Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  MHP sahaya indi seçim çalışmalarına başladı
 • Facebook da Paylaş
MHP sahaya indi seçim çalışmalarına başladı
 • 01-01-1970
 • 19 yorum
 • 5855 okunma
Kızılcahamam MHP İlçe teşkilatı ikinci saha çalışmasını önceki gün yaptı. Köy ve esnaf ziyaretlerinin yapıldığı seçim çalışmalarında, Semer, Yukarı Çanlı, köylerinde çevre köylerin (Semer, Orta, Eğ. Kuzören, Başköy, yukarı çanlı, hıdırlar, kasımlar ve İğceler köyü muhtarları ve köylülerin katılımı ile bir toplantı yapıldı.

 

Kızılcahamam MHP İlçe teşkilatı ikinci saha çalışmasını önceki gün yaptı. Köy ve esnaf ziyaretlerinin yapıldığı seçim çalışmalarında, Semer, Yukarı Çanlı, köylerinde çevre köylerin (Semer, Orta, Eğ. Kuzören, Başköy,  yukarı çanlı, hıdırlar, kasımlar ve İğceler köyü muhtarları ve köylülerin katılımı ile bir toplantı yapıldı.

Toplantıya MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz, İlçe Başkanı Uğur Tekin, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Peksarı ve İbrahim Duman ile İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Kızılcahamam’da ise Orman işletme müdürlüğü ziyaret edilerek çalışanlar ile sohbet edildi. Daha sonra Çam taksi ziyareti edilerek taksici esnafının sorunları ele alındı, MHP heyeti daha ziraat odası ziyaret edilerek tarım ve hayvancılık politikaları değerlendirildi, saha çalışmalarında son olarak Belediye Başkanı makamında ziyaret edilerek belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Ardından MHP adana milletvekili Seyfettin Yılmaz büyükşehir yasasının sakıncaları, 2b uygulamasının yanlışlıkları ile terör meselesini anlattı. Köylülerin sorunlarını dinledi.

MHP ilçe başkanı Uğur Tekin, toplantıda yapmış olduğu konuşmada “geç kalınmış ziyaretler olduğunu belirterek herkesten özür diliyoruz hakkınızı helal edin bundan sonra daha sık bir araya geleceğiz” dedi. İlçe başkanı konuşmasına şöyle devam etti. “ilçe merkezimizde ve köylerimizde sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız bundan şüpheniz olmasın, biz Kızılcahamam’da serbest muhasebeci mali müşavirlik yapıyoruz büromuz ilçe teşkilatımızın altında telefonumuz her zaman açık 7 gün 24 saat hizmetinizde ve emrinizdeyiz. Kızılcahamama ve köylerimize elimizden geldiğince gücümüzün yettiğince dilimizin döndüğünce hizmete hazırız.

Çünkü Kızılcahamam Allahu Tealanın bütün yer altı ve yerüstü zenginliklerini bahşettiği Anadolu’nun en güzel yeri, bu ilçede ilçe merkezi, beldemiz ve 104 köyümüzün tamamı Müslüman ve Oğuz türküdür. Belki böyle bir belde yok denecek kadar azdır. Buralara hizmet etmek bizlere şeref verir.

MHP genel merkezi Kızılcahamamlılara her zaman temsil yetkisi vermiştir. Partimizin MYK sinde 3 Kızılcahamamlı var. Mecliste bir Milletvekilimiz var.

Geçmiş dönemlerde partimize özellikle 99 seçimlerinde fevkalade destek verdiniz bölgede bizi birinci parti yaptınız dedi. Büyükşehir yasası, 2b uygulamaları ve teröriste yapılan pazarlıktan rahatsız olduğunuzu biliyoruz” dedi.

MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz ise yaptığı konuşmalarda,   Büyükşehir yasasının sakıncaları  2b uygulamasının yanlışlıkları ile  terör meselesini PKK ile yapılan pazarlığı anlatarak şunları söyledi.  

AKP CHP seçim beyannamesinde gittikleri yerlerde bu sıkıntı olduğu için üç partinin ittifakıyla iki benin çözülmesi gündeme geldi. Fakat ayrıştığımız konu şu oldu Hükümet 2/B gelir getirmek amacıyla bu cari açık var bunların kapatamadığı cari açık var dış borçlar var bunları kapatmak için burayı bir gelir kapısı gördü. Bizde dedik ki burayı gelir kapısı görmeyin. Bu köylülerimiz zaten sıkıntı içerisindeler. Hayatlarını zor idam ettiriyorlar zaten köylerde yaşam şartları zor olduğu için köylerden kentlere doğru çocuklar taşeron firmalarda işçi

Gelin bu 2-B alanlarını özellikle orman köylülerimize biz bunları bedava verelim ha illaki para almak istiyorsanız bu işi resmileştirelim istiyorsanız çok cüzi miktar yani dokunmayacak şekilde % 5  %10 gibi rayiç bedelde köylümüze de dokunmasın çünkü siz bunları şey olarak görüyorsunuz dedim dedi

Etiketler : MHP - sahaya - indi - seçim - çalışmalarına - başladı -
YORUMLAR
 •    22-03-2013 12:09

  Kardes gözün körmu senın? K.hamamı akp zamanında goz onune al bırde sımdı? tozun topragın ıcınde kazada gezıyodun? Mutlumuydun bı alt yapı yapan adem beyle?

 • ali çoşar   22-03-2013 08:45

  koyu mhp li olduğun belli davut çoşar amcam saygılar.

 • ahmet   21-03-2013 20:55

  iyi hizmet edilen iyi hizmet götüren olmanız lazım köylüyü unutmamalısınız bu köylüler vaktinde cok ders verdi siyasetçilere ona göre..

 • KaN   21-03-2013 18:53

  Burası akp Türkiyesi mutlumusun yüzde ellı bugunku olaylardan sonra?

 • Desert   21-03-2013 18:42

  Onu bunu anlamıyorum kardesımde, en kısa örneği bugunku nevruz kutlaması bir tane Türk bayrağımız yok, hem Kendini bu ülke üzerinde görmeyen sözde kürdistan denen nerenın .... sıysa bılınmez oyle sahısların elınde benım sanlı bayragımın ısı yokturda. Bazı kendını bılmez sahıslar yazıyor hanı K.hammın borcuydu hızmetıydı bılmem neyıydı değilmi k.hamamda hızmette var yok degıl herneyse, don bı bak ulkene ne olmus bıtmıs ne goruyosun ne hale gelmış ulken, 29 ekımı kutlayan bıze panzerler polisler mudahale etsın, Dıyarbakırdakı nevruzda Pkk lehıne öcalen lehıne sloganlar atılsın serbest, Biz ülkemızı savunsak suc bee kardesım yazıyon burayada senın savunduğun ıktıdarın eserı değilmi bu Ulkenın hali, Ülkede kürt olmak daha bı değer görür oldu, Türk olmak suz yavas yavas alıştırıyorlar Türklerın uzerinde uyguladıkları stratejı o kadar basarılı gıdıyorkı ne diyoruz bılıyomusun, bugun şehidimiz var normal alıstık hergun vermeye, Pkklılar okul basmıs normal askerıme saldırmıs normal, camıne saldırmıs normal, zerdusluk dıye bı dın cıkarmıslar normal. 10 sene oncesıne gelellım kürtler yolda ikinci kanalda yanı kürtce konusup gezemezdı sımdı serbest, bu özgürlük felan değil ustam bu ülkenın bölüneceğinin sesleridir. Bu ülkeyi kim bu hale soktu madem yazıyozun k.hamamın borcu hızmetı benı ılgılendırmez arkadas ben hızmete bakarım hızmette dedıgım gıbı var sen k.hamamı bırak dön ülkene bak. Oraya yazmıssın kızılcahamam aleyhıne o zaman sende bu ülkeyı bu hale nedenkım ne ıcın soktu onu bıze acıkla?

 • Vatandaş   21-03-2013 12:01

  Öcalanı asamadınız diyen şahsiyetler ne oldu şimdi kış uykusunamı yattınız arkadaş? Soruyorum sana akp camıası asıyor kesıyor bıcıyor niye asamıyor 10 yıldır ıktıdar niye asamıyosunuz? Nıyemı soyleyım ben sana Almanyadakı hoca efendınız ızın vermıyor buna ordakı sahıs bu sene chp mhp iktidar olacak dese emın ol olur. Tayyıp erdoğanın en korktugu yerde almanya ve amerikadır. Soruyorum sana ya niye asamıyorsunuz 10 yıldır iktidar sizsiniz? Apoyu yakalayan komutanların hepsi içerde niye susturuldular çünkü o adamlara konuşturma sansı vermediler kalmışşsınız birde orduya atayacak komutan kalmadı tabı ne sandın teröristi dışarda milliyetcısı ıcerde olandan ne beklersın. Ha su lafımı unutma 10 yıl sonra ömrümüz varsa görürüz başka iktidar gelsin bu ülkeye buna sebep olanların hepsini vatan hainliğinden idam ederler göreceksin bunu. Ya havaalanında amerika almanyaya kaçarken yakalanırlar yada bi kodeste. Kimsenın yanına kalmaz arkadas bunlar kimsenın Allahın gazabı büyüktür

 • Nesrin   21-03-2013 11:47

  Bu ülkeyi akp bu hale soktu eseriyle övünsün, Kürt Türkten daha üstün saygı görür oldu Akp durmak yok yola devem uyu ey millet uyu nasıl olsa sonumuz hüsran olacak. Atalarımız tekrar hayatta olsa İstanbulu Anadolu feth etmişler iye katlıam cıkarırdı

 • hüseyin   21-03-2013 11:30

  Iyi çalışma yapmışlar tabi bazı köylere giremeselerde.

 • Kızılcahamam'lı   21-03-2013 09:42

  saygı değer kızılcahamlılar mhp iktidarını ve iktidar ortaklığını daha önce ne yazıkki görenlerdenim.amerikanın yakaladığı terörist başını teslim alıp yerine yerleştiren mhp hükümeti şimdi niye asılmıyor nidalarındalar.madem asılacaktı niye o zaman asmadınızda adaya yerleştirdiniz.neden ve kimden çekiniyosunuz.siyasetinizi de bir taraflardan korkunuza mı sesinizi çıkarmıyorsunuz.Delikanlı olun biraz gerektiğinde sayın Başbakanımız gibi yumruğunuzu masaya vurup sesinizi yükseltebilin.Kızılcahamam belediyesini yürüttüğünüz gibi Türkiye'yide yönetmeye çalışırsanız O Ülkemin vay haline o zamanda şimdi Kızılcahamam'da olduğu gibi (akçakese'liler ve mhp'liler ihya oldu) o zamanda yine sayısı giderek azalan kendini ülkücü ve milliyetçi sanneden taraf ihya olur.Bırakın bu boş vaatleri yapacaklarınızı anlatın.Kandırmayın benim vatandaşımı ve köylümü.Belediye seçimlerinde kalın bir proje kitapcığı vardı Coşkun başkanın bu vaatlerden kaç tanesini yaptı.yollara taş döşemekten başka ne yaptı.Geçen sene ramazanda attığı 7 temel atma törenindeki projelerin kaç tyanesi yapılıyor.Bırakın boş lafları KANDIRMAYIN VATANDAŞIMI VE KÖYLÜMÜ

 • 06 Alperen 06   20-03-2013 23:31

  Salı günü Bahçeliyi dinledim teröristleri Ergenekoncuları darbecileri cesaretlendiren grup konuşmasında. MHP daha son sözünü söylememiş. Arkadaş her hal unutkan biri. Bari Ben hatıllatayım Bahçeli ve MHP’liler siz sonsözü Ecevit’i Başbakan Ahmet Necdet Sezeri Cumhurbaşkanı yaparken Apo itini asmayıp beslerken. Merve Kavakçıyı İslami temsil ediyor diye meclisten kovarken. Nesrin Ünal’a başını açtırırken 30 bankayı boşaltırken Türkü IMF’ye satarken vs.vs.vs. söylediniz. Uyan K.Hamamlı Uyan. Gidin üççün Belediyeye belediye önüne belediye işletmelerine gerçekleri gözünüzle görün. K.hahamamda yöresel MHP’Lİ İMF temsilcilerine teslim edilmek üzere. Uyan K.Hamamlı Uyan. Bir bit için yorgan yakılmaz varmasınız 10 ay sora Kızılcahamam Belediyesini de MHP İMF sinden kurtarmaya, Yazıklar olsun bunlarla işbirliği yapan sahte Alperenne

 • kızılcahamamlı   20-03-2013 21:24

  öncelikle saygı ve selamlarımı sunarım bir akpli olarak mhpnin calısmalarını cok begeniyor ve kendimizden utanıyoreum bizim yönetimde 3 tane hanzo var cıkıyo ön pilana iş yapacak vadtandaslarada engel oluyorlar abi siyasette yırtık olacaksın anlamıyorsan bırak be yeter artık ac gözünü sefa ekibini kur cık yola zaldır zuldur adamları bırak şimdiye kadar nereye gittin helal olsun mhpli arkadaslarımıza

 • avni   20-03-2013 20:38

  Birlik beraberlik güzel ama gelenler arasında eksiklik var.Bölgenin sevilen siması sayın isa sever bey niye yok burada ayıp ama yaptığınız.

 • sayın ilçe başkanım uğur bey   20-03-2013 19:38

  bu hazine arazisine gecekondu yapıp sonra zengin olan kişilerin durumuna benzer.yasalara saygılı vatandaşların suçu nedir. 2/b arazisini kullanan vatandaşlara gerçek ederi ile satılmalıdır.hatta devlet yasalara saygılı vatandaşları çağırıp bedava iki ,üç dönüm yer vermelidir. hatta bir bölge insanına o bölgedeki 2/b arazilerini isteklilere eşit olarak satmalıdır. yoksa 2/b zenginleri oluşacaktır. örneğin akdeniz sahilleri .çok öneri vardır. farklı metotlar vardır.

 • Turan   20-03-2013 18:34

  Dikkatinizi cektimi bilmeyiz ama Kızılcahamamda Mhp yönetimi hep halka esnafa köydeki vatandaşlarımıza yönelip derdini dinliyor care olmaya çalışıyor. Akp camiasında ise Sefa bey BBP partisine, yoldan şikayetci olan esnafa, veyada Devlet hastanesinde bir kaç Mhp düşmanı olanların yanına gidip K.hamam belediyesini karalamak aleyhine haber yapıyor, oy toplamaya çalışıyor. Ama sunu unutmayın Türkiyenın hali ortada içler acısı doğudan 100 pkklı gelip ankarada yer basıyor, kendi şahsıma ve biz diyelim erkeksek 100 kişi toplayıp diyarbakırda bi yer basalım varmı o yürek? Basabilirmiyiz. Devlet kimin yanında olur onların. Adam polisi yaralıyor gasp hırsızlık bilmem ne yapıyor, molotof atıyor askerine nezarette 1 gün kalıp serbest ya ben sen o yapsa aynı hareketi en az 2 yıl. Bizim milletimizde eskisi gibi dayanışma kalmadı arkadaş, Kürtler nasılda birbirlerine bağlı değilmi şuanki iktidardan nasılda cesaret alıp bize kafa tutmaya başladılar, şurda bi kavga var deseler toplu giderler, şurda suna su olmus deseler toplanırlar. Ya biz yolda yaralı biri görsek kafamızı cevirip gidiyoruz değilmi bi kavga olsa dönüp bakmıyoruz bile bize ne kardesım diye. İşte Türk milletinden bunları sildiler arkadas bağlılığımızı bütünlüğümüzü yavas yavas kaybediyoruz ama alıştıra alıştıra kimse bunu inkar edemez gözümüz körde değil kulağımız sağır. Şu bi gerçek Akp camıası bu Ülkeyi bu hale soktular baska bi iktidar gelsin bu ÜLkeyi toplaması çok zor olacak insallah o zaman iş işten geçmiş olmaz. Allah Türkü korusun ve yüceltsin kafir ve şeytanın yolundan giden kendi şahsı uğruna ata topraklarını hiç sayıp Türklüğü ve dinimizi dünyaya rezil etmeye çalışan şeytanlardan korusun amin. iyi akşamlar. Yayınlarsan sevinirim...

 • mustafa pak   20-03-2013 14:06

  adamlar çalışıyor abi taktir etmek lazım daha seçimlerede çok var akp ne yapıyor seçin zamanı bizi kandırmaya çalışıyor

 • durali   20-03-2013 12:49

  Akp köylüsünü mağdur bırakır seçim zamanı hatırlar bu adamlar 7/24 bu köylere gelmiş insanlardır köylünün yanındadır.Yönetim bu yönetim görsün bazılarının gözü.

 • Vatandaş   20-03-2013 12:03

  Son ağaç kesildiğinde, Son nehir kuruduğunda, Son balık avlandığında, İşte o zaman paranın yenmediğini anlayacaksınız… Sata sata anasını ağlattınız tamamen çıkar içindesiniz ama Allahın gazabı büyüktür yanınıza kalmayacak... Sürec dedin Türklüğü unuttk İslam dindar gençlik dedin gençlerimiz dinini unuttu. Hala uyanma ey halkım Türkite bölündüğündemı uyanacaksın? Çıkar şu at gözlüklerini Sen 3 kıta 7 denıze hüküm süren Osmanlının torunu neydin ne oldun dön bi aynaya bak

 • aydın   20-03-2013 08:35

  Aktif bir yönetim köylüsünü unutmuyor darısı diğerlerine.

 • ahmet   20-03-2013 08:28

  Seçim çalışmaları için güvem bölgemize geldiniz hayırlı uğurlu olmasını cenabı Allahtan niyaz ederim.Bundan sonra buralara bu kadar rahat gelebileceğinizi tahmin edemiyorum çünküm ekibinizde bizim buraların en çok sevilen simasını göremedik.O olmazsa buralardan size hayır yok hemde hiç zahmet edipte buralara kadar gelip masraf etmeyin bence. Hayırlara gelsin bakalım yoksa sizden ayrılıp sbaşka partiyemi geçtiki acaba onuda duymadık.Böyle bişey varsa yakında kokosu çıkar heralde.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın