Ana Sayfa  /  Okullarımız  /  Meslek Lisesi yıl sonu sergisi lise binasında açıldı.
 • Facebook da Paylaş
Meslek Lisesi yıl sonu sergisi lise binasında açıldı.
 • 10-06-2010
 • 4 yorum
 • 9788 okunma
Kızılcahamam Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile Kız Teknik ve Meslek Lisesi Yıl Sonu Sergisi ve İlçe Bilim Şenliği, Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Konferans salonunda açıldı.

Kızılcahamam Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile Kız Teknik ve Meslek Lisesi Yıl Sonu Sergisi ve İlçe Bilim Şenliği, Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Konferans salonunda açıldı.

Açılışa Kızılcahamam kaymakamı Bilal Çelik Belediye Başkanı Coşkun Ünal, Garnizon komutanı Çağlayan Bozkaya, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Kaya ilçede görev yapan mülki amirler ve çok sayıda vatandaş ile öğrenciler katıldı.

Meslek lisesi konferans salonunda robot gösterisi ile başlayan yılsonu sergisi daha sonra kız meslek lisesi öğrencilerinin sunduğu defile ile devam etti. Defilenin ardından sergi açılışını ilçe kaymakamı Bilal Çelik yaparak sergide yer alan ürünleri yakından inceledi ve öğrencilerden bilgi aldı. Bu yıl yağmur dolayısı ile okul içerisindeki koridorlara açılan yılsonu sergisi okulun iki katında Cumartesi gününe kadar sergilenmeye devam edecek.Sergi dolayısı ile sergi saat 16.00'da müzik programı gerçekleştirildi.

 

Etiketler : Meslek - Lisesi - yıl - sonu - sergisi - lise - binasında - açıldı. -
YORUMLAR
 • kml öğrencisi   11-06-2010 20:02

  bize bir okul bile werilmedi kaç senedir sığıntı gibiyiz. okul werilmediği gibi sergi içinde bulunan hiçbir etkinliğimizi we sergi alanındaki eşyalarımızı koymamışsınız..halbuki hepsi de çok büyük el emeğiydi!!!!

 • Büşra   11-06-2010 19:32

  Kız meslek lisesindeki defileyi gerçekleştiren arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.Elbiselerin hepsi birbirinden güzel.

 • zeynep   11-06-2010 17:00

  arkadaşlar çok özenle hazırlanmıslar.hepsine teşekkürler.

 • Dilek   11-06-2010 15:46

  EDİTÖR: BÜYÜK HARFLE yazılan yorumlar yayınlanmamaktadır. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz...

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın