Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  MHP ilçe başkanından ASKİ'ye sert tepki
 • Facebook da Paylaş
MHP ilçe başkanından ASKİ'ye sert tepki
 • 07-09-2017
 • 4 yorum
 • 5763 okunma
MHP'nin çiçeği burnunda ilçe başkanı ASKİ'ye sert tepki gösterdi

 Milliyetçi Hareket Partisinin çiçeği  burnundaki ilçe başkanı ASKİ'nin fatura tahsilat ve abone merkezine tepki göstererek, "vatandaşı parası ile rezil etmek diye buna derler " dedi.

MHP İlçe Başkanı Muzaffer GÖKMEN yaptığı açıklamada şunları söyledi " Kim yada kimler tarafından bilinmez ama buna hizmet deniliyorsa bu hizmet yaşlı Ayşe teyzemi çok kızdırıyor.104 köyün 104'ü de bu eziyete dur demeyen yetkililere veryansın ediyor.

Geçtiğimiz yerel seçimlerde hizmet adı altında mıdır yoksa ; seçim sonucunu değiştirmek için kaybetme korkusuna kapılmış kişiler tarafından yapılan,ani Büyükşehirler yasası sonrasında ,köylerimiz mahalle olmuştur.Bunun sonrasında anlam veremediğimiz bir sürü değişiklikler karşımıza gelmiştir.Bunların başında dedelerimizin ve büyüklerimizin bin bir zorlukla kendi emekleri karşılığında ihtiyaçlarını gidermek için getirdikleri sularına sayaç takılmıştır.Birde üstüne alay edercesine şehrin en uzak yerine ödeme noktası konulmuştur.

Kısaca örnekleyecek olursak;Gümele de ki Mümtaz amca köy servisine biniyor ve belediye binasının arkasında ki durağında iniyor.Elinde bastonu ile belediye binasının önünden geçiyor 2 km'lik bir maratondan sonra ödeme noktasına ulaşıyor.Ve daha sonra köy servisinin bulunduğu yere gitmek için aynı yolu belediye binasına baka baka , başka ihtiyaçlarının gideremeden mahallesine (köyüne ) geri dönüyor.

Aynı matematik  denklemlerinde sorulan sorulara benziyor. Ama bu sefer cevap anahtarı vatandaşta.Sonucunu ilk fırsatta en iyi şekilde benim vatandaşım verecektir.Bakalım Büyükşehir ve ASKİ yöneticileri bu eziyetin ne zaman farkına varacaklardır Biz bu işin takipçisi olacağız 

 

                                        Muzaffer GÖKMEN

                                     MHP K.Hamam İlçe Başkanı

Etiketler : MHP - ilçe - başkanından - ASKİ'ye - sert - tepki -
YORUMLAR
 • sahici   09-09-2017 00:33

  ne kadar duyarlı bir yaklaşım.Çok önemli bir konuya değinmişsiniz tebrikler.Keşke aski kapıda tahsilat yapsa, bütün dertlerimiz sorunlarımız sona erer.

 • Levent   07-09-2017 23:45

  Muzaffer hocam ilçenin sorunu aski ödeme noktası mı. Ödeyecek adam postaneye bankaya gene öder. Otomatik ödeme verir bişey yapar. Daha kaliteli ve elle tutulur muhalefet bekliyo insanlar partimizden

 • ahsen   07-09-2017 20:31

  onu mahalle olurken Büyükşehire bağlanırken söyleyecektiniz efendi.

 • Köylü Amca    07-09-2017 10:23

  sevgili editör bilki yayınlayamayacaksın ama yinede yazıyorum başkan aski takipcisi olacakmış aski deki abilerine sormadan bunu nasılyapıyor bilemiyorum çünkü abileri köyküle saat bağladılar çok iyi oldu yoksa sular boşa akıyordu aski nereden para almıyorki köylüden almasın sadece her aboneden okuma bedeli 5 tl alıyor kolaydeğil köye kadar gidiyor yaşlılara bağırıp çağırıyor bunlar hep para çünkü köykü millerin efendisi aksi elemanları çok daha büyük onlar herşeyi bilir amanha dikkat etsin başkan yoksa köylüler susuz kalırlar oy zamanı su parası yok derler tamam olur biter fazla karıştırmayın yoksa haaaa kimse tutamaz kaybolur gidersiniz

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın