Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Oy Uğruna insanların haysiyeti ile oynuyorlar
 • Facebook da Paylaş
Oy Uğruna insanların haysiyeti ile oynuyorlar
 • 19-03-2014
 • 28 yorum
 • 5512 okunma
AKPARTİ Belediye Başkan Adayı Muhittin GÜNEY, Göreve geldiği zaman belediye’de çalışan işçilerin işine son vereceği söylentilerine cevap verdi.

GÜNEY: İNSANLARIMIZIN HAYSİYETİYLE OYNUYORLAR!

            AKPARTİ Belediye Başkan Adayı Muhittin GÜNEY, Göreve geldiği zaman belediye’de çalışan işçilerin işine son vereceği söylentilerine cevap verdi.

            Belediye’de çalışan işçilerin rızkıyla asla oynamayacaklarını dile getiren Güney, “Belediye’de gerçekten çalışarak, alın teri dökerek rızkını kazanan sevgili hemşerilerimizle hem inancımız hem de kültürümüz gereği asla olumsuz bir hesabımız ve tasarrufumuz olamaz.

            Ancak; tabii ki, göreve geldiğimizde belediyemiz birimlerine elbette bakacağız ve kimin nerede ne iş yaptığını, ne zamandır o işle meşgul olduğunu ve yapılan bu işin KIZILCAHAMAM’ımız  için gerçek anlamda yararlı olup olmadığını değerlendirerek; çalışanlarımızın aldıkları paranın hakkını vermeleri hususuna azami itina göstereceğiz ve gerekli ve doğru kişiyi doğru yerde çalıştıracağız. Bu da saygıdeğer hemşerilerimizin bize verdiği emanetin gereğidir.

            Diğer yandan şayet hiçbir işi yapmadan sadece maaş günü bankamatik’ten maaş alanlar var ise, gayet tabii ki bize verilen emanetin gereği olarak bu keyfi uygulamaya DUR diyeceğiz dedi.

            OY UĞRUNA İNSANLARIN HAYSİYETİYLE OYNUYORLAR!

Güney; Belediyeye şu günlerde bile sürekli işçi alınıyor. Bir yandan zaten gereğinden fazla belediye çalışanı olduğu dile getirilirken ve bu çalışanların maaşları gününde verilemeyip, mesai ve primleri geciktirilirken, diğer yandan seçim öncesi hala işçi alınması en hafif ifadeyle sevgili hemşerilerimizin gururuyla, haysiyetiyle oynamak ve hemşerilerimizin zaafını su-i istimal etmektir.

Çünkü belediyemizin borç batağında olduğu ve hatta bu günlerde alacaklı firmaların haciz kararı ile kapıya dayandığına şahit oluyoruz.

Hal böyle iken; mevcut işçinin maaş ve sosyal haklarını veremeyen bir belediye hala yeni elemanları işe yerleştiriyorsa, bunun nasıl bir mantıklı açıklaması olabilir ve 31 Mart 2014 tarihinden itibaren 104 yeni mahalle (şu andaki köylerimiz) hizmet bekleyecek. Belediye bu mahallelerimize mi hizmet götürecek, haciz kararlarıyla kapıya dayanan alacaklıları mı ikna edecek, yoksa mevcut işçisinin ödemelerini bile zamanında yapamazken, yeni işe alınan elemanların maaşlarını mı verecek. Görünen o ki, bu işçiler 30 Mart tarihine kadar işe alınmıştır.

Ama, inşallah biz ÜÇLÜ VE GÜÇLÜ olarak göreve geldiğimizde; KIZILCAHAMAM’ımızı başta hükümetimizi temsil eden İlçemizin gururu Başbakan Yardımcımız Prof. Dr. Emrullah İŞLER ile hükümetimizin güçlü desteği ve Ankara’da belediyecilik hizmetleri ile Avrupa’da sayısız ödüller alan Usta Belediyeci Sayın Melih GÖKÇEK ile beraber büyükşehir belediyemizin sayısız hizmetleriyle buluşturacağız. Yeni istihdam alanları ve yepyeni AK BELEDİYECİLİK hizmetleri ile de gerçek anlamda İŞSİZ KARDEŞLERİMİZİN İŞ KAPISINI ARALAYACAĞIZ.

Böylece, hiçbir çalışanımız işinden olmayacağı gibi yüzlerce işsizimize de yeni ve gerçek iş imkanı sağlayacağız! dedi.

            

Etiketler : Oy - Uğruna - insanların - haysiyeti - ile - oynuyorlar -
YORUMLAR
 • memedali   25-03-2014 20:50

  Muhittin Güney Beyi uzun yıllardır tanıyorum. Dürüst ve adaletli bir şahsiyet. Kızılca Hamam'a çok iyi hizmetler yapacağına inanıyorum. Belediyenin tek kuruşunun bile israf edilmesine göz yummayacağına inancım tamdır. Muhittin Bey Kızılcahamam için kaçırılmaması gereken bir fırsat. İçi dışı bir olan inançlı dürüst kardeşimizin Allah yardımcısı olsun. Dualarımız onun için.

 • erhan   25-03-2014 00:25

  Muhittin Güney Kızılcahamam'a vizyon katacak bir aday. Allah yolunu açık etsin, kendisini sonuna kadar destekliyorum. Hemşehrilerime sayılar

 • kızılcahamlı   22-03-2014 22:43

  sayın muhıttın bey dusuncelerınız cok uygun kararınız yerınde halk olarak bız arsalar eşe döştea verılmesın ısterız ayrım ıstemeyız ak MHP chp bu beledıyede ayrımı gorduk icra gorduk sız yemeyın gururumuz olarak sıze oy vereceğiz yolsuzluk varsa da vatandaş olarak sızden bubun onune durmanızı ıstıyoruz arsa vs bunu bilenler ii bilir başkanım

  0

  0

  • onur   23-03-2014 23:26

   daha kızılcahamam yazmayı bılmıyosun yolsuzluktan bahsedıyosun

   0

   0

 • Seyyi Aliş Öztürk   21-03-2014 23:21

  Sayın M.Güney, Büyük Hamam Jeotermal vs. icralık diye duyuyoruz. Doğruluğuna da inanıyoruz. MHP'liler teşkilatçı tutkun adamlar. İktidarınıza rağmen bu icraları seçim sonrasına erteleyebilir. Kardeşim siz Ak partili olmakla aklama makinasımısınız. İktidarsınız kardeşim çıkarın bu icraların aslını anlatın millete kurtarın Kızılcahamam'ı. Bu kadar basit

 • Sema   21-03-2014 21:50

  Yorumlardan ve beğenilerden kimin sandıktan net çıkacağı apacık ortada, bu kadar nette takılan vatandaşımız var, gerisini siz düşünün boşa laf kalabalığı ediyorsunuz %100 Coşkun Başkan alacaktır bekleyin görelim

 • inadina bizim coskun   21-03-2014 01:59

  Birde sen olursun editor 4lu olursunuz sen varya sen

 • umut   21-03-2014 01:53

  niye yorumu secip yayınlıyosun gazetecilik bumu küfür etmiyoruz adam gibi yorum yazıyoruz gazeteciligin hakkını ver yada akparti haber diye site ac

 • Mahmut   20-03-2014 13:13

  Akp Kızılcahamamda bu seçimi kazanır.Coşkun Ünal ekibiyle,etrafındakilerle ve bu zayıf Mhp ilçe teşkilatıyla sandıktan çıkamayacaktır.Çalışmalarda yetersiz,akp daha iyi çalışıyor.

 • çeltikçili   20-03-2014 09:38

  çoşkunun içinde çok büyük ayrılıklar var yazık büyük bi hezimete ugrıcak haberi yok sonuna kadar MUHİTTİN GÜNEY

 • hami çalışkan   20-03-2014 00:19

  bu icraaları durduracak ve hizmet yapacak tek parti kızılcahamam ve türkiyede olduğu gibi ak partidir.

 • Vatandaş   19-03-2014 22:40

  peki bu dediğinizi;oy uğruna insanların haysiyetiyle onuruyla oynamayı akp yapmıyormu.o kadar polisin savcının hakimin yerleri değiştirildi..Peki Neden ?

 • erol   19-03-2014 20:39

  haysiyetten bahsediyorlar komik.

 • kızılcahamamlı   19-03-2014 20:11

  sayın güney bir kerede olsun konuşmana sayın başbakan yrd emrullah işler sayın melih gökçekle şunu yapacağım bunu yapacağım demede ben şunu yapacağım ben bunu yapacağım deki vizyonun ne onu bilelim (sayın editör yayınlar inşallah)

 • bgs   19-03-2014 19:49

  haysiyetten bahsederken kendi partinizn ve kızılcahamamda partililerinizin yaptığına bakın ondan sonra açıklama yapsanız daha mantıklı olurdu

 • onur   19-03-2014 19:33

  sankı gökçek kazandıda dereyı gormeden paçayı sıvıyolar ya mansur yavaş kazanırsa o zmn sende kazandın dıyelım hızmet etmıyecekmısın ben burdan bunu anlarım kişilerin arkasına sıgınma sayın muhıttın guney kendın ol

 • onur   19-03-2014 19:29

  tamam emrullah işler ilçemizin gururu fakat onun arkasına dayanarak siyaset yapmayın..kendi icraatlarınızı anlatın belediyeyi karalama kampanyasıyla bi yere gelemezsınız.30 martta kazanan kızılcahamam olsun sizin egolarınız değil

 • Gülbahar   19-03-2014 17:56

  artık kızılcahammlının uykudan uyanma zamanı geldi,coşkun satmadık bir şey bırakmadı oy uğruna her şeyi satar bunun gerisini sizler düşünmelisiniz ne demek istediğimi anlayın,kızılcahamamlılar,kafanız basmış olsa çok değerli bir bakan hemde başbakan yardımcısı çıkarmışsınız< buna sahip çıkmanız lazım unutmıyalım sizler kaybedersiniz tersi olursa vay halinize.

  0

  0

  • GÜLBAHARA!   20-03-2014 19:36

   (Editör artık yayınla rica ediyorum) gülbahar utan Allahtan kork.Heryeri satmış diyo vay halinize diyo.Demek ki K.hamamda yaşamıyosun daha ne konuşuyosun sattı etti diye.K.hamamı K.hamam yapıyo adam herşey belgeli gel gidelim belediye başkan göstersin.Ayakkabı kutusunu banka yapanlar soymuyo zaten demi.Allah akıl fikir versin....

   0

   0

 • kamil koç   19-03-2014 12:57

  çoşkun önce ahmet aslanoğlunun hizmetlerini anlatsın cumhuriyet meydanı dükkanların restoresi taş döşemesi hepsi bunların ahmet aslanoğlunun eseri.çıksın söylesin .dinlenme zamanı geldi artık başkan biz geriye gitmek istemiyoruz

  0

  0

  • kamil koç'a   21-03-2014 01:53

   geriye gitmek istemiyoruz diosun öle ya da böyle çoskun başkan zamanın da yapılan icraatleri anlatıosun. nasıl bi mantık?

   0

   0

 • Ruşen ALi   19-03-2014 09:37

  Evet Katılıyorum oy uğruna gerçek yüzlerinizi gizliyorsunuz.. Egemen Bağışın son ses kayıtlarında "ayet sallamak" "ayet çakmak" bunlar ne demek? Yazık günah hadi soydunuz hırsızlık yaptınız oy aldığınız kitlenin inançları ile neden dalga geçiyorsunuz?

 • kandırmaca   19-03-2014 09:34

  zaten çevremizdeki birçok insan çocukları işe alınacak bedava umreye götürüleceklerini düşünerek onları destekliyor.belediye borçluymuş geleceğimiz ümitsizmiş kimsenin umrunda değil.eğlenceler yapılıyormuş.maaş alamayanlar kimsenin umrunda değil.

  0

  0

  • ahmet   23-03-2014 15:03

   bu işler istihdamla olur.. umre iş adamlarının desteğiyle olur..eğlenceye gelince en önde sen olur..

   0

   0

 • Kızılcahamamlı   19-03-2014 09:15

  Sayın editör dün yorumumu neden yayınlamadın acaba ben kızılcahamamın kazanması için akp nin kazanması gerektiğini düşünüyorum yoksa büyükşehir belediyesi bize yeterince yardım etmez ve bu borç batağında olan belediyemizin hali harap coşkun başkan sağolsun tamamen trübünlere oynadı ve gösteriş için elinden geleni yaptı maalesef kaldırım taşları fos çıktı her tarar yine çukurlaştı ve sözde bu bozulan yerler devamlı düzeltilecekti ama şimdi bakan bile yok adem başkan ilçemizin en az 50 yıllık alt yapı sorununu çözdü ve işçilerin ikramiyesi ve maaşını zamanında bari öderdi ben belediye değişirse tekrar yolların asfalt olasını istiyorum bunuda inşallah Sayın Muhittin başkanın duyar ......

 • Sakıncalı Piyade   19-03-2014 08:52

  Oy uğruna insanların zekası ile oynanıyor deyip de bizi şaşırtmanızı beklemiyorduk zaten...

 • aslan   19-03-2014 08:41

  Aynen öyle. Coşkun Ünal, geçen seçimlerde olduğu gibi bu seçimlerde de sırf oy toplayabilmek için insanlara iş vaatlerinde bulunuyor. Büyük bir çoğunluğunu da işe aldı. Bu yolla insanların sempatisini de kazandı. Ama belediyenin, işçilerin durumu düşündürücü. Gerçekçi olmak lazım. Nicelik değil, nitelik önemli.

  0

  0

  • işçi   23-03-2014 16:48

   siz nerden biliyonuz hangi işçinin maası kalmıs içerde önce bunu arastrın bi...

   0

   0

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın