Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Orhangazi Ortaokulundaki Değişime Öğrencilerde İnanamıyacak
  • Facebook da Paylaş
Orhangazi Ortaokulundaki Değişime Öğrencilerde İnanamıyacak
  • 06-02-2017
  • 2 yorum
  • 5684 okunma
Kızılcahamam Orhangazi Ortaokulu 15 tatilde tamamen değişti.

Kızılcahamam'da 2016/2017 eğitim ve öğretim yılının ikinci dönemi başlıyor. 15 günlük yarıyıl tatili sona erdi. Öğrenciler tatile çabuk alıştı ve bitmesini istemiyorlar.

Öğrenciler tatildeyken idarecilerde boş durmadı. Okullarını ikinci döneme hazırlamak ve tatilden dönecek öğrencilere daha güzel eğitim verebilmek için onbeş günlük yarıyıl tatilinde boş durmayan ve okulda inanılmayacak değişiklikler yapan okulların başında Orhangazi Ortaokulu vardı.

Milli Eğitimde genel olarak bir adet vardır tatilde beklenir okullar açılınca işe başlanırya bu kez öyle olmadı. 1956 yılında eğitim ve öğretime başlayan ve yılların yükünü sırtında zor taşıyan Orhangazi Ortaokulunun eskimiş görüntüsünü 15 günde değişti. Okulun iç kısmı ve sınıfların bir bölümü boyandı. Merdivenlerin tamamına öğrencilere hitabeden yazılar yazıldı.

Girişe şık bir Okul köşesi hazırlandı ve okulun elde ettiği kupalar burada sergilenmeye başladı. Eskiden kapısından girildiğinde insanın içini karartan okul şimdilerde harika ve şık  bir görünüme kavuştu.

Yine ilçemizde  eğitim veren Kazım Karabekir İlkokuluda okulunda birçok değişim yapan okullarımızdan Okulun merdivenlerini değerlendirererek öğrencilere mesaj içerikli yazılar yazdıran okul yönetimi ikinci dönemde güzel bir ortamda öğrencleri geleceğe hazırlamak için yoğun gayret gösteriyor.

 

 

 

KAZIM KARABEKİR İLKOKULUDA  BİRÇOK YENİLİKLERLE İKİNCİ DÖNEME HAZIRLANAN OKULLARDAN 

YORUMLAR
  • Öğretmen   06-02-2017 21:33

    Emeği geçenlere teşekkür ederim, Orhangazi ortaokulu en iyisine layık.Başarılarınızın devamını dilerim.

  • Veli   06-02-2017 17:30

    Kazım karabekirden orhangaziye busene öğrencimi yazdırdığımda köy okuluna gelmiş gibi olmuştum.Kızımda beğenmemişti ortamı.Ama şimdi çok güzel olmuş.Okulu bugün gittiğimde tanıyamadım.Çok ferah bir hava olmuş.Ayrıca yönetimde değişmiş.Yapanların ellerine sağlık.Yalnız okulumuzun dışını ve bahçesinde bir el atılması lazım.teşekkürler

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın