Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Orman İşletme Müdürlüğüne Mehmet Üstünyer atandı
  • Facebook da Paylaş
Orman İşletme Müdürlüğüne Mehmet Üstünyer atandı
  • 15-03-2016
  • 0 yorum
  • 6253 okunma
Kızılcahamam Orman İşletme Müdürlüğü görevine Mehmet Üstünyer atandı

Ankara Orman Bölge Müdürlüğü Kızılcahamam Orman işletme Müdürlüğünde görev değişimi yapıldı.

Kızılcahamam Orman İşletme Müdürlüğüne atanan Mehmet Üstünyer görevi Ali Osman Can dan devraldı.

Kırıkkale Orman İşletme müdürü Mehmet Üstünyer, Kızılcahaman Orman işletme müdürlüğündeki görevine başladı.

Orman Mühendisi Üstünyer, daha öncesi Beypazarı Orman İşletme müdür muavinliği görevinde bulunmuştu. Beypazarı Orman İşletme müdür muavinliğinden Kırıkkale Orman İşletme müdürü olarak atanan Orman Mühendisi  Üstünyer, başarılı çalışmalarının ardından kısa bir süre sonrası Kızılcahamam Orman İşletme müdürü olarak atandı.

Mehmet Üstünyar Kimdir ?

Üstünyer, Bartın Üniversitesi Orman Fakültesi, orman mühendisliği bölümünden mezun oldu, Orman Genel müdürlüğü bünyesi öncesinde 3 yıl süreyle Adalet bakanlığının çeşitli kademelerinde çalıştı.

Ardından Orman Bakanlığı, Orman Genel müdürlüğüne geçti ve ilk olarak Ulus Orman İşletme müdürlüğünde, Drahna işletme şefi olarak çalıştı. Ardından Sarıkamış Orman işletme müdürlüğüne işletme şefi olarak atandı. Burada çalıştığı sürelerde Müdür, müdür yardımcılığı görevlerine vekâlet etti. Ardından Ankara Orman işletme müdürlüğü emrine atandı. Oradan da bir süre sonra Beypazarı Orman işletme müdürlüğüne, müdür muavini olarak atandı.  Daha sonra Kırıkkale Orman İşletme Müdürlüğüne atanan Mehmet Üstünyer son olarak Kızılcahamam Orman İşletme Müdürlüğü görevine atandı .Üstünyer, Evli olup 2 çocuk babası.

Kızılcahamam Haber olarak yeni  görevine başlayan Orman İşletme müdürü Mehmet Üstünyer’e  hoş geldiniz diyor, görevinde başarılar diliyoruz.        

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın