Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Önce annesine sonra kızına otomobil çarptı
 • Facebook da Paylaş
Önce annesine sonra kızına otomobil çarptı
 • 01-01-1970
 • 8 yorum
 • 5536 okunma
Kızılcahamam'da çöp dökmek için yolun karşısına geçmek isteyen Zekiye Güney'e otomobil çarptı.

Kızılcahamam'da meydana gelen trafik kazasında aynı caddede farklı saatlerde aynı gün iki trafik kazası meydana geldi.Meydana gelen trafik kazalarında önce anneye daha sonra kızına otomobil çarptı.

Kızılcahamamhaberin edindiği bilgiye göre evinde çöp dökmek için yolun karşısına geçmek isteyen Zekiye Güney park yerinden yola çıkmak isteyen otomobilin vurması sonucu başından yaralandı.Olay yerine gelen 112 acil servis ekipleri tarafından Kızılcahamam Devlet Hastanesine kaldırılan Zekiye Güney burada yapılan ilk tedavinin ardından Ankara Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı.

Öğleden sonra ise yine aynı cadde bulunan Salon Vadinin önünde yolda yürüyen Kezban Çetin'e bayan bir sürücü çarptı.Olay yerine gelen 112 acil servis ekpleri ile Kızılcahamam devlet hastanesine sevk edilen Çetin'in kolunun  kırıldığı, vucudunun çeşitli yerlerinden yaralandığı tespit edildi.  Kezban Çetin Kızılcahamam Devlet hastanesinde yapılan ilk müdahalenin ardından Ankara Numune hastanesine sevk edildi.

Aynı gün farklı saatlerde aynı cadde üzerinde iki ayrı tarafik kazasında yaralanan Zekiye Güney ve Kezban çetin'in tedavileri sürüyor.

Etiketler : Önce - annesine - sonra - kızına - otomobil - çarptı -
YORUMLAR
 • mahmut demirbaş   05-04-2012 01:45

  yaralanan kardeşlerime geçmiş olsun dileklerimi iletirken hastanemizin ilgdeğiisizliğine değinmeden geçemiyecem .emniyet mensuplarımıza gelince kimdiyor bakmıyor dağdaki çobanın köyden gelen garibanın yaşam mücadelesi veren fukaranın ehliyetine 5 .yıl elkoyup beş on milyarda ceza yükliyorlarya baba arabasına binene bişey yok babasınınparası varya bir marbora lokantata bir yemek iş tamam o babasının ehliyeti yeterlidir hata yaralanan yayadadır kızılcahamam çiftlik yeyin bakalım...nereye kadar...........

 • Hasan   03-04-2012 19:00

  Kızılcahamamda başı boş müzik sesi açıp arkasına önüne bakmadan gezenlere dikkat edilmelidir. İkincisi o tepedeki hastane değil mi dıştan görünüşü hastaneye benziyor diclomec muscorilden başka bişiy bilmezler mi. Ha bi de ulcuran. Başka ne işe yarıyor sonra ankaradaki hastaneler isyan ediyor yoğunluktan. Bunca sevk masrafı tam bir rezalet. Bi insan on kere acile gitse her defasında da diyelim ayrı şikayeti olsa diclomec diclomec. Ha bi de farkı markaları var her defasında aynı diyince yok bu başka kuvvetli diyor sen kimi kandırıyon ha novalgin ha andolar ha ranitab ha ulcuran vs vs. Yaralılara acil şifalar başhekime hayırlı görevler.

 • ahmet   02-04-2012 18:27

  bnce k.hamam hastanesini tamamen kapatmak gerekli hiç degilse zaman kaybı olmaz milleti drek ankaraya sevk edyolar... öyle bi hastanede ben bile doktor olurum anlamıyorum demedn ankaraya sevki gerkli demek yeterli...

 • bay doğru   02-04-2012 09:12

  bu hastane konusunda artık birileri birşeyler yapsın hastanenin kalitesi yeterli değil.herşeyi ankaraya sevkederek nereye kadar.

 • ankara   02-04-2012 08:47

  yaralananlara acil şifalar diliyorum. Ayrıca vatandaş isimli arkadaşın söylediklerine katılıyorum.Pek çoğunun ehliyeti bile olmadığını düşündüğüm gencecik gençler egzozları patlak arabalarla cirit atıyorlar. Yetkililer göreve diyorum.

 • K.hamamlı   31-03-2012 23:26

  4 senedir ankaraya gidip gelirim kendi aracmızıla trafikte bayanlar yanlış anlamasın bu işi beceremiyorsunuz bunu kabul edin, ne aynaya bakmak var ne yola altınızdaki araba be abla vurduğun kişi akramabız olmaz bu şekil, kaş kere dikkatimizi çekti araç kullanmanm kazada durduk yere istop ettirmeler yol vermemeler ya adam gibi iyi bi eğitmenden ders alın yada bırakın refleksleriniz zayıf bunu kabullenin işte. Herneyse büyük geçmiş olsun...

 • uğur   31-03-2012 14:46

  haberi okuyunca ilğimi çeken yaralanan herkesin ankaraya sevk edilmesi oldu,burda hastane,acil servis yokmu?bir eksik bir sıkıntı varsa yetkililer duysun bunu;kimin çalışıp çalışmadıgınıda görelim...(bu arada kaza geçiren vatandaşlarımıza acil şifalar)

 • vatandaş   31-03-2012 07:10

  Son günlerde bakıyomda 5 araçtan 2 sini kadın kullanıyor çoğuda acemi ha ufak bir şeyde panik yapıyorlar.Saolsun emniyette hiç bakmıyor şehir içinde ehliyetsiz bir sürü cahil veriyor ara gazı kelle koltukta geziyoz anlayacagınız her gün evden çıkarken ev ahalisiyle helallaşında çıkın bence bayan kardeşlerimizde bir merak bir heves için direksiyon çevirmeyi gazı freni biliyoz diye şofor olduk diye çıkmasınlar.kazada yaralanan kardeşlerimize geçmiş olsun..

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın