Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Özel Kızılcahamam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Açıldı
  • Facebook da Paylaş
Özel Kızılcahamam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Açıldı
  • 21-02-2020
  • 0 yorum
  • 3418 okunma
Kızılcahamam Adliye Karşısına açılan Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hizmete girdi

Kızılcahamam Akçay Mahallesi Cengiz Topel Caddesi üzerinde hizmete giren Özel Kızılcahamam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği açılışı gerçekleşti.

Özel Kızılcahamam Ağız ve Diş Sağlığı polikliniği açılışına Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Ahmet Barun, ilçe protokolü ve vatandaşlar katıldı.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, açılışta yapmış olduğu konuşmada; “Bugün ilçemizde ‘Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ açılışını hemşehrilerimizle birlikte gerçekleştiriyoruz. İşletme sahibi Naciye Arslan Hanımefendiye, ailesine ve ilçemize yeni işyerlerinin hayırlı olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ederim” dedi.

Mehter takımının gösterisinden sonra İlçe Müftüsü Hasan Limon’un yaptığı açılış duasının ardından kurdele kesilerek açılış gerçekleşti.

Özel Kızılcahamam Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, implant, protez, kanal tedavisi, dolgu, diş çekimi, ortodonti (tel tedavisi), pedodonti (çocuk diş tedavisi), periodontoloji (diş eti tedavisi) ve radyoloji (panoromik film çekimi) alanında nezih ve hijyen 2 klinik odası, 1 ameliyathane, 1 panoromik film odası, doktor odaları ve bekleme salonu ile hizmet veriyor.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın