Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  LYS Sonuçları Açıklandı Birinci Yine İmam Hatipli
  • Facebook da Paylaş
LYS Sonuçları Açıklandı Birinci Yine İmam Hatipli
  • 12-07-2017
  • 1 yorum
  • 7382 okunma
LYS Sınav sonuçları açıklandı. Kızılcahamam Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencisi Hatice GÜNDOĞAN birinci olsu

Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) sonuçları açıklandı. Kızılcahamam Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi öğrencisi LYS' de  aldığı puanla YGS'de olduğu gibi yine Kızılcahamam birincisi olarak Zirveyi kimseye bırakmadı.

Kızılcahamam Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Hatice GÜNDOĞAN YGS sınavında aldığı puanla Kızılcahamam ve İmam Hatip Camiasının gurur kaynağı olmuştu.LYS sınavının açıklanmasının ardından sonuçlar yine değişmedi Hatice GÜNDOĞAN, LYS sınavında aldığı puanla başarının tesadüf olmadığı göstererek yine Kızılcahamam birincisi oldu..

İmam Hatip Liselerinin Sayısal alanda da istenildiğinde neler yapabileceğinin en güzel örneğini veren Hatice GÜNDOĞAN LYS  sınav sonuçlarının açıklanması ile Türkiye genelinde ilk 2 bine girerek büyük bir başarıya imza attı.Kendisine emek veren ailesi başta olmak üzere, öğretmenlerinin emeklerini boşa çıkartmayarak herkesin sevinç kaynağı oldu.

Kızılcahamam'da bir ilke imza atarak İmam Hatip camiasına örnek bir başarı kazandıran Hatice GÜNDOĞAN kendisini yetiştiren öğretmenlerine ve her zaman yanında olan ailesine teşekkür ederek çok mutluyum, bu başarıyı düzenli olarak çalışarak kazandım.Bu çalışmam esnasında okulum ve öğretmenlerim bana çok destek verdiler onların bu desteği beni derslerime motive etti ve güzel bir sonuç aldım tercihimi TIP alanında yapmayı düşünüyorum 

Etiketler : LYS - Sonuçları - Açıklandı - Birinci - Yine - İmam - Hatipli - -
YORUMLAR
  • Abdullah Uslu İşiniz İm   16-08-2017 17:02

    Kurumcu lu ve TÜRKİYE 56. KIZIM. HACETTEPE TIP TAMAM.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın