Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Partiyle İyilik Olur mu? İyi Demekle İyi Olur mu ?
 • Facebook da Paylaş
Partiyle İyilik Olur mu? İyi Demekle İyi Olur mu ?
 • 04-11-2017
 • 3 yorum
 • 6052 okunma
Bizim gençliğimizde bir soru vardı: Bu iş partiyle olur mu? İyilik Partiyle olur. Ama Partiye İyi demekle Parti iyi olmaz.

Bizim gençliğimizde bir soru vardı: Bu iş partiyle olur mu? Hangi iş? İslam davası. Bütün bunlar retorik, birazı slogan. Ne partiyle olmaz diyenlerden bir şey oldu, ne partiyle olur diyenlerin partisi PARTİ oldu.

İyilik Partiyle olur. Ama Partiye İyi demekle Parti iyi olmaz.

Meral Akşener’in İyi Parti’sinden bahsettiğim herhalde anlaşılmıştır. Meral Akşener Tansu Çiller’in zamanında siyasete girmiş, ayağının tozuyla her nasılsa İçişleri Bakanlığı yapmış, Ak Parti’nin kuruluş aşamalarında kuruculardan olacakken birden ayrılıp MHP saflarında siyasete devam etmiş, Bakanlık yaptığı 28 Şubat döneminde dik durduğuna dair Voyvodalı misaller anlatılan, MHP’ye geçtikten sonra da el üstünde tutulmuş, Meclis Başkan vekillikleri yapmış bir siyasetçimiz.

Akademisyenliği var ama yayınlanmış bir kitabına denk gelmedim. Aileden Ülkücü kökenli olduğunu söylüyor, buna şahitlik eden referansları da var. Fetullahçılık iddiaları var. 


HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN


 

Etiketler : Partiyle - İyilik - Olur - mu? - İyi - Demekle - İyi - Olur - mu - ? -
YORUMLAR
 • fatih   11-11-2017 00:46

  yapmanız gereken gayet tarafsız haberciliktir fakat sizin yaptığınız taraflı haber. Yaranmak için bir şeyler yapmayın. İnsanları üç beş kelime ile karalamak çok kolay geliyor demek ki sizin gibilere. Edep yahu biraz

 • Veysel BAYRAM   05-11-2017 23:28

  Meral hanım "İÇ İŞLERİ BAKANI" olarak görevde iken emrindeki en alt rütbeden bir general meral hanıma gönderdiği mesajında didiyor ki, "GELİRSEM O KADINI BAKANLIĞININ ÖNÜNDE YAĞLI KAZIĞA OTURTURUM". İç İşleri Bakanı Meral hanım bu ağır/terbiyesiz hakarete ne siyasi ne idari nede hukuki bir ("nede istifa") girişimle müdahalede bulunmuyor. Yani makamı kayıp etmemek için kuzu kuzu sineye sarıyor. Bu gerekçe vb. ile bu bayandan lider olmaz da, bu kadını lider kabul edenlere ve hatta bu kadını lider kabul edip hala kendilerini ülkücü sananlara hayret ediyorum. ((ama vatana hizmet yarine, bulanıkta millet vekili adayı olma, ve hatta baraj kalkarsa mv olma ve bu yolu açan fotoya (vatikana, İsrail'e, Abd, ab ülkelerine) hizmet hayalinde olanlar müstesna"))

 • yusuf   04-11-2017 08:59

  admin bu işi yapıyorsan tarafsız olmalısın tamam anladık ak partilisin ama böyle yorumların sana birşeyler katacağını hiç sanmıyorum yayınlarsan sevinirim belki o zaman bu yazıyı tarafsız yazdığını düşünürüm..

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın