Ana Sayfa  /    /  Polat taş attı
  • Facebook da Paylaş
Polat taş attı
  • 19-04-2007
  • 0 yorum
  • 5833 okunma
Adnan Polat yine Fenerbahçe'ye çattı. Ezeli rakiplerinin penaltı üzerinden hakemleri baskı altına aldığını idda etti.
Fenerbahçe'ye penaltı kampanyası
19 Nisan 2007 Perşembe 11:40
Galatasaray yöneticisi Adnan Polat, basın toplantısında Fenerbahçe için penaltı kampanyası başlatıldığını savundu. Fenerbahçe yöneticilerinin panik ve endişe içinde olduğunu iddia eden Polat, asıl canları yanan kendilerinin olduğunu söyledi.

İşte Polat sözleri:

PENALTI VERME MECBURİYETİ Mİ VAR
"Penaltı verme mecburiyeti mi var. Hakemler üzerinde baskı kurulmaya başlandı. Penaltıları konuşacaksak Fenerbahçe-Galatasaray maçınınn son dakikasında verilmeyen penaltıyı konuşalım. Yönetimlerinde endişe ve panik var. Yönetimde kamuoyu yaratarak penaltı üretmeye çalışıyorlar. Hakemler peneltı varsa vermeli ama yoka yaratılmamalı.

Selçuk Dereli Fenerbahçe maçında kırmızı kart ve penaltı vermedi. Erciyes maçında rakibin sertliğine göz yumuldu. 12 puanının gittiğini düşünmekteyim.

RİQUELME YALANLAMASI
Riquelme ile herhangi bir temasımız olmadı. Song'un gönderileceği haberleri doğru değil. Song iyileşti diye iyi oynayan Emre'yi kenara alırsanız hangi yedek futbolcu oynar. Medya transferde nokta atışları yapıyor. Bazıları tutuyor. Sezon sonunda göreceksiniz.

Teknik heyeti gönderdiniz onlar transfer yaptınız. Futbol takımı olarak ligin kalan 6 maçını kazanmak için odaklanmış vaziyetteyiz. Bizi rahatsız ediyor.

SERVET ÇETİN'LE ANLAŞTIK
Lütfen doğru haberler yapın. Gelecek sezon için çalışmalar yapıyoruz. Yurt içinde 8 tane futbolcu vardı. Servet Çetin ile anlaştık. Sözleşmesi devam ediyor veya etmiyorsa onların mutabakatını alır öyle görüşürüz.

KAYSERİ'DEN SÖZ ALDIK
Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal ile ilgili görüşmemiz oldu. Kayserispor önceliği bize verdi. Onların da hedefleri var. Ertuğrul Sağlam'ı beğeniyorum ama bir teklifimiz olmadı.

GALATASARAY'A KARŞI KAMPANYA
Sizden ricam Galatasaray'ın motivasyonunu bozmak için ciddi bir kampanya başlatılmış gibi görüntü var. Lütfen biraz daha dikkat edelim.
Şampiyonluk inisiyatifi Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın sonuçlarıyla da paralel. Erciyes maçı sonrası şansımız arttı. "
Etiketler : Polat - taş - attı -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın