Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Mevlit Kandili Özel Programı Bugün Çam Otelde Yapılacak
  • Facebook da Paylaş
Mevlit Kandili Özel Programı Bugün Çam Otelde Yapılacak
  • 28-11-2017
  • 0 yorum
  • 6010 okunma
Haber Tur şirketinin yönetim kurulu başkanı hemşehrimiz bölgemiz iş adamı Seyfullah KÖKEN Kızılcahamamlılar ile Buluşuyor

Bölgemiz İşadamı, Türkiye'de dini turların lideri, HABER TUR Şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı, Ankara Ticaret Odası Turizm Komitesi Başkan Yardımcısı Sn. Seyfullah KÖKEN, Alemlere rahmet Hz. Muhammed’in (SAV) dünyaya teşrifleri olan Mevlid Kandili münasebetiyle Kızılcahamamlı hemşerileri ile birlikte düzenleyeceği KIZILCAHAMALILAR BULUŞMASI’na hemşerilerini davet ederek şöyle söyledi:

Peygamber Efendimizin dünyaya teşriflerinin yıldönümü olan Mevlid Kandili münasebetiyle,  memleketimizde, hemşerilerimizle beraber bu anlamlı geceyi kutlayıp, Kızılcahamam'da hoş bir seda bırakalım istedik. Zira, saygıdeğer hemşerilerimizle birlikte biz büyük bir aileyiz.

Geçtiğimiz yıllarda Kızılcahamam Belediyemiz işbirliği ile umreye götürdüğümüz hemşerilerimize bilgilendirme seminerleri düzenlemiştik. Bu seminerlere katılan misafirlerimizin gözlerinde bu coşkuyu ve samimiyeti hissetmiştik. Büyük buluşma için Peygamberimizin dünyaya teşrif ettikleri  Mevlid Kandil Gecesini tercih ettik. Öte yandan, bu buluşmanın çerçevesini sadece Kızılcahamamlı hemşerilerimizle sınırlandırmak yerine, daha da genişleterek Kahramankazan ve Çamlıdereli hemşerilerimizin de teşrifleriyle tüm YABANABAT Diyarını kapsamasını arzu ettik. Çünkü bu kutlu gece, tüm Yabanabatlı hemşerilerimiz ile aynı çatı altında bir araya gelip, dualarımıza tek bir ses ile AMİN diyeceğimiz bir gecedir. 

Tek gayemiz, Allah rızası ve  Yabanabatlı hemşerilerimizin duasını alabilmektir.

Geceye destek veren Sn Kaymakamımız Mehmet YILDIZ, Sn İlçe Müftümüz Selçuk KILIÇBAY beylere, etkinliğimize teşrif eden Kahramankazan, Kızılcahamam ve Çamlıdereli tüm hemşerilerimize, bizlere kapılarını açarak Yabanabatlı hemşerililerimizle buluşmamıza vesile olan Çam Oteli Yönetimine ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

 
Biliniz ki Kızılcahamam halkı bizi bağrına bastığı sürece çok daha büyük projelerimiz hazırdır.


Tüm Kızılcahamamlı hemşerilerimizin  en güçlü dayanağımız olan Rabbimize emanet ediyor, tek bir yürek olarak kutlayacağımız gecenin başta tüm İslam Alemine ve memleketimize hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Haktan niyaz ediyoruz.


Selam ve saygılarımızla.

Seyfullah KÖKEN

Bölgemiz İşadamı.

Ankara Ticaret Odası Turizm Komitesi Başkan Yardımcısı. 

HABER TUR Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı.

(Türkiye'de Dini Turların Lideri)

Etiketler : Mevlit - Kandili - Özel - Programı - Bugün - Çam - Otelde - Yapılacak -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın