Mustafa Acar TRT Anadolu'nun konuğu oldu
TRT Anadolu Televizyonu tarafından yapılan "Birde Bana Sor" programı Kızılcahamam'da birçok yaşlı insanımızı konuk etti.

TRT Anadolu Televizyonu tarafından yapılan "Birde Bana Sor" programı Kızılcahamam'da birçok yaşlı insanımızı konuk etti.Programın konukları arasında Emekli Müftü Necip Aydın hocamız, Arif Erdoğan amcamız bu konuklar arasında yer alan büyüklerimiz, Programın son konuşu ise Emekli İmam Hatiplerimizden Mustafa Acar oldu.

TRT Anadolu Televizyonu anadolunun her yanını gezerek, insanlarımızla sohbet etmeye devam ediyor.Kızılcahamamhaber olarak Mustafa Acar hocamızın programını yayınlıyor geçmişe yolculuk yapacağınızı umut ediyoruz iyi seyirler 

 • Facebook da Paylaş
YORUMLAR
 • kadir börekci   14-11-2013 21:54

  saygıdeğer hocama allahtan uzun ömür ve sağlık diliyorum;iyiki varsın hocam.

 • osman   28-07-2013 19:10

  hocamdan rabbim hoşnut ola dünya ve ahirette mükafatlandırdıklarından eyleye ilmi ile kamil ve daim kıla bizlerede faydalanmayı nasib eyleye bizler alimlere hürmet etmessek zeliil olmaya mahkum kalırız vesselam böyle kıymetli insanlara sahib çıkalım edebimizi terk etmeyelim bakın kalbinde ne var ne sohbeti yapıyor maşaaallah daim allah diyor

 • okan   27-07-2013 02:28

  erdem arkadaşımızın yazdığı yorum her şeyi açıkca özetliyor.insanlar artık çok rahat yaşıyorlar ama mutluluk yok maalesef .şükür yok.sevgi saygı yok. yeni çiftler evlilik yapıyorlar. bakıyorsun kısa bir süre sonra boşanmışlar sorun nedir? anlaşamıyoruz diyorlar.ne zaman tanıdınız birbirinizi de anlaşamıyorsunuz insan anlam veremiyor. herşeyin hayırlısı ama gidişat iyi olarak görünmüyor benim penceremden.

 •    26-07-2013 11:38

  Çok saygıdeğer hocamız, bilgisiyle, kültürüyle herkesin örnek alacağı çok kıymetli bir insan..Allah hayırlı, sağlıklı ömürler nasip etsin.

 • Erdem   26-07-2013 11:22

  Bugünlerde... Mallarımız arttı, keyfimiz azaldı. Daha büyük evlerde kalıyoruz ama daha küçük ailelerde yaşıyoruz. Konforumuz arttı ama zamanımız daraldı. Diplomamız bol ama sağduyumuz az. Uzmanlıklar arttı ama sorunlar çoğaldı. İlaçlar çoğaldı, hastalıklar arttı. Sorumsuzca para harcıyoruz ama az gülüyoruz. Trafikte çok hızlıyız ama çabuk parlıyoruz. Aksam geç yatıyor, sabah yorgun kalkıyoruz. Az kitap okuyor, çok televizyon seyrediyoruz. Varlığımızı arttırdık ama değerlerimizi yitirdik. Çok konuşuyor ama az gönül veriyoruz ve bol yalan söylüyoruz. Para kazanmayı öğrendik ama yuva kurmayı beceremedik. Hayata yıllar ekledik, yıllara hayat katamadık. Aya kadar gidip dönmeyi biliyoruz ama komşumuza geçmek için karşıya geçmiyoruz. Acele etmeyi öğrendik ama sabırlı olmayı asla... Gelirimiz arttı, karakterimiz zayıfladı. Tanıdıklar çoğaldı, dostlar eksildi. Çabalar arttı ama mutluluklar azaldı. Bilgisayar ağları kuruyoruz, bilgi otoyolları inşa ediyoruz ama kendi aramızdaki iletişimde zorlanıyoruz. Dünya Barışı der, silahlanırız Daha mutlu olmak için somurtarak çalışırız. Yani bugünlerde... Eve çift maaşın girdiği ama çiftlerin boşandığı... Güzel evlerin yuva olamadığı... Kısa seyahatların, kağıt mendil gibi ilişkilerin... Yıka çık gönüllerin, tek geceliklerin... Kilo dertlerinin ve her derde deva vitaminlerin... Vitrinlerin dolu ama gönüllerin boş oldugu... Günlerde yaşıyoruz Maalesef .

  0

  0

  • kadir börekci   14-11-2013 21:54

   saygıdeğer hocama allahtan uzun ömür ve sağlık diliyorum;iyiki varsın hocam.

   0

   0

 • HALK   26-07-2013 11:14

  Çok saygıdeğer hocamız, bilgisiyle, kültürüyle herkesin örnek alacağı çok kıymetli bir insan..Allah hayırlı, sağlıklı ömürler nasip etsin.