Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Polis teşkilatının 172.kuruluş yılı törenle kutlandı
  • Facebook da Paylaş
Polis teşkilatının 172.kuruluş yılı törenle kutlandı
  • 10-04-2017
  • 0 yorum
  • 5814 okunma
Kızılcahamam Emniyet müdürlüğü Polis teşkilatının kuruluşunun 172.yılını törenle kutladı

Kızılcahamam'da Polis Teşkilatı'nın 172. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla tören düzenlendi.

Cumhuriyet meydanındaki törene İlçe Emniyet Müdürü Erol Dağdelen ve ilçe Emniyet Müdürlüğünde görev yapan polis memurları, CHP İlçe Başkanı Yüksel Altun ve ilçe teşkilatı Atatürk Anıtına çelenk koyarak saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından buradaki tören sona erdi.

Öğle namazından önce Şehitlerimiz için Aşağı Merkez Camiinde Mevlit okutuldu.İlçe Emniyet müdürlüğünde polislerle bayramlaşmanın ardından, lçe Emniyet Müdürü ve beraberindeki heyetle İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız başta olmak üzere ilçedeki mülki amirleri ziyaret ederek polis günü dolayısı ile çeşitli hediyeler takdim edildi.

İlçe Emniyet Müdürü Orhan Dağdelen şehit polis memuru Zekeriya Yüksel'in ailesini ziyaret etti. Daha sonra şehit polisin mezarı başında dua edildi.

Emniyet müdürlüğü tarafından bu ziyaretler yapılırken, Polis teşkilatının 172. yılı dolayısı ile onları unutmayan bir okulumuz vardı. Cumhuriyet ilkokulu Polis teşkilatına bu anlamlı gününde her zaman olduğu gibi süpriz yaparak polis kıyafetli öğrenciler ile birlikte emniyet müdürlüğünü ziyaret ederek polislerimizin gününü kutladılar Okul Müdürü Ertuğrul İpek öğrencileri adına Emniyet Müdürüne çiçek takdim etti.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın