Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Özgür Zeynep Özümtürk'ün ilk Kitabı Çıktı
  • Facebook da Paylaş
Özgür Zeynep Özümtürk'ün ilk Kitabı Çıktı
  • 07-11-2019
  • 0 yorum
  • 2720 okunma
Kızılcahamam'lı yazar hemşehrimiz Özgür Zeynep ÖZÜMTÜRK ilk kıtabı basıldı. Gece Kitaplığı yayınevi tarafından basılarap satışa çıktı

İlçemiz Esköy nüfusuna kayıtlı Kasap Ali Can'ın torunu olan ve Rehber Pisikolojik Danışmanlık yapan Özgür Zeynep ÖZÜMTÜRK "GÜLCAN" isimli ilk kitabı Gece Kitaplığı Yayınevi tarafından basılarak, başta kitapyurdu.com olmak üzere birçok yayınevinde satışa çıktı.

"GÜLCAN" isimli İlk kitabını basarak yazarlığa merhaba diyen hemşehrimiz Özgür Zeynep ÖZÜMTÜRK'E Kızılcahamamhaber olarak başarılar diliyoruz.

Kızılcahamamlılardan hemşehrimize destek olmalarını bu güzel kitabı mutlaka okumalarını tavsiye ediyoruz.

 

Kitap Açıklaması

Bilmiyordu Âdemoğlu, insanın tevekküle dayandığı sınıra geldiğinde başlardı asıl sınavı Yaradan’ın katında. Tevekkülden gelen kabulün nurunda aydınlanır en kasvetli zindanları, çözülür göz bağı, zincirlerinden boşanıp gün yüzüne çıkardı özündeki maiyeti. Sonrası yeniden kan yürür can damarlarına ve yeniden hayat bulur, canla dolardı cesedi. Bu kutlu yolda ilerlemek elbet o kadar kolay değildi. Gün be gün yitirilenlerin nihai sonucu, dünyevi gerçeklik ölüm; esasında bitişten, tükenişten ziyade kutlu doğumları muştulayan en şerefli yükselişti vakti geldiğinde nefs-i mulhime. Doğmak için ölmek, ölmek için doğmak gerekirdi, buydu her nefsin ilahi kaderi ve bu iki kardeşin akıl almaz nizamının raksıyla dönerek zikrederdi hem Âlem de aşikâr Âdem, hem Âdem’de saklı âlemin maiyeti.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın