Ana Sayfa  /    /  MHP den istifa edenler nereye gidiyor
  • Facebook da Paylaş
MHP den istifa edenler nereye gidiyor
  • 27-01-2007
  • 0 yorum
  • 5555 okunma
Milliyetçi Harekat Partisi'nde deprem gibi istifa. MHP'li muhalif eski milletvekilleri partilerinden istifa etti. Peki kim bu vekilller ve nereye gidecekler?

MHP’li muhalif eski milletvekilleri, partiden istifa etti. İstifa edenler yarın bir açıklama yapacak ve BBP’ye geçeceklerini duyuracak.

Yarın da kamuoyuna bir bildiri yayınlayarak açıklama yapacakları öğrenildi. MHP’nin önemli isimlerinden Namık Kemal Zeybek, Hasan Basri Coşkun, Vedat Çınaroğlu, Hüseyin Arabacı, Bekir Ongun’un da aralarında bulunduğu bir grup, MHP’den istifa ettiler. Partiden istifa edenlerin bazıları pazar günü BBP’ne katılacak.

BBP’nin Keçiören Halil İbrahim Sofrası’nda Pazar günü 11.00’de düzenlenecek katılım töreninde MHP’den istifa edenler yanında DYP, ANAP’tan da istifa eden isimler de partiye katılacaklar. Uzun süre yeni parti kuracağı belirtilen İlhan Kesici’nin de BBP’ye geçeceği Ankara kulislerine yayıldı.

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, “Bakanlık görevinde bulunmuş, milletvekilliği yapmış çeşitli siyasi partilerden arkadaşlar partimizi katılacaklar” dedi.

Etiketler : MHP - den - istifa - edenler - nereye - gidiyor -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın