Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Murat 124 sevdalıları Bilecik'te bir araya geldi.
  • Facebook da Paylaş
Murat 124 sevdalıları Bilecik'te bir araya geldi.
  • 10-07-2018
  • 0 yorum
  • 6385 okunma
Türk tüketicisine yerli bir otomobil sunumunu vurgulamak için 1971 yılında Tofaş'ın Bursa Fabrikasında üretimine başlanan ve günümüzde bir ekol haline gelerek klasik otomobil ailesine dahil olan Murat 124'ler Bilecik'te buluştu.

Son dönemlerde özellikle klasik otomobil düşkünlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan Murat 124 sevdalıları, Bilecik'in Osmaneli ilçesinde buluştu. 
Bundan 5 yıl önce sosyal medya hesabında bir araya gelerek “Murat 124 Sevdası” adında kulüp kuran Murat 124 sahipleri, her yıl Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinde bir araya gelerek kamp yapıyorlar. Geçtiğimiz yıl Bilecik Göl Park’ta bir araya gelen Murat 124 Sevdalıları 2018 yılında Osmaneli Belediyesine ait İçmeler Tesislerinde bir araya gelip kamp yaptılar. 
Murat 124 Sevdası Kulübünün üyesi ilçemiz esnaflarından Muhammet Öztürk'de etkinliğe ilçemizden katılan isimler arasında yer aldı. Muhammet Öztürk Kızılcahamam Habere yaptığı açıklamada şunları söyledi. “Öncelikle bizlere ev sahipliği yapan Osmaneli Belediye Başkanı Sayın Münür Şahin’e çok teşekkür ediyoruz. Burada Murat 124 sahibi olanlar değil, Murat 124 Sevdası olanlar bir araya geldik. Kızılcahamam-Çamlıdere Murat 124 ve 131 gurubu olarak beş araçla katıldık. 5 yıldan buyana bu etkinliği devam ettiriyoruz. İnşallah önümüzdeki yıllarda da devam ettireceğiz" dedi.

Bilecikte yapılan etkinliğe Türkiye'nin değişik bölgelerinden 150’ye yakın Murat 124 ve 131 araç katıldı. Kahramanmaraş’tan, Adana’dan, Ordu’dan, İstanbul’dan, Kocaeli’den, Bolu’dan, Düzce’den, Ankara’dan gelen Murat 124 Sevdası kulübü üyeleri 3 gün boyunca Osmaneli İçmeler Tesislerinde hem yeni dostluklar edindiler, hem de var olan dostluklarını perçinlediler” dedi.

Etiketler : Murat - 124 - sevdalıları - Bilecik'te - bir - araya - geldi. -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın