Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kurtların sofrasında Kızılcahamam muhabbeti
 • Facebook da Paylaş
Kurtların sofrasında Kızılcahamam muhabbeti
 • 01-01-1970
 • 16 yorum
 • 5765 okunma
Kurtların sofrasında Kızılcahamam Maden suyu vardı

Türkiye televizyonlarında gösterime girdiği günden buyana reyting rekorları kıran Kurtlar Vadisi bu hafta yayınladığı 97.bölümünde Kızılcahamam ve madensuyunun reklamını yaptı.

Dizide bir yemek sahnesinde Kızılcahamam Maden Suyu içen vadinin başrol oyuncuları Kızılcahamam ve Maden suyundan bahsederken ilçemizin de reklamını yapmış oldular.

İşte Kurtlar vadisinin bu haftaki bölümünde işlenen Kızılcahamam madensuyu bölümünden sahneler

YORUMLAR
 • aydın   01-11-2010 03:07

  Görüldüğü üzere malum şahıs sağdan soldan topladığı yazıların önüne ardına iki kelime ekleyip, internetten şurdan burdan bulduğu yazıları kopyalayıp yapıştırarak yine birşeyler yazmış. İnanın çoğu kopyala yapıştır ya da bulunduğu dönemdeki ihale ilanları, resmi yazılar vb. kaynakların sonuna ve başına bi kaç kelime ekleyip yazdığı yorumlardır. Halkta sanıyorki neler neler biliyor bu kişi. Siyasetle ilgili yazdığı yazıların çoğu köşe yazarlarının yazıları ile birebir isterseniz bi okuyun. Arada bi ekleme çıkartma yapmış. Hiç bu kadar kinci bir insan görmedim. Coşkun Ünal sana türbe mi diktirdi yoksa caddelere sokaklara ismini mi verdi.Bir zamanlar Coşkun coşkun diyenler bak hal de kavun karpuz satmaya devam ediyor.

 • Hoca   27-10-2010 16:00

  öz k.hamamlı Veysel Bey Madensuyu Fabrikasının ikinci 10 yıl kira uzatımı için taahhüt edilenlerin yerine getirilmediğini, bunun hatırlatılmasına rağmen Adem Beyin ikinci 10 yıl kira uzatımını yaptığını yaparak belediye yerine kiracıyı koruduğunu söylüyor. öz k.hamamlı formüllü kişi, Müslüman kuş rakı içmez, Hıristiyan kuş haçça çiş yapmaz su söz İslam karşıtlarının sözüdür. Çünkü her çocuk İslam üzere doğar. Ama…. Bu gerçek hayvanlar âlemi içinde böyle olduğunu düşünüyor ve öz k.hamamlı formülü ile yazan kişiye soruyorum sen hangi türdensin. Ki, Yazılanlara yalan iftira diyemiyorsun ama, hakk-ı savunan birine bu şekilde yorum yazıyorsun.

 • yasar   23-10-2010 13:20

  tabiki reklam berrin baloğlu sanal reklam

 • berrn baloglu   22-10-2010 21:12

  neyse bu bir reklamsa IYI olmus .neden Beypazarini dünya taniyorda Kizilcahamam Maden suyunu sadece biz biliyoruz. tabiki tanitima ihtiyaci olmali oldu bir tanitim fenada degilhani. ne olsa cennet yurdum kizilcahamam...selamlar herkere dostlar

 • yolcu   19-10-2010 00:25

  bizden olsun kim olursa ne olursa olsun çıtaklar

 • yaşar   18-10-2010 23:48

  için la afiyet ossun gurtlar vadisi ekibi gameramanınan ışkcıyada virin oohhh yarasın

 • Has Ankaralı   18-10-2010 12:02

  Abdülhey diyor ki, Kızılcahamamı içsem doymam abi diyor. Ben de seni yerim ülennn....

 • öz k.hamamlı   18-10-2010 00:03

  kuşun biri kilisenin çanına hergün sıcarmış bunu gören rahib papaza söyler. papazda rahibe derki oraya bir tas şarap koyulmasını ister, kuş gine gelir hem sıçar. hemde şaraptan içer. bunu gören papaz başlar söylenmeye, ey kuş müslüman olsan şarabı içmen. hiristiyan olsan çana sıçman. sen nesin. veysel bayram bizde bilelim sen nesin kimsin...

 • ŞENER YURDAGÜL   17-10-2010 19:12

  Konuya ilişkin ve neden olan setten fotolar lazım olursa göndereyim sayın editör.

 • Veysel BAYRAM   17-10-2010 14:26

  Kızılcahamam ve Kızılcahamamlılar yerine Adem Özbekliler sevdalıları kızacak, hedef gösterecek ama olsun. Ben gerçekleri yazmaya devam edeceğim. Eyyy Adem Başkan sevdalıları, 204 – 2009 Adem başkan dönemi ile ilgili tüm anlatımlarım ile Bugünkü Madensuyu Fabrikası ile ilgili yaşanananların muhatapları sağ ve aramızda varsa aksi iddianız gelin halk ile birlikte müzakere edelim. Kızılcahamam Maden Suyu Fabrikası 1994 -1999 döneminde yıllık kira artışı % 50 olarak 10 yıllığına kiraya verilerek sözleşmesi yapılmıştır. Daha sonra aynı dönem içerisinde ikince bir meclis kararı ile fabrikanın konumunda ve makine parkında iyileştirme artırma teminatı ile bir 10 yıllık süre daha verilmiş ama sözleşmesi yapılmamıştır. Fabrikanın ilk 10 yıllık kira süresi dolduğunda, Fabrika müstecirinin ikinci 10 yıllık kira uzatımına esas olduğu iddia edilen, fabrikanın genel konumunda ve Makine parkında iyileştirme ve yeni makine alımları ile fabrikayı güçlendirilmesi şartlarını yerine getirilmemiş olduğundan, ikinci 10 yıllık kira uzatımına gidilemeyeceği zamanın belediye Başkanı Adem Özbeklere Belediye Meclisinde yazılı olarak hatırlatılmasına rağmen dikkate alınmadı. Yani mazlumların hakkı yerine müstecirin menfaatini korudu. Bu konu ile ilgili olarak yapılan müzakerede de verdiği cevap mealen, “İşletmeci mevcut makine parkı ile yetiniyorsa neden makine parkını artırsın”. Cevabına karşılık mealen, “Fabrikanın ve Makine parkının iyileştirilmesi ve yeni makineler ile güçlendirilmesi ikinci 10 yıl kira uzatımı için yapılması şart bir yükümlülüktür. Fabrikanın ve Makine parkının iyileştirilmesi ve güçlendirilmesi üretim + istihdam + daha fazla Pazar payı + Kızılcahamam ve Madensuyumuz için daha fazla reklâm demektir.” Hatırlatılmasına da zamanın belediye başkanı Adem Özbeklerin duyarsız kalması sonucu, Fabrika aynı müstecir tarafından aynı pasif durumda çalıştırılmasına imkan sağlanmıştır Ama. Buna rağmen, Maden suyu fabrikasının yıllık %50 kira artırımının düşürülmesi Adem Özbekler organizesi ile Belediye Meclisi gündemine taşındı. Bizlerde fabrikanın o günkü aylık kira miktarının 20 milyar lira civarına ulaştığı ve % 50 aylık kira artış hükmü gereği de 30 milyar, bir sonraki yıl aylık kira 45 milyar, bir sonraki yıl aylık kira 67,5 milyar liraya yükselmesi ve sözleşme hükmünün böyle uygulanması zorunluluğundan kaynaklanan yüksek aylık kira ücretinin fabrikanın ileride atıl kalmasının açık belirtisi gördüğümüzden % 50 lik kira artışını TEFE + TÜFE x 2 olarak belirledik. Doğal Madensuyu Fabrikamız Allah(c.C)’ın ilçemize bir lütfüdür ve aktif olarak tam kapasite çalıştırılmalıdır. İşaallah Maden Suyu Fabrikamızı pasif konumda işleten müstecirden kurtararak aktif ve tam kapasite çalışmaya geçirecek bir yönetim ve işletmeci arzusu ile saygılar sunarım

 • Durmuş KARATAŞ   17-10-2010 02:02

  Bir Kızılcahamamlı olarak mutlu olduk. İyi bir reklam oldu. Ayrıca Belediye Başkanlığımızın da Maden Suyumuzun tanıtımı için gösterdiği çabayı da takdirle karşılıyoruz. Herkes bu konuda üzerine düşeni yapmalı. Tabiki öncelikli olarak ta işletmeci şirket. Başarılar dileğimizle....

 • a.a.   16-10-2010 01:59

  Piyasadaki madensularının hepsi çakmadır,sağlığada zaralıdır. Meyveli olanlar tamamen zararlıdır. Kızılcahamam Maden Suyu hariç. İlçemiz maden suyunun tek sorunu iyi işletilmemektedir ve reklam sorunu vardır. Dandik maden sodaları yok satıyor marketlerde, ama en iyi olan bizimki yok piyasada.. (BİRİLERİ EL ATMALI)... Çakmayla bizimkisini iç hemen anlaşılır çakma olan...Birkaçı istisna...(Afyonkarahisar Kınık, Kızılay vs)

 • yakomoz   16-10-2010 01:05

  reklam kokan hareket bunlar

 • can baharat   15-10-2010 21:35

  can baharat olarak kızılcahamamaın adını türkiyeye duyuran kurtlar vadisi dizisinin yönetmeni şahsında bütün ekibine teşekkür ederim.

 • kızılcahamamlı   15-10-2010 21:32

  Pana film şirketi ve ekibi her zaman doğru ve kral yayınlar yapıyor. maden suyunun doğalını ve krallını da doğru olarak tespit etmiştir. yaptıkları yayından dolayı kızılcahamamlı olarak kendilerini tebrik ediyorum.

 • faruk kbrt   15-10-2010 19:56

  Helal Olsun Pana Film Ekibine. Kaliteli dizi yaptıkları gibi, kaliteli maden suyu olan "Çamlık Kızılcahamam Maden Suyu'nu tüm Türkiye'ye takdim ettiler. Şuan piyasada bulunan dandik maden suları yokken biz vardık. Efsane geri döndü. Biz Kızılcahamamlılar olarak İlçemizin gururu olan Çamlık Kızılcahamam Maden Suyunu metropol kentlerdeki büyük marketlerin raflarında görünce mutlu oluyoruz.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın