Ana Sayfa  /  Spor  /  Milli Yüzücüler Kızılcahamam'da kamp yaptı
 • Facebook da Paylaş
Milli Yüzücüler Kızılcahamam'da kamp yaptı
 • 09-08-2010
 • 4 yorum
 • 5752 okunma
Ankara Üniversitesi 13 + A yüzme takımı Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde kamp yaptı.
Ankara Üniversitesi 13 + A yüzme takımı Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde kamp yaptı. 
Futboldan sonra yüzme kamplarına da ev sahipliği yapmaya başlayan Kızılcahamam'da Ankara Üniversitesi 13+A yüzme takımı, Kirmir yarı olimpik yüzme havuzunda kamp yaptı.   
Türkiye Milli Takım yüzücülerinden ve 400 metre karışıkta Türkiye birincisi Öykü Özçelik, 100 metre kelebekte Türkiye rekortmeni Nida Ediz Üstündağ ile İpek Ayaşlı ve Buğra Özbay gibi milli sporcuların da bulunduğu 20 kişilik yüzücü kafilesi bir hafta boyunca milli takım çalıştırıcısı Murat Özdoğan başkanlığında sezona hazırlandı.
İlk kez bir yüzme takımının ilçelerinde kamp yaptığını belirten Kızılcahamam Belediye Başkanı Coşkun Ünal, ''Kızılcahamam'da havuz temel bir ihtiyaçtır, bu yapılınca çok daha iyi anlaşılmaya başlandı. Halk Eğitim Merkezi ile birlikte açtığımız yüzme kurslarına her yaştan yüzlerce kişi kayıt yaptırdı ve bu kısa sürede 500'e yakın kursiyerimiz halen kurslarımıza devam ediyor.Kızılcahamam bundan böyle yüzme takımlarının vazgeçemeyeceği mekanlardan bir tanesi olacaktır'' dedi.

Milli Takım Antrenörlerinden Murat Özdoğan da tesislerden çok memnun kaldıklarını dile getirerek Kızılcahamam'ın önümüzdeki yıllarda yüzme takımlarının vazgeçemediği kamp yerlerinden biri haline geleceğini söyledi.

 

YORUMLAR
 • çilekeş   09-12-2010 19:05

  yuzuculer bile süper

 • Kazım Şenol   13-09-2010 15:24

  Sayın Başkandan acilen Acupark yapmasını bekliyoruz yapılmasına karşı çıkanları şiddetle kınıyorum gözlerini azcık açıpda bir çevresine bakmasını istiyorum durmak yok yola devam

 • eren   12-09-2010 00:16

  sen kimsin çam şeytanı bilip bilmeden konuşma o 13 yaş

 • ahmet   11-09-2010 08:21

  buraya havuz olmaz diyenler ne öldü iiiiiiii miili yüzme takımı k.hamama gelmiş hemşerim herkes siz kadarmı biliyo 81 il varken ilçeye geliyorlar

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın