Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Oyunla Öğreniyorum Projesi Sertifika Töreni Yapıldı
  • Facebook da Paylaş
Oyunla Öğreniyorum Projesi Sertifika Töreni Yapıldı
  • 23-12-2017
  • 0 yorum
  • 5827 okunma
Oyunla Öğreniyorum projesinin kapanış toplantısı Halk Eğitim Merkezinde yapıldı.

Çocuk ve gençlerin sanal ortamlardan uzaklaştırılması, gerçek ortamlarda akranları ile kaliteli zaman geçirmeleri amacıyla Kızılcahamam Halk Eğitim Merkezinde düzenlenen Oyunla Öğreniyorum” projesi kapanış toplantısı yapıldı.

Ankara Kalkınma Ajansı, Kızılcahamam Kaymakamlığı, Türkiye Cumhuriyeti Kalkınma Bakanlığı, Kızılcahamam Milli Eğitim Müdürlüğü, Kızılcahamam Halk Eğitim Merkez Müdürlüğü ve İlim Yayma Cemiyeti Kızılcahamam Şubesi ortak olduğu “OYUNLA ÖĞRENİYORUM” (Akıl ve Zeka Oyunları İle Kodlama Eğitici Eğitimi) Teknik Destek projesi kapsamında düzenlenecek “DİJİTAL OYUN BAĞIMLILIĞININ  ÇOCUK VE  GENÇLER ÜZERİNDEKİ ETKİSİ” Konulu seminerin sertifika töreni düzenlendi.

Kızılcahamam Halk Eğitim Merkezin de düzenlenen Programa; Ankara Kalkınma ajansı Genel Sekreteri Arif Şayık, Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, Kızılcahamam İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, STK Temsilcileri, Okul Müdürleri ve Kursiyerler katıldı.

Programda Yrd. Doç. Dr. Zekihan Hazar tarafından Dijital Oyun Bağımlılığı konferansı verildi. Şehit Hakan Gülşen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 9. sınıf öğrencisi Mert Aksu geliştirdiği kodlar ile oyun sunumunu yaptı.

Program Eğitime katılanlara verilen sertifika töreni ile sona erdi.

 

 

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın