Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Muhittin Güney 2015 yılı takvimi dağıttı
 • Facebook da Paylaş
Muhittin Güney 2015 yılı takvimi dağıttı
 • 30-12-2014
 • 7 yorum
 • 5644 okunma
Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney 2015 takvimi dağıttı

Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin GÜNEY, Kızılcahamam Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İLHAN, Başkan Danışmanı ve Genel Koordinatör İhsan TAŞER ve Kızılcahamam Belediyesi Meclis Üyeleri ile birlikte tam kadro esnaf ziyaretlerine devam ediyor.
Belediye Başkanı Muhittin GÜNEY esnaflarımızın sorunlarını ve önerilerini iş yerlerinde ziyaret ederek dinledi. Kızılcahamam Belediyesi tarafından hazırlanan 2015 yılı takvimlerini de esnaflara hediye eden başkan bu ziyareti ilçe esnafı tarafından memnuniyetle karşılandı. Esnaf Başkana çalışmaları için teşekkür ederken, işyeri sahipleri, başkan ve meclis üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.
Belediye Başkanımız Muhittin GÜNEY, yaptığı açıklamada “kendisinin sık sık esnafımız ve vatandaşlarımızla bir araya gelerek sohbet ettiğini, onların öneri ve şikâyetlerine anında çözüm üretmek için gayret ettiklerini” söyledi. Güney ayrıca ilçe halkına ziyaretler esnasında gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.

Etiketler : Muhittin - Güney - 2015 - yılı - takvimi - dağıttı -
YORUMLAR
 • KIZILCAHAMAMLI   31-12-2014 10:02

  Sayın veysel Bayram nezamandan beri akp nin davulcusu olduğun belli rahmetli Adem beye demediğini bırakmamıştın, neden arsa işini çözememiştin herhalde, ama belliki Muhuttin bey ve yönetimiyle çözmüşsün

  0

  0

  • E.Yılmaz   01-01-2015 11:55

   Veysel amcanın 41 yılık ve arsa komşuyum. Çok doğru Adem başkan bizim arsaya 8 kat ruhsatını iptal etti. Aynı anda Özdemir Gülşen ve pek çok apartmanı apartmanlarını 8 kat olarak yaptırdı. Coşkun Ünal bizim arsaya 8 kat ruhsatını vermedi. Aynı anda elit sitesine 10 kat şu an adı belli olmayan iki apartmana 11 kat ve pek çok 9 kat apartmanlar yaptırdı. Doğru söyleyeni 9 mahalleden kosalarda Devem Veysel amca devam

   0

   0

  • Veysel BAYRAM   31-12-2014 23:11

   KIZILCAHAMAMLI Seni rahatsız eden konuyu yazabilseydin daha iyi olurdu ! Etrafta 10 - 10+1 - 11 - 13+1 emsali oluşmuş mu? oluşmuş. Olmayanı istemek bize yakışmaz. olanı garip gurabaya vermeyene yakışmadı yarında yakışmayacak. Keşke benim yasal isteğimi konu edeceğine YAZIMDAKİ seni rahatsız eden konuyu yazacak kadar yürekli olabilse idin. Bende cevabını seve seve bir kez daha yazsa idim.

   0

   0

 • Veysel BAYRAM   30-12-2014 22:56

  Önce özetin özeti iki kıssa; ”Firavun HZ İBRAHİM (a.s) ateşe atmak için dev bir ateş yaktırır. Ateşin ne için yakıldığını bilen Karınca ateşi söndürmek için su taşır, yılan ise ateşi harlamak için elinden geleni yapar” ve “”2004 -2009 döneminde böylesine birlik beraberlik ve vatandaşla kaynaşma imkânına sahip olamadığımız için 2009 Yerel Seçimlerinde Belediyemiz (kendi ellerimizle) YOL KAZASINA UĞRADI. *** -- T.C.’de TBMM içi Ana yavru ve serçe muhalefet ve tabela partilerinin liderinin ve yerel yönetimlerde söz sahibi olanlarının genel siyasetinin/anlayışının; “(hâşâ) İSLAMIN, MÜSLÜMANIN, VATANIN, DEVLETİN, DEMOKRASİNİN, KÜÇÜLMESİ, İTİBAR KAYIP ETMESİ ve hatta BATMASI PAHASINA” yasamayı yürütmeyi yargıyı ve dördüncü olarak Yerel Yönetimlerimizi suni gündemlerle meşgul ederek, tahriklerle minder dışına çekerek; siyasi gücünü kullandırtmayarak hizmetlerini engellemek, zamanlarını boşa geçirtmek ve ilk seçimlerde kendilerine 3’lü 5’li koalisyonlarda o,5 de olsa temsil imkânı sağlamak üzere olduğunu bugün şehirdeki köydeki mandıradaki dünyadaki her vatandaş görmüştür.**** --- Bu gerekçelerle, Belirlenen Gündem yerine BELİRLEDİĞİ GÜNDEMİN ARKASINDAN KOŞAN, SİYASİ İDARİ (“ÜÇLÜ OLMANIN”) VB GÜÇLERİNİ SONUNA KADAR KULLANAN SİYASETCİNİN BAŞARI ORANI % 100O (BİN). Olduğunu bugün şehirdeki köydeki mandıradaki dünyadaki her vatandaş görmüştür *** 2015 Genel Seçimlerinde ANAYASAYI TEK BAŞINA DEĞİŞTİRECEK SAYIDA MİLLETVEKİLİ SAYISINA KAVUŞMAK İÇİN,; ASİL TÜRK MİLLETİNİN, KIZILCAHAMAM HALKININ, MAZLUM; FLİSTİNLİ, ÇEÇENİSTANLI, PAKİSTANLI, AFGANLI vb. MÜSLÜMANLARIN ve TÜRKLERİN vede İNSANLIĞIN sizlere çok ama pek çok ve sizlerin çalışmalarınıza çok ama pek çok ihtiyacı vardır dilek ve temennisi ile. Yolunuz bahtınız açık Allah (C.C) Yâr ve yardımcınız olsun.

 • salih demir   30-12-2014 09:01

  esnaf hangi çalışmalarından dolayı teşekkür etti acaba? Her yere fotoğrafını bastırıp eski başkanın izinden gittiği için mi?

 • ali   30-12-2014 08:32

  mustafam ne çalışması yaptı benim mi gözüm görmüyor yoksa ben körmüyüm kızılcahamam belediyesini yaptığı bir iş göster ha tuvalet porejesi hariç

  0

  0

  • ALİ 2   31-12-2014 13:17

   valla adaşım elinden öpmek lazım senin

   0

   0

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın