAŞ 1 HAŞİM YANAR
KAHRAMANMARAŞ 2 ÖMER POLAT
KAHRAMANMARAŞ 3 ALİ KIVRAK
KAHRAMANMARAŞ 4 ERKAN PINARBAŞI
KAHRAMANMARAŞ 5 HASAN KIZILDAĞ
KAHRAMANMARAŞ 6 KADİR GÜNDEŞ
KAHRAMANMARAŞ 7 AHMET HOCAOĞLU
KAHRAMANMARAŞ 8 ABDİ ASLAN

MARDİN 1 TEVFİK AHMET ÖZAL
MARDİN 2 ABDURRAHMAN KIZILBOĞA
MARDİN 3 AHMET İLETMİŞ
MARDİN 4 ABDULLAH ÇELİK
MARDİN 5 ARİFE TÜRKMEN
MARDİN 6 AHMET OĞUZ

MUĞLA 1 ÖMER ULUDAĞ
MUĞLA 2 ALİ ÇELİK
MUĞLA 3 GÜLFEM OKUR
MUĞLA 4 ARİF BURAK YILMAZ
MUĞLA 5 İLHAN ÖZLER
MUĞLA 6 HASAN ALÖKMEN

MUŞ 1 ABDULLAH SAĞLIK
MUŞ 2 KEMAL İNDİÇ
MUŞ 3 MEHMET ŞAH SABAK

NEVŞEHİR 1 UĞUR KELEŞ
NEVŞEHİR 2 ALİ KOLBAŞI
NEVŞEHİR 3 ABBAS BÜKEN

NİĞDE 1 NİHAT ALTIPARMAK
NİĞDE 2 İSMAİL YILDIRIM
NİĞDE 3 OSMAN AKTAŞ

ORDU 1 MUHİTTİN AÇICI
ORDU 2 MUAMMER BİLGİÇ
ORDU 3 NECATİ KIRIŞ
ORDU 4 ABDULLAH İSTİKBAL
ORDU 5 ÜMİT AKDENİZ

RİZE 1 SALİH UZUN
RİZE 2 SAİT EKSİLMEZ
RİZE 3 ŞABAN ALİ DİLSİZ

SAKARYA 1 İSMET AKSOY
SAKARYA 2 EYÜP YILDIRIM
SAKARYA 3 SUAT HAYRİ ÇİLLİOĞLU
SAKARYA 4 FİKRET ÖZER
SAKARYA 5 GÜRBÜZ PERTEV
SAKARYA 6 OĞUZHAN COŞKUN
SAKARYA 7 ABDULLAH SATIR

SAMSUN 1 ALİ VURAL
SAMSUN 2 HÜSEYİN KÖZ
SAMSUN 3 SALİH ŞEN
SAMSUN 4 TURHAN BAYRAKTAR
SAMSUN 5 BİLAL ARSLAN
SAMSUN 6 SEÇKİN KATRANCI
SAMSUN 7 HASAN ÖZTÜRK
SAMSUN 8 FATİH AY
SAMSUN 9 TALİP SANÇAR

SİİRT 1 FAHRETTİN NAZLIER
SİİRT 2 HİDAYET ÇETİN
SİİRT 3 BARIŞ ÖZCAN

SİNOP 1 MEHMET ALİ ÖZGÜR
SİNOP 2 HASAN ÜÇÜNCÜOĞLU

SİVAS 1 DOĞAN ÜRGÜP
SİVAS 2 DURSUN COŞAR
SİVAS 3 MERYEM ÜSTÜNDAĞ
SİVAS 4 ÜZEYİR MARAŞLI
SİVAS 5 FATİH RÜŞTÜ GÖKÇEN

TEKİRDAĞ 1 TURAN DEMİRCAN
TEKİRDAĞ 2 AHMET KARABACAK
TEKİRDAĞ 3 FATMA BİRNUR TAMCI
TEKİRDAĞ 4 MUSTAFA ÖZKAN
TEKİRDAĞ 5 ZEKERİYA YILDIZ
TEKİRDAĞ 6 KEMAL SÜRAT

TOKAT 1 NİZAMETTİN AYDIN
TOKAT 2 YAVUZ AYIK
TOKAT 3 SADİ ARHAN
TOKAT 4 MEHMET ŞAHİN
TOKAT 5 ALİ KÜÇÜK

TRABZON 1 MUHİTTİN HAMDİ YILDIRIM
TRABZON 2 YAHYA AKSU
TRABZON 3 SELÇUK ÖZDERYA
TRABZON 4 ALİ ÜZÜM
TRABZON 5 MUSTAFA YILMAZ
TRABZON 6 MEHMET KOÇ

TUNCELİ 1 MUHAMMED NEDİM SADAK
TUNCELİ 2 FETHİ KAYA

ŞANLIURFA 1 OSMAN YILDIRIM
ŞANLIURFA 2 MUSTAFA ÇAVCI
ŞANLIURFA 3 YASİN KURT
ŞANLIURFA 4 NECMETTİN TEKİN
ŞANLIURFA 5 HALİL YİĞİT
ŞANLIURFA 6 TARIK ÇINAR
ŞANLIURFA 7 HACI KARADAŞ
ŞANLIURFA 8 FERHAT TAMBURACI
ŞANLIURFA 9 ESMA ÇİFTÇİ
ŞANLIURFA 10 ALİ TARKUN
ŞANLIURFA 11 İBRAHİM CULFA
ŞANLIURFA 12 YILMAZ BAKİ

UŞAK 1 RAMAZAN YAVUZ ACAR
UŞAK 2 ALTAN ARAS
UŞAK 3 YASİR KARATURP

VAN 1 ÖZAY İLHAN
VAN 2 MEHMET SAİT SEVEN
VAN 3 UĞUR ÇİÇEKEL
VAN 4 FATİH GÜLEŞCE
VAN 5 AYHAN GÜLMEZ
VAN 6 MEHMET FATİH EBİNÇ
VAN 7 AYŞE AKSONA
VAN 8 MUSTAFA TERİM

YOZGAT 1 BİNAT DOĞAN
YOZGAT 2 EKREM DEMİREL
YOZGAT 3 ALİ CEYLAN TEKİN
YOZGAT 4 HÜSNÜ ZEKİ

ZONGULDAK 1 YUSUF ÇETİN
ZONGULDAK 2 AHMET ÇOLAK
ZONGULDAK 3 DERYA ÖZMEKİK
ZONGULDAK 4 ABDULLAH GÜNAYDIN
ZONGULDAK 5 MUSTAFA TAŞCI

AKSARAY 1 AHMET KARAMAN
AKSARAY 2 YUSUF ÇEKİÇ
AKSARAY 3 MUHAMMET BOZTOPRAK

BAYBURT 1 ÜNSAL KARABULUT
BAYBURT 2 ŞAHİN ERKUL

KARAMAN 1 ALİ ÇİFTÇİ
KARAMAN 2 HÜSEYİN ÇOBAN
KIRIKKALE 1 FARUK VURGUN

KIRIKKALE 2 EMİNE KÖKSAL
KIRIKKALE 3 RAMAZAN GÖZALAN

BATMAN 1 RECEP ER
BATMAN 2 RIZA KARABULUT
BATMAN 3 MURAT KURTBAŞ
BATMAN 4 İBRAHİM GÜNEŞ

ŞIRNAK 1 HACİ GÜNEŞ
ŞIRNAK 2 MEHMET İPEK
ŞIRNAK 3 MEHMET ŞERİF EKMEN
ŞIRNAK 4 ZEKİ BEGİŞ

BARTIN 1 ÜNAL YURTBAY
BARTIN 2 SELAMİ ÜNSAL

ARDAHAN 1 HAKAN ÇAPAN
ARDAHAN 2 SALİH AKYÜZ

IĞDIR 1 MEHMET ŞAKİR KADIOĞLU
IĞDIR 2 YUSUF UZGUR

YALOVA 1 TALİP BAYBURTLU
YALOVA 2 MEHMET SELAMİ METE

KARABÜK 1 SONER MALKOÇ
KARABÜK 2 HÜSNÜ LATİF ALPER

KİLİS 1 ŞERİF KARAKURT
KİLİS 2 MEHMET SALİH ÖZOĞUZ

OSMANİYE 1 OSMAN EROĞLU
OSMANİYE 2 FUAT ARIKAN
OSMANİYE 3 RECEP KÖKEN
OSMANİYE 4 MEHMET ALİ KAYA


DÜZCE 1 BİRKAN MERTOL
DÜZCE 2 YELİZ ALTINKAYNAK
DÜZCE 3 AHMET SERDAR ERDEM

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve kizilcahamamhaber.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.