Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Kurban Bayramında "Gönüllü ol, iyiliğe ortak ol
  • Facebook da Paylaş
Kurban Bayramında "Gönüllü ol, iyiliğe ortak ol
  • 18-09-2015
  • 0 yorum
  • 5553 okunma
Kurban Bayramı Yaklaşırken bayram öncesi hazırlıklar başladı

"Gönüllü ol, iyiliğe ortak ol”

Gönüllü; fiziki, maddi ve manevi gücünü kendi özgür iradesi ile herhangi bir karşılık beklemeden, iyilik yolunda ortaya koyabilen kişidir.
Türkiye Diyanet Vakfı “Ülkemizde ve Yedi Kıtada İnsanlığın Hizmetindeyiz” vizyonundan hareketle, Türkiye’de ve yüzün üzerinde ülkede, hayırseverlerin emanetlerini, ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaktadır.
Vakfımız bu çalışmalarda görev alarak, maddi yardımların ulaştırılmasının yanı sıra, bağışçılarımızın şefkat elini onların üzerinden çekmediğini yardıma muhtaç insanlara hissettirecek olduğu unutulmamalıdır.

Türkiye Diyanet Vakfı Kızılcahamam Şubesi olarak dini ve hayri hizmetlerde kullanılmak üzere kurban derilerinize vakıf şube olarak talibiz.
        Bu nedenle, Türkiye Diyanet Vakfı Kızılcahamam Şubesi ve İlçe Müftülüğü işbirliği ile Kızılcahamam Çorak Pazarında kurulan Kurban Satış ve Kesim yerinde dini bir vecibe olan kurban ibadetinin usulüne uygun şekilde kesmek için vatandaşlarımıza rehber olmak ve kurban derilerinin toplanmasında gönüllü olan din görevlilerimiz iyiliğe ortak olma yolunda görev yapacaklardır.
Şimdiden kurban bayramının hayırlara vesile olmasını niyaz ederiz. 

KIZILCAHAMAM MÜFTÜLÜĞÜ

Etiketler : Kurban - Bayramında - "Gönüllü - ol - - iyiliğe - ortak - ol -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın