Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Mustafa ÖZBEKLİ 3.Projesini de açıkladı.
  • Facebook da Paylaş
Mustafa ÖZBEKLİ 3.Projesini de açıkladı.
  • 13-11-2018
  • 1 yorum
  • 6243 okunma
Kızılcahamam için hayalim, hayaliniz olsun sloganı gerçek olacak sanırım 3.projede açıklandı.

MUSTAFA ÖZBEKLİ PROJELERİNİ AÇIKLAMAYA DEVAM EDİYOR

AK Partiden Kızılcahamam Belediye Başkan Aday Adayı olan Mustafa Özbekli Kızılcahamam için hazırladığı projesini paylaşmaya devam ediyor.

2019 yerel seçimlerinde AK Parti’den Kızılcahamam Belediye Başkanlığına Aday Adayı olan Mustafa Özbekli, Kızılcahamam için hayalim hayalimiz olsun sloganıyla çıktığı aday adaylığı sürecinde, Kızılcahamam için planladığı 10 günde 10 projesini basın aracılığı ile Kızılcahamamlı hemşerilerine ve tüm dünyaya duyurmak istediğini açıkladı.

Kızılcahamam için hazırladığı projelerinin 10’unu Aday Adaylığı sürecinde açıklayacağını belirten Mustafa Özbekli, üçüncü projesini paylaştı.

TURİST ÇEKECEK HİZMETLER, KAZANÇ GETİRECEK

AK Parti Kızılcahamam Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Özbekli yaptığı açıklamada; “Adrenalin tutkunlarının da cazibe merkezi olacağını bir önceki projemizde de belirtmiştik doğa harikası yerlerde turist çekmek istiyor sanız ve gelen turistten de kazanç sağlanmak hedefleniyorsa yapacağımız iş çok kolay doğa için de macera arayanları buraya çekmek ve video’da da görüldüğü üzere çok basit bir kurulum ile atlama sporu sallanan köprü üzerinde yürüyüş gerçekleştirerek Kızılcahamam’da bol vakit geçirilecek bir aktivite olmuş olacak” dedi.

YORUMLAR
  • bırakın bunları    15-11-2018 14:51

    gelen yerli turisti kaçırmayın yeter. müşteriye iyi davranın kandırmayın kazıklamayın

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın