Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Orhangazi Ortaokulu Mevlit Programı Düzenledi
  • Facebook da Paylaş
Orhangazi Ortaokulu Mevlit Programı Düzenledi
  • 05-12-2017
  • 1 yorum
  • 1899 okunma
Kızılcahamam Orhangazi Ortaokulu öğrencileri tarafından okul konferans salonunda mevlit programı düzenledi

İlçemiz Orhangazi Ortaokulu'nda Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed(s.a.v.)'in doğumu münasebetiyle Mevlid-i Nebî programı gerçekleştirildi.

Bu kapsamda okul öğrencilerinden oluşturulan koro tarafından ilahiler ve naatlar dile getirildi. Program Kuran'ı Kerim tilaveti ile devam etti. Mevlid Kandili sebebiyle öğrenciler tarafından yapılan maket eserler sergilendi. Ayrıca okul ve sınıf panoları öğrenciler tarafından Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v.) için düzenlendi. Güzel çalışmalar için programı hazırlayan öğretmenler Cemali AKPINAR, Ferhat BOZKURT, Nurcan YILMAZ ve öğrencilere teşekkürlerini ifade eden okul müdürü Serdar YURTYERİ öğrencilerin milli ve manevi değerlerini benimsemesi için bu tür etkinliklerin önemine vurgu yaptı.

YORUMLAR
  • Veysel BAYRAM   07-12-2017 21:56

    Chp yi kaset mirasçısı lideri Kılıçdaroğlunu vb. çıldırtan, ""79 yıllık (1938-2017) Milli şef, feto vb ideolisti nesillerinin VESAYETCİLERİNİN ve haktan uzak köşklerinin vb.; 16 yıllık RTE ve Ak Parti iktidarların demokratik ve hukuksal yolar ile bitirilirken, yerine pırıl pırıl inançlı vatan sever nesillerin yetiştirilmesi ve köşklerin yerine içirisinde halka 24 saat acık Millet camisi, kütüphaneleri vb. ile külliyeye dönüştürülmesi, Abd, Ab. Vb. boyun eymek yerine hadlerinin bildirilmesidir. "ömrün ve İktidarın, imanli ihlaslı adaletli sağlıklı başarılı ve uzun olsun adam gibi adam RTE ve dava arkadaşları"

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın